Apie mus

Vilniaus privati gimnazija

Vilniaus privati gimnazija – tai trečią dešimtmetį skaičiuojanti mokykla, turinti gilias tradicijas, aiškią vertybių sistemą ir atvirą bei šiuolaikišką požiūrį į pasaulį. 1993 m. Tatjanos Liubertienės įsteigta pirmoji privati pradinė mokykla Lietuvoje šiandien išaugo į analogų neturinčią švietimo bendruomenę, apimančią mokymo pakopas nuo ankstyvojo ugdymo iki gimnazinių klasių.

Mūsų misija. Siekiame užauginti sėkmingą, gyvenimui pasiruošusį žmogų, kurdami psichologiškai sveiką aplinką, nuolat tobulindami žinių kokybę ir atsižvelgdami į individualius kiekvieno vaiko gabumus. Mūsų mokykloje pažangiausios švietimo idėjos, atviras ir šiuolaikiškas požiūris į pasaulį dera su harmoninga, pozityvia mokyklos atmosfera. 

Mūsų išskirtinumai

 • Mokytis turi būti įdomu! Antraip, vaikai greitai pajus nuovargį, neišlaikys dėmesio ir prastai įsimins dėstomus dalykus. Dėl šių priežasčių mes taikome įvairius ir integruotus mokymosi metodus, siekiame mokiniams perteikti visas šiuolaikinio besikeičiančio pasaulio naujoves.
 • Mokykla – tarsi antri namai. Vaikai mokykloje gali būti nuo 7:30 val. iki 18 val. Čia jie mokosi, ruošia pamokas, valgo, lanko būrelius, jei reikia, net gydosi – pas mus dirba gydytoja pediatrė, logopedai, logoterapeutai, psichologai, turime net druskų kambarį. Tėveliams nebereikia vaikų vežioti po skirtingas neformalaus ugdymo įstaigas, rūpintis, kad būtų pavalgę, saugūs, globojami.

Didelis mokyklos privalumas ir išskirtinumas – vietoje gaminamas šviežias, sveikas bei skanus maistas, kuriam produktus atrenkame tik iš patikimų tiekėjų ir gamintojų. Šiltnamyje kartu su mokiniais auginame daržoves. Vyresnieji gali sportuoti kaimynystėje įsikūrusiame sporto ir sveikatingumo komplekse.

 • Kiekvienas vaikas yra unikalus. Tam, kad atrastume ir atskleistume asmeninius jų gabumus, svarbus individualus dėmesys. Tad dirbame grupėse, kiekvieną dieną vyksta konsultacijos, seminarai, susitikimai su ekspertais, kitais specialistais. Pastebėti vaiko talentus mums padeda neformalaus ugdymo integravimas į mokymosi procesą, bendradarbiavimo ir pasitikėjimo skatinimas tarp mokyklos bendruomenės narių.
 • Saugi ir patogi aplinka. Visa mokyklos teritorija ir patalpos yra stebimos vaizdo kameromis, įrengta praėjimo kontrolė, budi apsaugos darbuotojai, užtikrinantys mokinių saugumą. Per pertraukas vaikai leidžia laiką dideliame kieme, žaidimų aikštelėje.
 • Stipri komanda. Mokykloje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias atnaujinantys pedagogai. Pamažu ruošiame vaikus ir aukštajam mokslui, todėl nuo 9 gimnazinės klasės pamokas veda profesoriai, docentai, mokslų daktarai.
 • Įvairi ir kūrybinga popamokinė veikla. Kasmet pasiūlome daugiau nei dvidešimt įvairiausių neformalaus ugdymo veiklų tokių kaip baletas, gatvės šokiai, teatras, vokalinis dainavimas, menų kraitė, instrumentai, piešimo akademija, kulinarinė studija, šachmatai, aikido, sportiniai žaidimai.

Mūsų gimnazijoje

 • pedagogai – aukštos kvalifikacijos, taikantys modernius mokymo metodus;
 • mokymas – intensyvus, kūrybingas, be įtampos;
 • pamoka – aiški, įdomi, metodiškai pagrįsta;
 • popamokinė veikla – įvairi, kūrybinga;
 • krūvis ir užimtumas – profesionaliai įvertintas ir struktūruotas;
 • ugdymas – orientuotas į vaiko galimybes, pasiekiant aukščiausius individualius rezultatus.

Darbo laikas

Mokiniai mokykloje gali būti nuo 7.30 iki 17.30 val. Pamokų pradžia – 8 val. Po pamokų vyksta pamokų ruoša. Mokiniai mokomi atlikti visą darbą mokykloje, o namuose ilsėtis.

Mes garantuojame
 • saugumą (vaikai rūpestingai globojami);
 • žinių kokybę – klasėse mažai mokinių, vyksta darbas grupėse, individualios konsultacijos;
 • sielos komfortą – jauki aplinka, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo atmosfera.

Mes siūlome Jums taupyti energiją, laiką ir pinigus. Tai mokykla, kuri žengia kartu su gyvenimu. Mes pasitinkam kiekvieną vaiką atvira širdimi ir drauge kuriame tobulą Vaikystės ir jaunystės pasaulį.

Mokymo patirtis

Mokinių mokymas gimnazijoje suprantamas kaip aktyvus vaiko darbas įsimenant įvairią mokytojo pasiūlytą medžiagą. Mokydamiesi įvairiais metodais, mokiniai nepajunta nuovargio, monotonijos, sėkmingai mokosi. Siekiama rasti aiškų kelią, kaip efektyviau perteikti dėstomąją medžiagą, kokių įgūdžių lavinimui skirti didesnį dėmesį. Mūsų pedagogų siekis – nuolat jausti modernaus gyvenimo ritmą ir visas naujoves tuoj pat perteikti mokiniams. Jeigu norite išsamiau sužinoti apie mūsų mokymo programas, veiklą, materialinę bazę, maloniai prašome kreiptis į mokyklos administraciją.

Mokinių priežiūros patirtis

Mūsų gimnazijoje vaiko fizinį ir psichinį vystymąsi stebi ir esant reikalui koreguoja medikai, logopedai, psichologai. Mokykloje atliekami vaiko intelekto tyrimai, įvertinami vaiko gebėjimai įvairiose srityse. Tai padeda vaikui efektyviai mokytis, pasirinkti profesiją. Tėvams atsiranda galimybės formuluoti realesnius reikalavimus vaikui, mokytojams lengviau parinkti efektyviausius mokymo būdus. Siekiant pagerinti mokymosi kokybę, vyresnėse klasėse atliekami kiekvieno dalyko mokymosi efektyvumo tyrimai. Jie parodo, ar moksleiviai yra patenkinti mokymo mokykloje kokybe ir mokymosi klimatu klasėje. Daug dėmesio skiriame bendravimui su tėvais, nes tik bendros mokytojų kolektyvo, moksleivių ir jų tėvų pastangos gali duoti gerų mokymosi ir auklėjimo rezultatų. Susitikimų (2-3 kartai per metus) metu tėvai supažindinami su vaiko laimėjimais bei platesniame kontekste analizuojamos aktualios vaiko vystymosi ir auklėjimo temos.

Tai mokykla, kuri paruošia vaiką gyvenimui…