Projektas “Vaikai-Vaikams”

„Nėra savų ar svetimų vaikų – visiems vaikams
turime suteikti sparnus skristi!“

Lietuvos vaikų talentų projektas – festivalis „Vaikai vaikams“   „Nėra savų ar svetimų vaikų – visiems vaikams turime suteikti sparnus skristi!“   Iniciatyvos idėja Vilniaus privati Gimnazija neskirsto vaikų į savus ir svetimus, todėl aktyviai prisideda prie vaikų gabumų ir talentų atskleidimo visoje Lietuvoje. Projekto dalyviams suteikiamos galimybės dalyvauti koncertuose, išbandyti save scenoje, dalyvauti kūrybinėse stovyklose, taip pat dalyvauti  profesionalaus muzikinio klipo filmavime su gerai žinomais muzikos ir kino profesionalais – atlikėju ir prodiuseriu Stanislovu Stavickiu – Stano ir režisieriumi Aleksandru Broku.     Šiuo projektu siekiama:
 • atrasti jaunus visos Lietuvos menų srities talentus ir ugdyti jų kūrybines galias;
 • įtraukti mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių jaunuosius talentus į šalies muzikinį gyvenimą ir atverti galimybes būti pastebėtiems;
 • sudaryti galimybę visos Lietuvos vaikams ir jaunimui susipažinti su žinomais meno sričių atstovais ir kartu pasirodyti profesionalioje scenoje;
 • skatinti vaikų ir jaunimo savirealizaciją ir kokybišką laisvalaikio užimtumą.
  Festivalio prizai:   VAIKAMS IR JAUNIMUI
 • 10 vaikų galės dalyvauti muzikinio klipo filmavime kartu su profesionalia kūrėjų komanda – žinomu atlikėju, dainų autoriumi ir muzikos prodiuseriu Stanislovu Stavickiu – Stano ir filmų prodiuseriu, režisieriumi bei operatoriumi Aleksandru Broku.  
 • 3 dalyviai gaus kelialapius į VPG vasaros kūrybinę stovyklą.
 • 4 mokiniai gaus mokslo stipendijas Vilniaus privačioje gimnazijoje (VPG) (festivalio dalyviai, pretenduojantys į stipendijas kartu su pasirodymo vaizdo įrašu turi pateikti motyvacinį laišką):
  • Stipendija mokytis Gabių ir talentingų vaikų programoje, skirta būsimiems 11 klasės mokiniams. Tai galimybė 11-12 klases baigti per vienerius metus. Ši programa skirta itin gabiems, veržliems ir motyvuotiems mokiniams.
  • Stipendija mokytis VPG Tarptautiniame bakalaureate. Skirta būsimiems 11-12 klasių mokiniams. Tarptautinis bakalaureatas įsteigtas, siekiant mokiniams suteikti galimybę mokytis pagal programą, kuri būtų pripažinta viso pasaulio universitetuose.
  • Stipendija mokytis VPG nuotolinėje mokykloje visus mokslo metus. Į šią stipendiją gali pretenduoti 1-12 klasių moksleiviai.
  • Stipendija mokytis VPG nacionalinėje programoje. Į šią stipendiją gali pretenduoti 1-12 klasių moksleiviai.
PEDAGOGAMS
 • Nemokamas psichologės Lauros Dubosaitės seminaras „Gabus vaikas – dovana ar iššūkis? dovanojamas visiems projekte dalyvaujantiems pedagogams.
 • 300 eurų dovanų kuponas mokymams – pedagogams, labiausiai prisidėjusiems prie pasirodymų rengimo.
  Kas gal dalyvauti projekte ir kaip pasiruošti?
 • 2 – 18 metų amžiaus vaikai ir jaunuoliai iš visos Lietuvos miestų lopšelių – darželių, bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų, globos namų, specialiųjų mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų;
 • Pasirodyti gali solistai arba kolektyvai;
 • Pasirodymai gali būti paruošti savarankiškai arba su pedagogo pagalba;
 • Pasirodymai gali būti iš muzikos, šokio ir teatro sričių.
  Kaip viskas vyksta? (I ETAPAS) ATRANKA
 • Pirmajame festivalio etape dalyviai privalo pateikti vaizdo įrašą / klipą, kuriame atlieka vieną pasirinktą dainą, šokį, teatrinį pasirodymą ar kt.
(II ETAPAS) KONCERTAI
 • Antrame festivalio etape vyksta dalyvių pasirodymai virtualiose festivalio koncertuose. Dalyvių eiliškumas ir pasirodymo data sprendžiama burtų keliu, prieš kiekvieną virtualią transliaciją. Komisija tiesiogiai vertins ir komentuos dalyvių pasirodymus.
 • Koncertų metu žiūrovai taip pat vertina dalyvių pasirodymus spausdami „like“ mygtuką. Daugiausia žiūrovų „like“ surinkęs dalyvis bus pakviestas į paskutinį festivalio etapą – vaizdo klipo filmavimą.
Koncertų tvarkaraštis: Pirmasis koncertas – kovo 26 d. 16 val. (NUORODA) Antrasis koncertas – balandžio 9 d. 17 val. (NUORODA) Trečiasis koncertas – balandžio 16 d. 16 val. (NUORODA) Ketvirtasis koncertas – balandžio 23 d. 16 val. (NUORODA) Penktasis koncertas – balandžio 30 d. 16 val. (NUORODA) Šeštasis koncertas – gegužės 7 d. 16 val. (NUORODA) Laureatų paskelbimo ceremonija – gegužės 14 d. 16 val. (NUORODA) (III ETAPAS) FINALAS
 • Trečiasis festivalio etapas prasideda gegužės 14 dieną, kai komisija paskelbia laureatus, kurie turės galimybę nusifilmuoti muzikiniame klipe kartu su profesionalia kūrėjų komanda.
 • Trečiojo etapo metu kuriamas profesionalus klipas, kurį prodiusuoja atlikėjas, dainų autorius, ir muzikos prodiuseris Stanislovas Stavickis – Stano ir filmų prodiuseris, režisierius bei operatorius Aleksandras Brokas.
  Kas ir kaip vertina dalyvių pasirodymą?
 • Visus pateiktus pasirodymų vaizdo įrašus vertina speciali Komisija, sudaryta iš muzikos, šokio ir teatro sričių profesionalų.
 • Komisija iš visų gautų paraiškų atrinks dalyvius, kurie pasirodys festivalio koncertuose – pirmajame festivalio etape.
 • Į antrąjį etapą patekusių vaikų pasirodymus Komisija vertina ir komentuoja tiesiogiai festivalio koncertų metu.
 • Į trečiąjį etapą pateks Komisijos atrinktų 10 gabiausių ir talentingiausių vaikų iš visos Lietuvos.