Renginiai, naujos knygos 2016-2017 metais

Pirmokai bibliotekoje 2016 m. rugsėjis

Pirmokai bibliotekoje KOLIAZAS intern

2016-ųjų metų ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ 

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – tai renginys, kurio metu sutartu laiku tūkstančiuose Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekų, mokyklų, ikimokyklinio ugdymo ir kt. kultūros ir švietimo įstaigų vykta Šiaurės šalių literatūros skaitymai.

Kasmet į šią iniciatyvą įsitraukia daugiau nei 2000 institucijų iš viso Šiaurės ir Baltijos regiono, skaitymuose dalyvauja dešimtys tūkstančių vaikų ir suaugusiųjų vienuolikoje šalių ir autonominių sričių.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Šiaurės šalyse rengiama 20-tą, Baltijos šalyse - 19-tą kartą. Mūsų gimnazija šiame projekte dalyvauja 2-ą kartą. Šių metų tema: ATEITIS.

Šiais metais dalyvavome programoje ,,Skaitymai Auštant“ ir pasirinkome skaityti ištrauką iš Tuvės Janson knygos ,,Tėtis ir jūra“.

Rytas – tai tas laikas, kai knyga prabyla į jaunuosius klausytojus.Lapkričio 14 d. ryte vyresnių klasių moksleiviai skaitė ištrauką jaunesniems – skaitomo teksto klausėsi 1-4 klasių mokiniai bei mokytojos.  

Perskaitę ištraukas pasidalinome perskaityto teksto mintimis bei jausmais. 

Parengė bibliotekininkė E.Jaškienė

Siaures saliu biblioteku savaite KOLIAZAS

2016 m. lapkričio 15 d. Tomas Dirgėla mūsų gimnazijos mokiniams su džiaugsmu pristatė naujai išleistą, dar spaustuvės dažais kvepiančią, knygą apie 4 B klasės detektyvus TOMĄ ir DOMĄ. 

Autorius skaitė ištraukas iš naujos knygos ,, Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“, pasakojo kaip kuriamos knygos bei smagiai bendravo su vaikais.

Tomo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas.

Parengė bibliotekininkė E.Jaškienė

Susitikimas su TOMU DIRGELA KOLIAZAS

Seminaras bibliotekininkams

SEMINARAS BIBLIOTEKININKAMS LNB koliazas

Svečiuose Kęstutis Kasparavičius 2017 m. sausis 

KĘSTUTIS  KASPARAVIČIUS  - Lietuvos grafikas, knygų iliustratorius, vienas populiariausių vaikiškų knygelių autorių. Jo parašytas ir iliustruotas knygas Lietuvos vaikai jau keletą kartų yra išrinkę geriausiomis metų vaikiškomis knygomis. Tačiau jas mėgsta ir suaugusieji, apdovanoję šio autoriaus kūrybą pačiomis įvairiausiomis premijomis. Ir ne tik Lietuvoje.

2017 m. sausio 30 d. KĘSTUTIS KASPARAVIČIUS lankėsi  ir mūsų gimnazijoje. Šiltas ir smagus susitikimas su pradinių klasių mokiniais pralėkė kaip akimirka ir jiems paliko neišdildomus  įspūdžius.

Dėkojame autoriui už puikų laiką su skaitytojais !

Parengė Bibliotekininkė E.Jaškienė

Kestutis Kasparavicius sveciuose KOLIAZAS

AKCIJA ,,Dovanoju knygą – dovanoju pasaulį“  2017 m. balandis

Koliazas dovanoju knyga - dovanoju pasauli 2017