BIBLIOTEKOJE APSILANKĖ ANTROKAI

Kiekvienais mokslo metais bibliotekoje padaugėja jos lankytojų. Vieni ateina norėdami perskaityti naujausią knygą, kiti tiesiog pavaikščioti ir pasigrožėti knygų karalyste, o patys mažiausieji apsilanko norėdami susipažinti su biblioteka, suprasti, kam ji reikalinga, kokių paslaugų galima joje gauti. Taip vieną lapkričio rytą, pamatyti savo mylimiausių herojų namų, atvyko ir antrokai (mok. A. Krutkevičiūtė). Bibliotekininkė supažindino jaunuosius skaitytojus su bibliotekos taisyklėmis, vaikiškomis knygomis, skatino, kuo daugiau skaityti ir dalintis mintimis apie perskaitytą knygą. Antrokai ne tik susipažino su biblioteka, pasiėmė knygą skaitymui į namus, tačiau paliko ir savo linkėjimus mylimiausiam herojui. Tikimės, kad knyga antrokų gyvenime užims svarbią vietą. 

Parengė Paulina Grigaliūnaitė