Geografijos mokytojų stažuotė Vokietijoje

Džiaugiamės, jog mūsų gimnazijos mokytojai kelia savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Geografijos mokytojas Robertas Šalna stažavosi Vokietijoje.

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, šių metų vasario 17-21 dienomis, organizavo stažuotę Vokietijos Hofo mieste. Joje dalyvavo dešimt mokytojų, atstovaujančių įvairių Lietuvos mokytojų asociacijoms. Stažuotės tikslas – susipažinti su vienos iš Vokietijos žemių – Bavarijos švietimo sistema, Vokietijos mokytojų asociacijų veikla, jų misija, kvalifikacijos tobulinimo sistema ir ypatumais.

DSC01883
DSC01935

Stažuotės metu buvo lankytųsi įvairių tipų ir pakopų Hofo švietimo įstaigose, bendraujama su jų vadovais, mokytojų asociacijų atstovais. Mokytojai supažindinti su Bavarijos krašto švietimo įstaigų sistema: jos privalumais, trūkumais, mokytojų kvalifikacijos tobulinimu, mokinių problemomis, motyvacija, mokymosi jų įstaigose sąlygomis,gerinimu ir kita naudinga patirtimi. Neabejojame, jog dalis šios patirties pritrauks dar daugiau naujų ir šiuolaikiškų idėjų mūsų gimnazijai.

DSC01793
DSCN7096-(T.-Balvocienes-nuotrauka)