2a klasė, 2019-2020 m.m.

Mieli antrokai,

Lai ir šie mokslo metai būna įdomūs, kūrybingi, kupini atradimų. Būkime draugiški, dėmesingi vieni kitiems.

                                                                         Mokytoja Loreta ir auklėtoja Karina

PIRMOJI ŠIŲ METŲ EKSKURSIJA

Spalio 1 d. antrokai vyko į Trakuose esančius šokolado namus “AJ Šokoladas”, kur mokėsi gaminti skanėstus iš šokolado. Dar aplankė Trakų rajone esantį alpakų ūkį- veislyną, kuriame susipažino su alpakomis, jų gyvenimo būdu. Turėjo galimybę jas pamaitinti, paglostyti.  Buvo smagi ir kupina įspūdžių kelionė.

IŠVYKA Į VILNIAUS KATEDROS POŽEMIUS

Spalio 15 d. keliavo į Vilniaus Katedros požemius. Buvo smagi pažintinė kelionė po Lietuvos istoriją.

MAMŲ VEDAMOS PAMOKOS

Šiais mokslo metais klasėje vykdomas projektas “Praveskime savo vaikams pamoką”, kurio tikslas - tėvelių vedamos pamokos. Ačiū pirmosioms mamoms, kurios nudžiugino. Lapkričio 4 d. Jokūbo mama vedė pamoką apie dovanas, o lapkričio 12 d. Gusto mama su antrokais kalbėjo apie atmintį ir žaidė žaidimus.

IŠVYKA Į KEISTUOLIŲ TEATRĄ

Gruodžio 11 d. mokinukai vyko į Keistuolių teatrą žiūrėti spektaklio „Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė“.

KALĖDINIS RENGINYS

Gruodžio 19 d. vyko antros klasės Kalėdinis renginys, kurio metu kartu su tėveliais mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Kalėdinių žaislų gamyba“, sveikino vieni kitus su artėjančiomis šventėmis, keitėsi dovanėlėmis. Buvo smagu visai klasės bendruomenei pabūti kartu.