Pradinukų projektas

Pradinio ugdymo metodinis centras vasario 12 – 15 d. prisidėjo prie Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – čio šventės. Gimtadienius norisi švęsti neįprastai, linksmai ir išradingai. Šios šventės renginukai buvo tokie:

1. Vasario 12 dieną mokiniai bei mokytojos vaikščiojo pasipuošę apranga, kurioje dominavo geltona spalva. Kiekvienoje  kasėje vyko edukacija "Trispalvės segės gaminimas" – kurios metu gaminosi seges ir jomis puošėsi visą savaitę.

2. Vasario 13 d.visi pasipuošę - žalia spalva. Po pamokų mokiniai šventė  Užgavėnes. Pamokų metu kiekvienoje klasėje vyko  pristatymai -  "Įdomiausias aplankytas Lietuvos kampelis su šeima". Šiuo metu vyksta darbų paroda, kad ir kitų klasių mokiniai galėtų susipažinti su dar neatrastais Lietuvos kampeliais.

3. Vasario 14 d. pasipuošę - raudona spalva. Kiekvienoje klasėje vyko "Lietuviško maisto mugė" - vaikai iš anksto žinojo, kokį lietuvišką tradicinį produktą turės pristatyti (skilandis, lašiniai, kastinis, linų sėmenys, bruknės, juoda duona, sūris, rauginti kopūstai, ). Po pasakojimų apie šių produktų naudą, vyko degustacija. Skaniausias produktas – kastinis ir lašiniai.

4. vasario 15 d. – visa pakopa  pasipuošusi visomis trimis spalvomis. Pamokas mokytojos vedė ne savo mokiniams, o kitos klasės vaikams. Vyko viktorinos, IT pamokos, žaidimai ir atradimai, susiję su Lietuva. Po pamokų kiekvienoje klasėje šurmuliavo lietuviškos muzikos diskoteka, kurios metu buvo galima svečiuotis ir bendrauti.