2b klasė (2018-2019)

RUGSĖJO 1-MOJI 

Mokslus "krimsime" jau antroje klasėje, valio!

rugs4jo 1

SVEIKAS KAIP RIDIKAS

Esame sveiki kaip ridikai! Tuo įsitikinome sudalyvavę Nacionaliniame moksleivių žygyje "Sveikas kaip ridikas" ir įveikę 5 kilometrus Neries regioninio parko takais. Gavome daug gryno oro, saulės ir geros nuotaikos!

KNYGA GAMTOJE

Kol rudenėlis lepino šiltais orais, nusprendėme skaityti gamtoje. Susikrovėme kuprinę, kibome mamai, tėčiui  ar mokytojai į parankę ir iškeliavome į parką. Ten visi skaitėme savo knygas.

DUONA KASDIENINĖ

Kodėl duona kasdieninė, kodėl ji taip gerbiama, kaip gaminama, sužinojome nuvykę į Arklio muziejų, išklausę įdomių pasakojimų ir išsikepę savo duonelę.

PUNTUKO AKMUO

Tik pažiūrėkite kokie mūsų raumenys! Tuoj nuversime Puntuką! (Nepavyko...)

PILNAS MIŠKAS...

Pilnas miškas grybų... Ir grybautojų! Kaip gi kitaip gali vykti įdomiausia pamoka apie grybus?!

ANGLIŠKASIS HELOVINAS

Per anglų kalbos pamoką žiūrėjome Helovino istoriją, dainavome ir šokome. Sutikite, kad šiandien mūsų bijotumėt!

MO MUZIEJUS IR EMOCIJOS 

Mo muziejaus paveiksluose stebėjome emocijas, kartu su psichologe mokėmės jas pažinti.

DAINOS MUZIKOS, KINO IR TEATRO MUZIEJUJE 

Muzikos, kino ir teatro muziejuje ne tik išbandėme įdomius, niekur nematytus lietuvių liaudies instrumentus, bet ir mokėmės pamėgdžioti gyvūnus, dainavome dainas.

ŽIEMOS PASAKA

Į svečius pas mus atvyko Šeimos teatro studija, tad turėjome smagią teatro pamoką. Vaidinome "Žiemos pasaką", buvo linksma!

ADVENTINĖ PAMOKA 

Belaukiant Kalėdų kalbėjome apie adventą, darėme gerus darbus, o muzikos pamokoje ne tik dainavom adventines dainas, bet ir pynėme advento vainikus.

KNYGŲ VEIKĖJŲ KARNAVALAS 

Kokios gi Kalėdos be šventinio karnavalo? Šįkart dalyvavome Knygų veikėjų karnavale, persirengėm Čipolino nuotykių veikėjais, dalyvavom konkurse, laimėjom pirmą vietą! Valio!

SVEIKINIMAI IR LAIŠKAI 

Kalėdos - sveikinimų ir linkėjimų laikas. Buvo labai įdomu mokytis rašyti sveikinimą, adresą ant voko ir siųsti juos savo tėveliams.

NETIKĖTAS SVEČIAS 

Paskutinę dieną prieš žiemos atostogas, į mūsų klasę užsuko netikėtas svečias! Besėdint prie vaišių stalo ir besišnekučiuojant, prasivėrė klasės durys ir pro jas įėjo pats Kalėdų senelis! Dovanų gavo visi, net mūsų sraigė Džekas!

CHEMIJOS BANDYMAI 

Naujuosius metus mokykloje pradėjome beveik fejerverkais - cheminiais bandymais. Svečias iš chemijos instituto parodė ir papasakojo daug įdomių dalykų.

Chemijos bandymai

SKAITOVŲ KONKURSAS

Mes daug skaitome ir išties mokame daug eilėraščių. Na o drąsiausi klasės draugai nusprendė pasirodyti Skaitovų konkurse.

Skaitovų konkursas

ŽEMĖLAPIAI 

Kaip žinia, žiemą daug ką aplanko nekviestas gripas. Tad kol mieste gripo epidemija ir keliauti negalėjome, keliavome po miestus, jūras, žemynus žemėlapiuose. Kad juose nepasiklystume, žemėlapius pažinti mokė kartografė.

SUSITIKIMAI SU RAŠYTOJAIS 

Labai įdomu buvo susitikti su mėgstamų knygų rašytojais. Šįkart mus aplankė, daug įdomių kūrybinių paslapčių atskleidė rašytojai V.V. Landsbergis ir K. Zylė

ŠIMTAS KOJŲ

Atspėkite, kurgi suskaičiavome šimtą kojų? Ogi pasaulio pažinimo pamokoje. Turėjome nepaprastų svečių - tarakonų, šimtakojų, vorų, net smauglį!