Panoraminis ugdymas 2013-2014

Spalio 4  diena gimnazijos penktokams buvo įsimintina, mat jiems, dar gerai nespėjusiems susivokti nuolat besikeičiančių mokytojų sraute, teko dar vienas iššūkis – pamoka net su penkiomis mokytojomis vienu metu.

Tokia pamoka gimnazijoje- ne naujiena. Tęsdami panoraminių pamokų tradiciją, mokytojai nusprendė ją taikyti kiek dažniau. Taigi sutapus kelių mokomųjų dalykų temoms, ir buvo imta ruoštis tokiai netradicinei  pamokai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

"Šalis, kurioje aš gyvenu”  projektui buvo ruoštasi kelias savaites. Istorijos, lietuvių, anglų, gamtos ir dailės mokytojos skyrė vaikams užduotis. Visą savaitę  mokiniai aktyviai rinko medžiagą, susijusią su minėta tema, ir ruošė skirtingų mokomųjų dalykų pristatymus.

Spalio 4 dieną į pamoką rinkosi nuotaikingai nusiteikę penktokai. Pamoka “Šalis, kurioje aš gyvenu” prasidėjo:  pristatymai keitė vienas kitą, mokiniai puikiai interpretavo, jautėsi drąsiai ir smagiai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aptardami  minėtą pamoką penktokai džiaugėsi ir savo sėkmingais pristatymais, ir įdomia pamoka. Taip pat jie išreiškė viltį, jog tokių pamokų ateityje būtų daugiau, ir jie galėtų džiaugtis galimybe pademonstruoti savo gebėjimus.

PANORAMINĖ PAMOKA 1- OJE KLASĖJE

Balandžio 30 d. 1- oje klasėje vyko panoraminė pamoka- proto mūšis „Laikas“, kurią vedė mokytojos Loreta Sutkuvienė, Vaida Tūzaitė ir Jelena Šilova. Tai apibendrinamoji lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo pamoka, kuri vainikavo beveik dviejų mėnesių integruotą veiklą minėta tema. Panoraminė pamoka sukėlė tik pačias geriausias emocijas pirmokams.