Naujienos

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS ĮTEIKĖ PAŽYMĖJIMUS VILNIAUS PRIVAČIOS GIMNAZIJOS VGTU KLASĖS GIMNAZISTAMS

Vilniaus privati gimnazija eilinius metus yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) partnerė, įgyvendinanti VGTU klasės projektą. VGTU klasės projekte dalyvaujantys gimnazistai kasmet įgija ne tik studentiškos patirties, bet taip pat ir naujų dalykinių žinių, atlieka laboratorinius darbus, klauso universiteto dėstytojų paskaitų, vykdo bendrus užsiėmimus, dalyvauja VGTU organizuojamuose renginiuose.

Sveikiname gimnazinių klasių mokinius, kuriems birželio 8 dieną buvo įteikti VGTU klasės baigimo pažymėjimai, liudijantys apie universitete įgytas žinias. Mokinių pasveikinti ir pažymėjimus įteikti atvyko VGTU studentų priėmimo skyriaus specialistas, Medžiagų atsparumo katedros docentas dr. Arūnas Jaras.

VGTU klasės koordinatorė Beata Petkevič

Olimpiados prizininkas

IMG-1921

Sveikiname mūsų gimnazijos IVG klasės mokinį Luką Šimkų puikiai sudalyvavusį matematikos  KINGS olimpiados finaliniame ture ir laimėjusį trečią vietą.

Linkime sėkmės naujuose darbuose.

V.Mykolaičio-Putino skaitovų konkursas

Balandžio 14 d. IIIg klasės mokinė Beatričė Piesliakaitė dalyvavo V.Mykolaičio-Putino muziejaus organizuotame skaitovų konkurse "Atrandu V.Mykolaičio-Putino poeziją".