PROJEKTAS “NUO MŪSŲ PRIKLAUSO PASAULIO ATEITIS“

Spalio 25 d. mūsų mokyklos šeštokai dalyvavo projektas “Nuo mūsų priklauso pasaulio ateitis“. Projektą organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Viešąja įstaiga „Operae artis“. Projekto tikslas – suteikti  žinių ir įgūdžių šeštų klasių mokiniams apie globalaus pasaulio iššūkius ir problemų sprendimo būdus teoriškai ir praktiškai. Siekis – ugdyti ir puoselėti vaikų pilietiškumą. Vaikai labai susidomėję klausė ir labai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie globalias šių dienų socialines, ekonomines, politines bei aplinkosaugines problemas. Stebėjo ir ypač noriai patys dalyvavo atliekant eksperimentus  ir bandymus, demonstruojančius šių problemų keliamus pavojus ir pasekmes. Aptarė, kuo kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie didžiųjų pasaulio problemų sprendimo ar sumažėjimo.

  • 100_1700
  • 100_1710
  • 100_1714
  • 100_1718