Kategorijos archyvas: video

Vilniaus privačios gimnazijos video įrašai.

Tarptautinė vaikų gynimo diena 2020 m.

2020-ieji mokslo metai, tapo tikrų tikriausiais išbandymų metais. Ne tik mūsų mokyklos bendruomenei, bet ir visam pasauliui, teko žaibiškai reaguoti į besikeičiančią situaciją, išmokti ar atrasti naujų dalykų. Ir štai, jau dabar, galime džiaugtis naujomis patirtimis, kurios mus dar labiau sustiprino bei įkvėpė nesustoti.


Birželio 1-oji – tai tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiai progai paminėti ir pasveikinti visą pasaulį, susitelkė ne tik mūsų gimnazijos bendruomenė, bet ir kviestiniai svečiai. Ačiū Stanislovui Stavickiui – Stano už muziką ir pagalbą kuriant šį video linkėjimą.
Norime pasveikinti viso pasaulio vaikus , norime perduoti šilčiausią rūpestį visiems ir kiekvienam. Tegul ši žinia apskrieja pasaulį ir saugo.
Juk mes visi buvome, esame ar būsime vaikais

Šeimų diena 2020

Nuo mūsų didelės 400 mokinių bei daugiau nei 100 pedagogų šeimos - Jūsų šeimai ❤️ 

Kartais taip nutinka, kad norint išreikšti kai kurių dalykų prasmę - pritrūksta žodžių arba tiesiog nėra tinkamų.... Tačiau juk sveikinti kiekvieną šeimos narį su bendryste, meile, atsidavimu, rūpesčiu, drąsa yra be galo paprasta. Būtent tokių vertybių dėka gimsta didelės šeimos 👨‍👩‍👧‍👦

Todėl, šį laikotarpį, kaip niekada laikėmės dar tvirčiau vienas kito. Stengėmės išgirsti ir suprasti, įsiklausyti ir veikti kaip vieninga, didelė Šeima. Brangūs mokiniai, tėveliai ir mokytojai susivienijo dar vienam kilniam tikslui - toliau augti ir stiprėti, skirti dėmesio ne tik šeimos nariams, bet ir sau. Kulinarijos ir keramikos išbandymai, kūno ištvermės, lankstumo ir grakštumo praktikos, jausmingo muzikavimo bei aktorinio meistriškumo pažinimas, neleido sustoti, o tik dar pamilti savo šeimą ❤️

Kiekvienų mokslo metų pradžią Gimnazijos kieme nuvilnija GIMNAZIJOS HIMNAS – jį nutarėme pakartototi ir virtualioje mokykloje!

Mamų diena 2020

Juk kartais reikia sustoti ir pagalvoti, kokį svarbų vaidmenį kuria Mama tavo gyvenime. Laikui bėgant, vis rečiau išeiname su mama pasivaikščioti, kepame kartu blynus ar kalbamės apie gyvenimą. Bet dabar, laiko tam turime kur kas daugiau, o dar ir mamų dienos proga, padėkos jausmo įkvėpti, skirsime savo rūpestį ir dėmesį brangiausiam žmogui. 

Per kiek mažiau, nei 14 dienų, mokiniai ir mokytojai susitelkė bendram tikslui - sukurti staigmeną Mamoms, Motinos dienos progą. Vaikai sveikina visas mamas dailės ir kulinarijos darbais, dėkoja palinkėjimais ir begaline meile