Vaikų darželis Žvėryne

Vaikų darželyje Žvėryne didelis dėmesys bus skiriamas vaikų kalbiniam ugdymui. Pastaruoju metu pastebima, kad daugelis vaikų neturi susiformavusių taisyklingų kalbinių įgūdžių, siauras žodynas, sudėtinga reikšti mintis ir bendrauti su aplinkiniais.

Darželyje mokysime vaikus kalbos gramatinio taisyklingumorišlaus pasakojimo, plėtosime kalbinį žodyną, tikslinsime garsų tarimą, ugdysime foneminę klausą. Viso to vaikai mokysis panoraminio ugdymo principu/būdu bendraudami, žaisdami, vaidindami, muzikuodami (dainuodami, grodami fleita ir t.t.).

Teatras - ypatinga erdvė, kurioje būdami vaikai ne tik lavina savo kūrybiškumąkalbėjimo įgūdžius, bet ir išmoksta išlaisvinti fantazijas. Teatrinių užsiėmimų metu vaikai geriau pažįsta saveugdosi empatijos jausmąsocialinius įgūdžiuslavėja vaiko kalbaatmintispastabumaskūrybingumas.

Teatro pamokėlių metu sieksime, kad vaikai:

  • mokytųsi kūrybiškai reikšti savo mintisjausmus, gebėtų pagrįsti savo nuomonę,
  • mokytųsi drąsiai komunikuoti prieš auditoriją, įgytų pasitikėjimo savimi.
Kukulis

Grojimas muzikos instrumentais sudaro sąlygas formuotis vaiko kūrybiškumui ir ritmikaiVaikų, turinčių kalbos sutrikimų, kvėpavimas dažnai būna silpnaspaviršutiniškasgreit išsenkantis. Nuo kvėpavimo priklauso ir balso kokybė: aiškumas, skambumas. Dalis vaikų negeba išartikuliuoti garso „R“ vien dėl to, kad iškvepiamo oro srovė per silpna, kad suvirpintų liežuvio galiuką. Pūsdami fleitą vaikai mokysis taisyklingo kalbinio kvėpavimo, kurio tikslas – išlavinti ilgą ir tolygų iškvėpimą pro burną.

Nepaslaptis, kad vaiko kalbiniams įgūdžiams įtakos turi ir smulkiosios motorikos lavinimas. Siekiant, kad vaikas pradėtų taisyklingai kalbėti, kad lavėtų jo mąstymas, atmintis, dėmesio koncentracija būtina lavinti jo rankytes: pirštų, plaštakų ir riešų judesius, t.y. smulkiąją motoriką. Dailės pamokėlėse, bendrų veiklų metu smulkioji motorika bus lavinama lipdantklijuojantkerpantplėšantpiešiant pirštais ir t.t.

Norite registruotis ar sužinoti daugiau? Registruokites jau dabar: skambinkite šiais numeriais:  +37069 854 808+37069 854 804 arba tiesiog rašykite elektroninu paštu.

Įdomu išbandyti ir 100% įsitikinti, kad darželis bus puikus? Arba norėtumėt, kad vieną vasaros mėnesį profesionalūs metodininkai pasirūpintų Jūsų vaiku? Prisiregistruokite mėnesį laiko trunkančioje mažųjų kalbinėje vasaros vaikų stovykloje.

Stovyklos pradžia: liepos 17d.