Sveikiname respublikinės technologijų olimpiados laureatę!

Balandžio 8-9 d. iš visos Lietuvos į Kauną suvažiavo 96 talentingiausi šalies mokiniai ir jų mokytojai, kurie dalyvavo Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje tema „Ką sudėčiau krašto knygon...“.

Mokiniai savo gebėjimus demonstravo Gaminių dizaino, Konstrukcinių medžiagų, Mitybos, Tekstilės ir aprangos kūrybinės veiklos grupėse. Darbus šiose srityse vertino kompetentinga profesionalų komisija: Lietuvos edukologijos universiteto Technologijų katedros vedėja, profesorė Birutė Žygaitienė, Vilniaus dailės akademijos prorektorė studijoms, profesorė Eglė Ganda Bogdanienė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos lektorius Jaroslavas Daveiko ir Lietuvos edukologijos universiteto docentas, mokslų daktaras Regimantas Bareikis.

Tekstilės srityje- 8,9,10 klasių kategorijoje garbingą antrąją vietą iškovojo Marta Zareckaja IIGkl. mokinę. Sveikiname Martą bei jos mokytoją Snaigę Kontrimienę ir linkime kuo daugiau kūrybinių atradimų…

Gimnazijos administracija

n348