Paskaita “Žmogaus gyvybės vystymasis”

Gruodžio 1 dieną „Krizinio nėštumo centro“ lektoriai Lilijana Marcinkevičiūtė ir Mindaugas Kukuraitis I-IV gimnazijos klasių mokiniams  skaitė paskaitą "Žmogaus gyvybės vystymasis bei neplanuotas nėštumas, jo išeitys ir pasekmės“. Lytiškumo paskaita  buvo skirta  Pasaulinei Aids dienai paminėti.

Gimnazistai stebėjo žmogaus gemalo vystymosi etapus, apvaisinimo eigą, turėjo galimybę paliesti demonstruojamus skirtingų vystymosi etapų vaisiaus muliažus. Lektoriai supažindino su  ypač aktualia jaunimui informacija apie nėštumo nutraukimo pasekmes žmogaus sveikatai ir psichikai. Niekas neliko abejingas stebėtam filmui apie motinų „liudijimus“, kurios patyrė abortą bei privertė susimąstyti, kad neplanuoto nėštumo pasekmės gali būti labai skausmingos jauno žmogaus gyvenime...

Vilniaus privačios gimnazijos

Vyresnioji biologijos mokytoja Beata Petkevič