Meninio skaitymo konkursas

Sausio 19 dieną gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas.

Po 5 pamokų į salę rinkosi 5-8 klasių mokiniai, panorę išbandyti savo jėgas meninio žodžio šventėje.

Renginį pradėjo ypatingi svečiai- antrokai. Jie linksmai ir padrąsinančiai nuteikė visus, padeklamavę J.Erlicko eilėraštį apie keistą senelį. Nors antrokai nesivaržė konkurse, bet visiems tapo aišku: jie-tikrieji konkurso nugalėtojai.

Po tokio nuotaikingo pasirodymo į sceną ėmė kopti konkurso dalyviai. Trumputės atokvėpio pertraukėlės buvo skirtos jų pačių pasirodymams- skambėjo Julijos iš 8 klasės gitara, Danieliaus atliekama muzika.

Renginys neprailgo, nors norinčių deklamuoti buvo išties daug. Kaip ir jaudulio bei noro laimėti. Komisija netruko išrinkti tuos, kurie atstovaus gimnazijai mieste. Tokiais atstovais tapo 6b klasės mokinė Urtė Saldukaitė ir 7 klasės mokinė Vaiva Paulauskaitė. 

Mokiniai džiaugėsi savo pasirodymais ir tikėjosi, kad renginio organizatorė lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Ambrakaitienė ir kitąmet surengs poezijos šventę, kurioje bus gera ne tik savo jėgas parodyti, bet ir kitais pasidžiaugti.

Parengta lietuvių kalbos mokytojos Danguolės Ambrakaitienės