ŠEŠTŲ KLASIŲ MOKINIŲ GEOGRAFIJOS DARBŲ PARODA

„MŪSŲ PLANETA - ŽEMĖ“

(2018-11-05 – 2018-11-30)

Atėjus į šeštą klasę pradedamas mokytis naujas mokomasis dalykas – geografija. Geografija – tai Žemės aprašymas, o kad mokiniai galėtų „aprašyti“ Žemę, buvo skirta kūrybinė užduotis sukurti Žemės modelius. Ši užduotis mokiniams pasirodė labai įdomi, jie noriai įsitraukė į maketų darymą. Kiekvienas mokinys namuose gamino gaublį pasitelkęs savo fantaziją, todėl visi jie skirtingi. Pagaminti gaubliui naudotos įvairios priemonės: folija, gipsas, teniso kamuoliukas, kartonas, polistireninis putplastis ar kalėdinis žaisliukas. Iš karto po rudens atostogų prie mokyklos bibliotekos surengta gaublių paroda. Iškabinti skelbimai, kviečiantys visą mokyklos bendruomenę apžiūrėti parodos. 

Parengė geografijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė