VGTU diena gimnazijoje

VGTU diena gimnazijoje gruodžio 15 d. prasidėjo renginiu, kuris buvo skirtas supažindinti VPG  gimnazistus su VGTU studijų programomis.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro atstovas - Jurijus Tretjakovas ypač patraukliai ir išsamiai pristatė būsimas studijas, aplinkos inžinerijos krypčių studijų programas: architektūrą, geodeziją, pastatų energetiką, kelių ir geležinkelių, miestų inžineriją, bioinžineriją, bei kitas. Dėstytojas objektyviai apibūdino studentišką veiklą, ateities galimybes baigus universitetą, bei asmeniškai  konsultavo gimnazistus.

Vadybos katedros lektorė Liudmila Lobanova sudomino gimnazistus paskaita - diskusija apie šiuolaikinių ir naujų profesijų pasirinkimą ir karjerą, kuri akcentavo, kokią veiklą pasirinkti, kad tapti savo srities profesionalu.

Toks VPG gimnazistų ir universiteto darbuotojų bendravimas padeda jaunimui lengviau ir objektyviau apsispręsti renkantis studijas. Džiaugiamės, kad galime pabendrauti su fakultetų atstovais, studentais, laiku apsispręsti, dėl studijų programų pasirinkimo ir sužinoti svarbiausias naujienas apie stojimo sąlygas ir  tvarką.

Vilniaus privačios gimnazijos VGTU koordinatorė Beata