Emocinių gebėjimų ugdymo programa „Obuolio draugai”

2013-2014 m.m. įgyvendiname vaikų socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymo programą „Obuolio draugai”

obuolio_draugaiMes visi stengiamės skirti daug dėmesio savo vaikų puikiai fizinei būklei. Bet ar pakankamai dėmesio skiriame emocinei savijautai ir gerovei- kaip jie jaučiasi,kaip vertina save, kaip jiems sekasi bendrauti su  kitais vaikais,kaip jie įveikia liūdesį, nusivylimą ar kitus emocinius sunkumus?

Siekdami savo mokinukams suteikti maksimalų komfortą, didelį dėmesį skiriame jų emocinei savijautai. Todėl esame viena iš nedaugelio Vilniaus mokyklų, kuri šiais mokslo metais prisijungėme prie VšĮ  „Vaiko labui” inicijuojamos naujos Lietuvoje tarptautinės ankstyvosios prevencinės programos „Obuolio draugai”,skirtos 7- 9 metų amžiaus vaikams. Ši programa skirta vaikams išmokti sėkmingai įveikti sunkumus ir stresą, ieškoti socialiai priimtinų išeičių,padėti kitiems, prisiimti atsakomybę už savo elgesį.

Programos„Obuolio draugai” tikslai glaudžiai siejasi su jau ne pirmus metus mūsų gimnazijoje vykdoma I- aja programos dalimi „Zipio draugai”, skirta priešmokyklinio amžiaus vaikams, padedančia vaikams išmokti įvairių elgesio būdų ir pasijusti laimingiems.

Mūsų gimnazija bendradarbiaudama su VšĮ “Vaiko labui” vadovybe. rugsėjo mėnesį  pakvietė Vilniaus mokyklų pedagogus į seminarą“Pedagogų rengimas darbui programoje „Obuolio draugai”.

Šios programos įgyvendinimas mokyklose prasideda nuo mokslo metų pradžios  ir tęsis iki mokslo metų pabaigos.

Tikimės puikių rezultatų ir gerų emocijų, įgyvendinant šią prevencinę programą  savo mokykloje.

Štai keletas akimirkų iš šio projekto 2012- 2013 m.m. veiklų.

IMG_0092
IMG_1057
IMG_0075