6B klasė (2018-2019)

IRMA4787

Klasės vadovė - Eva Katkienė vyr. matematikos ir vyr. informacinių technologijų mokytoja

Klasės seniūnas - Matas B.

Seniūno pavaduotoja - Maja

Sekretorė - Gustė

IRMA4750

Dalyvavome "Tūkstantmečio vaikai" filmavime.

Dalyvavome TAUTŲ MUGĖJE. Dainavome rusiškai, šokome vokiečių nacionalinį šokį, pristatėme įžymiausias Vokietijos sritis. 

Spalio 12 d. išsiruošėme į kelionę po Lietuvą. Pradėjome kopdami į legendomis ir padavimais garsėjantį Šatrijos kalną, grožėjomės nuo aukščiausio pagal santykinį aukštį Lietuvos kalno atsiveriančia 20 km apylinkių vaizdų panorama.

Vykome į Laukstėnų žvėrinčių. Susipažinome su beveik laisvės sąlygomis gyvenančiais miško gyvūnais: stirnomis, lūšimis, danieliais, muflonais, apuokais, stumbrais, vilkais, ruduoju lokiu ir kitais gyvūnais.

Vykome į vieną įdomiausių Lietuvoje – Šaltojo karo muziejų. Čia turėjome ekskursiją po šaltojo karo metu slėptą požeminę Sovietų Sąjungos branduolinių raketų paleidimo bazę. Naujoviška ir interaktyvi muziejaus istorinė ekspozicija vaizdingai pasakoja apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltąjį karą.

Ir paskutinė lankytina vieta, tai originaliame Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke. Vaikščiojome per 5 skirtingų tipų labirintus, apžiūrėjome įvairias padidinto dydžio geometrines figuras.   

HELOVINAS 

Tai pats "BAISIAUSIAS MADŲ ŠOU". Visi progimnazijos moksleiviai ruošėsi mūsų parinktiems iššūkiams. Klasė turėjo išsirinkti dizainerį, kuris savo ruožtu turėjo sukurti 5 modelius ir pristatyti savo baisią kolekciją. Komisija liko pašiurpusi ir nustebusi. Smagi šventė prieš atostogas!

Prieš atostogas gavom prizą, už renginio mokyklos bendruomenei paruošimą. Keliavome į "Mažojo genijaus" patalpas, kuriame turėjome įveikti loginių užduočių-mįslių labirintą ir atsirakinti kambarį. Pavargome, bet buvo įdomu, smagu pabūti kartu prieš trumpą išsiskyrimą. Grįždami į mokyklą užsukome pasmaguriauti amerikietiškų "Hot Dogų".

kitokia muzikos pamoka

Gimnazija mokinius po atostogų pasitiko integruota muzikos pamoka su maestro Gediminu Dalinkevičium bei Simonu Bušma. Visus užbūrė virtuoziškos smuiko bei gitaros melodijos, mintis skatino ir įdomus pokalbis ne tik muzikos, bet ir vertybių temomis.

20181105_120331

DIDŽIUOJAMĖS 

Sveikiname savo bendraklasį Matą, užėmus antrąją vietą sportinių šokių turnyre "Vilniaus taurė" ir pagerinus savo asmeninį reitingą.

Paskutinę rudens dieną, įveikę pirmuosius 6 klasės pusmečio egzaminus, iškeliavome į Lietuvos moksleivių ir jaunimo centrą žiūrėti miuziklo "Kontaktas".

Tai vaikų sukurtas ir atliktas miuziklas leido susimąstyti ir apie savo kasdienybę. Juk bendrauti galima, ne tik internete. 

Spektaklis labai patiko!

Gruodžio 13 d. vyko panoraminė pamoka.

Kalėdinis periodas startavo!

Pasipuošėme klasę, o vėliau gruodžio 14 d. atšventėme paskutiniuosius gimtadieninkus ir keitėmės dovanėlėmis.

IMG_20181220_122000

Rašėme sveikinimus vienišiems seneliams. Dėjome į voką saldžius linkėjimus ir išsiuntėme.

Gruodžio 18 d. Rusų dramos teatre žiūrėjome spektaklį "Sniego karalienė"

Gruodžio 20 d. vykome į Kalėdinę diskoteką.

Gruodžio 21 d. mokykloje vyko kalėdinė veikla. Susirinkę iš ryto valgėme vėlyvuosius pusryčius, vėliau dalyvavome Talentų šou, o po jo Kalėdinėje estafetėje.

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Sausio 18 d. Mūsų klasės mokinė Maja dalyvavo gimnazijoje vykusiame meninio skaitymo konkurse „Mūsų žodžiai Tau, Tėvyne“.

Nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

Sausio 26 d. grupė 6-8, I-IV G kl. mokinių vyko į kasmetinės tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR renginį - nacionalinį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Ši paroda – ypatingas geografinis įvykis. Čia trejose salėse turizmo paslaugas pristatė keli šimtai dalyvių iš skirtingų pasaulio šalių. Taip pat sėkmingai veikė Lietuvos salė - PAŽINK LIETUVĄ, kur skirtingos savivaldybės spalvinguose stenduose pristatė informaciją ir galimybes keliauti po jų kraštą. Šią parodą kasmet aplanko virš 30 tūkst dalyvių.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos ir Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ pastangomis parodos metu organizuojamas geografinių žinių konkursas šiemet sulaukė beveik 700 mokinių. Mūsų gimnazijai atstovavo 10 mokinių nuo 6 iki 10 kl.

Konkurso turinį sudarė sudėtingas 30 klausimų vaizdinis testas iš pasaulio, Europos ir Lietuvos geografijos, įvairių lankytinų objektų bei patyriminio turizmo. Dalyviai buvo suskirstyti į 6-8 ir 9-12 kl. grupes.

Iš gausaus mokinių rato savo klasių kategorijose mūsų mokiniai puikiai pademonstravo savo žinias:

6 kl. mokinė Gustė Antanaitytė užėmė 4-ąją vietą.

Dalyviai taip pat turiningai praleido laiką lankydami įvairių šalių paviljonus, Lietuvos savivaldybių stendus, kur buvo gausybė įdomios turistinės informacijos, supažindinančios su to krašto įdomybėmis. Mokiniai taip pat praplėtė savo geografines žinias stebėdami organizatorių paruoštą specialią pamoką "Geografija kitaip", apie geografijos mokytojų rudenį vykusią tolimąją ekspediciją po Namibiją.

Geografijos mokytojai Robertas Šalna ir Paulina Grigaliūnaitė

Šventėme Valentino dieną!

IMG_20190214_172316

Dalyvavome susitikime su rašytoju, režisieriumi, dainų atlikėju V. V. Landsbergiu. Kūrėjas papasakojo apie partizanus, kartu dainavome partizanų dainą. Vaikai buvo smalsūs, pateikė klausimų rašytojui. Tai renginys, skirtas Vasario 16 - ajai paminėti.

Pas mus į mokyklą atvyko Roplių paroda. Džiaugiamės, nes ne vieną galėjome ant rankų palaikyti.

Kovo 4 d. gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė, kvepianti vaikų gamintais skanėstais, akį traukė įdomūs medžio rankdarbiai.

Kovo 8 d. dalyvavome radio dirbtuvėse. Visų pirma pasiskirtėme radio laidų vedėjų rolėmis. Tuomet turėjome pasiruošti savo laidai. Na ir pagaliau ją pravesti. Buvo daug jaudulio, streso ir džiaugsmo. Buvo smagu. Vaikai sakė dar sugrįš!

B2F26345-564F-482B-A63C-26FB6666D9F4

Kovo 12 d. pilietiškumo pamoka su "Misija Sibiras'18" dalyviais.

IMG-0299

Kovo 14 d.

03-14

Pi diena.