Kategorijos archyvas: Naujienos

Naujienos – “Vilniaus Privati Gimnazija”

DIDŽIUOJAMĖS!

 

 

Mūsų gimnazijos IVg klasės mokinys Jonas Vinciūnas užėmė II vietą biologijos olimpiados miesto etape.

 

Mokinį ruošė biologijos mokytoja Ieva Petrauskaitė.

Sveikiname ir didžiuojamės mūsų gimnazijos  abiturientu

Pi konkursas

Visai nesenai, kovo 14 d., šventėme Pi dieną. O kovo 22 dieną gimnazijoje vyko Pi konkursas. Konkurso dalyviai per 10 minučių turėjo parašyti kuo daugiau skaičiaus Pi skaitmenų po kablelio. Turime du Pi čempionus: gimnazinių klasių čempionė - Olga Pavlova, kuri įsiminė 196 skaitmenis, ir progimnazinių klasių čempionas - Simonas Meidus, kuris įsiminė 56 skaitmenis po kablelio. Laimėtojai buvo pagerbti diplomais ir prizais. Sveikiname nugalėtojus!

VGTU paskaitos gimnazijoje

Visą kovo mėnesį VPG gimnazistai dalyvauja VGTU mokymų cikle gimnazijoje, išklausėme daug įdomių paskaitų tarp kurių pačios inovatyviausios buvo dėstytojaus Juliaus Griškevičius „Robotai medicinoje“, kur apžvelgėme, kokie žymiausi, pažangiausi ir labiausiai nusipelnę robotai jau naudojami medicinos praktikoje ir pramonėje, susipažinome Da Vinči chirurginės robotikos sistema, Vatsono robotų kūrimo ir tobulinimo programa.

Pasak gimnazistų daugeliui žmonių robotai vis dar asocijuojasi su nenusakoma ir mistiška ateitimi,  tačiau ateities nebereikia ieškoti ar laukti, nes Rbotai vis plačiau ir plačiau panaudojami įvairiose srityse. Slauga, chirurgija, diagnostika, gydymo parinkimas – tik dalis medicinos sričių, kuriose jau šiandien pritaikomi robotai. Mūsų gimnazijos gimnazistai jau dabar prisideda prie esamų robotikos technologijų tobulinimo ir taikymo spektro plėtojimo.

Vilniaus privačios gimnazijos VGTU koordinatorė Beata 

03-14 švenčiame Pi dieną!

Šiandien, kovo 14 dieną, gimnazijoje švenčiame skaičiaus pi dieną, skirtą matematinei konstantai pažymėti. Pi tai iracionalus skaičius, kurio apytikslė reikšmė 3,14. Todėl matematikos mėgėjai nusprendė šią dieną švęsti kovo 14 dieną. Pirmasis tai sugalvojo 1989 m. fizikas Larry Shaw iš San Francisko. Šis skaičius reiškia apskritimo ilgio ir skersmens santykį. Be šio skaičiaus neįsivaizduotume fizikos, geometrijos, inžinierijos mokslų. Be šio skaičiaus žmonės negalėtų pakilti į kosmosą. 

O mūsų moksleiviai tęsdami tradicinį projetą „Vyresnieji pasakoja jaunesniems“ pasakos janesniems moksleiviams apie šio skaičiaus įdomybes. Progimnazistai rungsis „keksiukų varžytuvėse“, kuriose pagrindinis akcentas bus puošyba ir skonis. 

kaziuko mugė

Savaitgalį Vilniuje nušurmuliavusi Kaziuko mugė šiandien, kovo 4 dieną, atkeliavo į Vilniaus privačią gimnaziją!

Visus džiugino tokia gausybė rankdarbių, skanėstų, neįprastų dirbinių, skambi ir nuotaikinga  muzika. Į mugę sugužėjo ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir tėveliai, seneliai, kiti svečiai.