IRMA4864

Klasės auklėtoja anglų klb. mokytoja-metodininkė Banga Jonaitienė

Klasės seniūnė – Justė Juronė

Renginių organizatoriai – Urtė Saldukaitė, Morta Aleksiejūnaitė

Rugsėjo 1-osios šventė 

Rugsėjo 19d. vykome į kino teatrą „Pasaka“ ir žiūrėjome iš projekto „Mokausi iš kino“ repertuaro prancūzų režisieriaus filmą „Naujokas“. Šis filmas sukėlė daug diskusijų apie santykius tarp bendraamžių, humoro ir patyčių skirtumus, humoro skirtumus skirtingose kultūrose, konfliktus su draugais ir galimus jų sprendimo būdus.

Spalio 4d. Dalyvavome Tautų mugėje. Pristatėme rusų tautą ir smagiai sušokome rusų tautos nacionalinį šokį.

Spalio 11d. „pagavome bobų vasarą“ ir išvykome pasivaikščioti Neries regioninio parko Dūkštų kraštovaizdžio draustinyje Dūkšto upelio pakrantėse įrengtu pažintiniu 5 km ilgio pėsčiųjų taku. Aplankėme ąžuolynus, Dūkštų atodangą ir net pasisekė saugiai perbristi  upelį.

Lietuvių literatūros pamokos-technologijų bei klasikos darna. Mokiniai pranešimus parengė naudodami planšetes, tačiau taip pateikiamą informaciją derino su individualia kūryba.

Nuotraukose-8b klasės mokiniai

Lapkričio 14 d. vykome į „Labaiteatras“ ir žiūrėjome spektaklį „Įsilaužėlis“ pagal Matso Wahlio romaną apie maištaujantį paauglį ir jo kovą už būvį.

Gruodžio 20 d. keitėmės dovanėlėmis, dalyvavome kalėdiniame gimnazistų orientaciniame žaidime ir pagal duotą žemėlapį ieškojome lobio. Po pietų vyko 8-12 kl. Kalėdinis tinklinio turnyras. Komandų kova buvo labai įtempta, bet mūsų klasės komanda sugebėjo patekti į finalą ir  laimėjome I-ą vietą. Didžiuojamės savo komanda – kapitonas Artūras, Urtė, Morta, Justas, Klimas, Adrianas.

Gruodžio 21 d. vykome į „Mažąjį genijų“ žaisti Mafijos miesto.