Meninio skaitymo konkursas

Sausio mėnesiui įpusėjus gimnazijos moksleiviai buvo sukviesti į Meninio skaitymo konkursą.

Jau penktus metus iš eilės vykstantis renginys buvo pats gausiausias-beveik keturios dešimtys poetinio žodžio mylėtojų. Smagiausia buvo tai, jog šiais metais prie vyresnėlių prisijungė ir pradinukai. Jų būrys buvo pats gausiausias. Poetinio žodžio šventę paįvairino ir 5a klasės mokinių pasirodymai- dalyviams atsikvėpti ir pasimėgauti pianino garsais bei šokiu leido Nida, Elita ir Izabelė. Renginio pabaigoje autoritetinga komisija išrinko ir paskelbė geriausius skaitovus. Du- progimnazijos 8b klasės mokinys Adrian Klimaševski ir IVg klasės mokinė Beatričė Piesliakaitė-  išrinkti atstovauti gimnazijai Meninio skaitymo konkurse mieste.

Parengė konkurso organizatorė lietuvių kalbos vyr.mokytoja Danguolė Ambrakaitienė