VPG Interact Junior


Klubo prezidentas – Rimvydas Jasinavičius

ROTARY INTERACT KLUBAS –
Registracija į Vilniaus Privati Gimnazija ir Vilniaus Rotary klubas naujai steigiamus klubus! //
Registruokitės ir netrukus susisieksime su jumis! 📨
Kodėl tai darome?
Pagal LR ŠSMM patvirtintus ugdymo planus, socialinė pilietinė veikla 5-10 klasių mokiniams yra privaloma!
Tai sudaro:
• Savanorystė;
• Pagalba vietos bendruomenei;
• Pagalba mokytojams;
• Projektinės veiklos inicijavimas.
Teoriniame lygmenyje: ne mažiau nei 10 valandų per metus kiekvienas mokinys turėtų skirti socialinei pilietinei veiklai. Jei mokinys nėra atsiskaitęs socialinių valandų – jis tiesiog nėra keliamas į aukštesnę klasę, nes nebaigė ugdymo programos.
Praktiniame lygmenyje: neretai pilietinės valandos ir belieka tik butaforinis veiksmas, kuris apsiriboja namų ūkiu – pagalba tėvams namų ruošoje, vienkartinė išvyka į socialiai jautrius taškus. Pasigendame tęstimumo ir sąmoningos savanorystės, todėl ją nusprendėme ugdyti kitaip.
Rotary Lithuania D1462 vienija įvairių sričių lyderius, kurie keičiasi idėjomis ir aktyviai veikia tobulindami bendruomenes visame pasaulyje. Klubo misija – puoselėti ir kurti ilgalaikius ryšius, o vienas pagrindinių tikslų – spręsti socialines problemas. Klubas suteikia galimybę surasti bendraminčių Lietuvoje ir visame pasaulyje! 🌍