Integruotas dailės ir biologijos edukacinės veiklos projektas

"KŪNO VAIDMUO MENINĖS KŪRYBOS PROCESE“

 

Saulėtą pavasario rytą Vilniaus r. Eitminiškių gimnazija kartu su VšĮ privačia Vilniaus gimnazija 2017-03-13 d. organizavo edukacinio – meninio projekto "KŪNO VAIDMUO MENINĖS KŪRYBOS PROCESE“ I etapą. Projekte dalyvauja gimnazijų II-III g. kl. mokiniai. Šiuo projektu siekiama skatinti jaunimą domėtis ir pažinti savo kūno sandarą, kurti, modeliuoti, eksperimentuoti, improvizuoti bei nebijoti rodyti savo kūrybą viešai.

Pirmo susitikimo metu, kuris vyko VšĮ Vilniaus privačioje gimnazijos, projekto vadovės vyr. biologijos  mokytoja Beata Petkevič ir vyr. dailė mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė dalyviams pristatė projekto numatytas edukacines-kūrybines veiklas. Renginio metu mokiniai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti vieni su kitais, pasidalinti patirtimi ir idėjomis, kurias turės įgyvendinti II projekto etape balandžio pabaigoje. Visiems dalyviams linkime sėkmingo starto.