Renginiai, naujos knygos 2014 – 2015 metais (2 dalis)

KALĖDINĖ VIKTORINA

Knygų klubo dalyviams gruodžio 19 d. gimnazijos bibliotekoje surengėme Kalėdinę viktoriną, kurioje  varžėsi  1 - 4 klasių mokiniai.

Komandoms buvo nesunku atpažinti mėgstamų knygų ir pasakų personažus, tačiau teko pasukti galveles bei įveikti ir šiek tiek sudėtingesnius klausimus. Pasibaigus viktorinai, mokiniai suskubo rinktis knygas atostogų skaitymui ir žadėjo rasti visus atsakymus.

Dėkojame visiems dalyviams puikiai praleidusiems penktadienio popietę ir linkime gražių švenčių bei sėkmingų ateinančių Naujųjų metų !!!

Bibliotekininkė Eglė Jaškienė, 2014-12-19

kn_kl_kal_vikt
KNYGŲ KLUBAS VILNIAUS PRIVAČIOS GIMNAZIJOS BIBLIOTEKOJE

Šio klubo idėja – skatinti vaikų skaitymą, domėjimąsi knygomis, su moksleiviais aptarti aktualią, didelio vaikų susidomėjimo sulaukusią  knygą, susitikti su vaikų knygų autoriais.

Knygų klubo veiklą organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro tyrimų ir sklaidos skyriaus vedėja Inga Mitunevičiūtė.

Mūsų misija – dalytis skaitymo džiaugsmu!!!

Skaitytojų klubo šūkis – BŪTI TARP KNYGŲ – SMAGU !!!

Skaitytojų klubo susitikimai vyksta penktadieniais, 14:00 val.

Patiko perskaityta knyga? Pasiūlyk ją – ir mes aptarsime!!!

Pasiūlymus siųskite el. paštu: biblioteka[eta]gimnazija.lt

  • IMGP0274
  • IMGP0290
  • IMGP0292
  • IMGP0298
  • logo-lt-lnb
skelbimas-knyguklubas-001
demesio-paauglyste
Pirmokų darbeliai – linksmi skirtukai knygoms!!!

Tęsdami susipažinimo su knyga ir biblioteka temą, rugsėjo 25 d.  į gimnazijos biblioteką  dar kartą pakvietėme visus pirmos klasės mokinius.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šį kartą pirmokai susipažino su knygų skirtukų paskirtimi ir įvairove. Pažintinės pamokos bibliotekoje metu vaikai pagamino linksmus ir spalvingus skirtukus knygoms. Norėdami pasidžiaugti pirmokų darbeliais – surengėme skirtukų parodą tėveliams.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PAŽINTINĖ PAMOKA

Rugsėjo 12-osios dienos popietę  mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko pažintinė pamoka pirmos klasės mokinukams.

Pirmokai pradžiugino mus savo gebėjimais. Jie puikiai perskaitytė ,,Knygelės prašymus“ ir aktyviai dalyvavo pokalbyje apie knygeles ir jų priežiūrą.

Mokinukai  buvo supažindinti su gimnazijos bibliotekos taisyklėmis ir knygų paieška lentynose.

Laimingi pirmokėliai skolinosi knygeles pirmiesiems savarankiškiems skaitiniams.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ekskursija į Antakalnio biblioteką

Bibliotekininkė Eglė

Saulėtą rugsėjo 11-osios popietę kartu su penktokais ir jų auklėtoja Danguole aplankėme Antakalnio viešąją biblioteką.

Ekskursijos-pamokos metu Antakalnio bibliotekos darbuotoja supažindino su biblioteka ir jos fondais, išsamiai paaiškino, kaip ieškoti, užsisakyti bei pratęsti pasiskolintas knygas elektroniniu būdu.

Dėkojame Antakalnio bibliotekos vedėjai ir darbuotojoms už  suorganizuotą ekskursiją-pamoką, kurios metu moksleiviai susipažino su galimybe skolintis knygas visuose Vilniaus miesto bibliotekos filialuose. Ekskursija buvo įdomi, o suteikta informacija bus naudinga naujiesiems Antakalnio bibliotekos skaitytojams.

DSC02244
antakalnio-ekskursija-foto
ekskursij-foto-4
2013-2014 mokslo metai

"Tėvai neprivalo būti tobuli. Nėra vieno teisingo auklėjimo būdo..."

Knygoje ,,Paaugliai: kai auklėjimas nebepadeda“ rasite daugumai tėvų iškylančias problemas. Suprasite iš kur jų atsiranda ir kaip jas spręsti.

Šiais metais minime lietuvių literatūros klasiko K. Donelaičio 300-ąsias gimimo metines. Ta proga kviečiame aplankyti virtualią parodą, kurią parengė Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, ir atnaujinti savo žinias, susijusias su šio kūrėjo gyvenimo faktais bei kūryba:

kai-auklejimas-nebepadeda
PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KNYGŲ DOVANOJIMO AKCIJOJE

„DOVANOJU KNYGĄ – DOVANOJU PASAULĮ 2014“

(Knygų sąrašas)

DSC05654

Dėkojame mūsų gimnazijos XIV-osios laidos abiturientams, kurie paskutinio skambučio proga dovanojo bibliotekai naujų vertingų knygų. Ypatingai džiaugiamės ir kviečiame visus bibliotekos lankytojus pavartyti dailininkų sąjungos leidyklos Artseria išleistą ir Šarūno Leonavičiaus iliustruotą Kristijono Donelaičio poemą "Metai“.

O Jums, mieli abiturientai, linkime didžiausios sėkmės brandos egzaminuose ir  šviesių gyvenimo knygos puslapių.

XIV-os laidos abiturientų dovanotų knygų sąrašas (parsisiųsti sąrašą).

metai