pradinukų pranešimų konferencija

Balandžio 28 d. vyko pirmoji pradinukų pranešimų konferencija, pagal ilgalaikį projektą "Aš labai myliu Lietuvą". Pusę metų kiekviena klasė ruošėsi šiai dienai - rinko informaciją pasirinkta tema, klasėse rodė pranešimus, rinko geriausius, kuriuos pristatė visoms klasėms (1 - 4 kl.). Pirmokų tema buvo "Lietuvos bei Baltijos jūros gyvūnai", antrokų - "Lietuvos didieji miestai", trečiokų - "Istorinės asmenybės", ketvirtokų "Istoriniai įvykiai". Pranešėjams buvo neapsakomai naudinga patirtis kalbėti viešai, pristatyti skaidres klausytojams. O klausytojams teko užduotis vertinti kiekvieną paruoštą pranešimą. Taip pat antros klasės mokiniai išbandė ir įrašymo robotuką "Sviwl", kad galėtų vėliau aptarti kaip jiems sekėsi. Dabar laukia paskutinis projekto etapas - viktorina, kuriai klasės ruošis skaitydamos paruoštus stendus. Juos galima bus pamatyti prie pradinių klasių kabinetų."