aplinkosauginis projektas gimnazistams

Šiais mokslo metais Vilniaus privačios gimnazijos gimnazistai kartu su vyresniąja biologijos mokytoja Beata Petkevič dalyvauja aplinkosauginiame švietimo projekte „Žiedinė ekonomika ir beatliekė visuomenė gimnazistams“ pagal Vilniaus miesto savivaldybės vykdomą programą „Aplinkos ir kraštovaizdžio apsauga“.

Lapkričio 13 dieną, organizuojant gimnazistų švietimą bei informavimą tvaraus vartojimo bei atliekų tvarkymo klausimais įvyko pirmasis susitikimas su VU ir VGTU lektorėmis, kurios II-IV g. klasių mokiniams pristatė beatliekės visuomenės koncepciją, paaiškino aplinkosauginius ženklinimus, gaminių ir atliekų ženklinimą atliekų tvarkymo tikslais. Gimnazistai dirbdami grupėse aptarinėjo ir ieškojo aplinkosaugos problemų sprendimo

būdų.

Vilniaus privačios gimnazijos           Vyresnioji biologijos mokytoja               Beata Petkevič