6-tų klasių mokinių darbų paroda-konkursas „Gamtą kuriame mes patys“

Mūsų mokyklos pirmame aukšte kovo 13-29 d., eksponuojama mokinių darbų paroda-konkursas „Gamtą kuriame mes patys“. Parodoje eksponuojami ugnikalnių, cunamių, kalnų maketai, kuriuos mokiniai kūrė pasitelkę  įvairias medžiagas: popierių, kartoną, plastiliną, modeliną, dažus, putplastį, popierinius rankšluoščius, elektros lemputes, smėlį. Mokiniai maketus kūrė tam, kad geriau suprastų Žemės gelmėse ir paviršiuje vykstančius gamtos reiškinius. Todėl visi darbai yra skirtingi, pilni kūrybinių detalių, idėjų, fantazijos. Darbai išsiskiria savo dydžiu, išmanumu, spalvingumu, kruopštumu. Kadangi darbai labai kūrybiški, organizuojamas konkursas išrinkti pačius geriausius, originaliausius, įdomiausius darbus. Kovo 13-22 d. visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama dalyvauti konkurse ir nominuoti mokinių darbus. 

Pasibaigus konkurso terminui, suskaičiavus visus balsus, paaiškėjo, kuriems darbams ir jų autoriams skiriamos nominacijos. Taip pat apdovanojami tie mokiniai, kurie surinko daugiausiai balsų. Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams, kurie sukūrė įspūdingus maketus. Taigi, originaliausio darbo nominacija atiteko Estelai už „Popokatepetlio ugnikalnį“ (6a).  Kūrybiškiausio maketo nominacija skirta Gustei už „Kazbeko ugnikalnį“(6b), o geriausia darbo idėja ir įgyvendinimas – Gretos „Šv. Elena“(6a). Gražiausias maketas ir V vieta - Donatui už „Cunamį“(6a), įdomiausias maketas ir IV vieta –– Nikitai už „Etnos ugnikalnį“ (6a), išmaniausias ir III vieta – Austėjai už „Pinatubas ugnikalnį“ (6a), kruopščiausias maketas  ir II vieta – Matui J. už „Kraplos ugnikalnį“ (6b), unikaliausi darbai išrinkti net du, tai Urtės „Vezuvijus“ (6a) ir Mato B. „Ugnikalnio pjūvis“(6b). Urtės darbas surinko daugiausiai balsų - I vieta. 

Nors konkursas jau baigėsi, tačiau parodą dar galima pamatyti iki kovo 29d. 

Parengė geografijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė