VGTU diena gimnazijoje

VGTU diena gimnazijoje gruodžio 14 d. prasidėjo renginiu, kuris buvo skirtas supažindinti VPG  gimnazistus su VGTU studijų programomis.

Spriėmimo ir informavimo centro atstovas - Jurijus Tretjakovas patraukliai ir išsamiai pristatė gimnazistams būsimas studijas, aplinkos inžinerijos krypčių studijų programas: architektūrą, geodeziją, pastatų energetiką, kelių ir geležinkelių, miestų inžineriją, bioinžineriją, bei kitas. 

Toks VPG gimnazistų ir universiteto darbuotojų bendravimas padeda jaunimui lengviau ir objektyviau apsispręsti renkantis studijas. Džiaugiamės, kad galime pabendrauti su fakultetų atstovais, studentais, laiku apsispręsti, dėl studijų programų pasirinkimo ir sužinoti svarbiausias naujienas apie stojimo sąlygas ir  tvarką.

Vilniaus privačios gimnazijos VGTU koordinatorė Beata