Naujienos

Pradinukų projektas

Pradinio ugdymo metodinis centras vasario 12 – 15 d. prisidėjo prie Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – čio šventės. Gimtadienius norisi švęsti neįprastai, linksmai ir išradingai. Šios šventės renginukai buvo tokie:

1. Vasario 12 dieną mokiniai bei mokytojos vaikščiojo pasipuošę apranga, kurioje dominavo geltona spalva. Kiekvienoje  kasėje vyko edukacija "Trispalvės segės gaminimas" – kurios metu gaminosi seges ir jomis puošėsi visą savaitę.

2. Vasario 13 d.visi pasipuošę - žalia spalva. Po pamokų mokiniai šventė  Užgavėnes. Pamokų metu kiekvienoje klasėje vyko  pristatymai -  "Įdomiausias aplankytas Lietuvos kampelis su šeima". Šiuo metu vyksta darbų paroda, kad ir kitų klasių mokiniai galėtų susipažinti su dar neatrastais Lietuvos kampeliais.

3. Vasario 14 d. pasipuošę - raudona spalva. Kiekvienoje klasėje vyko "Lietuviško maisto mugė" - vaikai iš anksto žinojo, kokį lietuvišką tradicinį produktą turės pristatyti (skilandis, lašiniai, kastinis, linų sėmenys, bruknės, juoda duona, sūris, rauginti kopūstai, ). Po pasakojimų apie šių produktų naudą, vyko degustacija. Skaniausias produktas – kastinis ir lašiniai.

4. vasario 15 d. – visa pakopa  pasipuošusi visomis trimis spalvomis. Pamokas mokytojos vedė ne savo mokiniams, o kitos klasės vaikams. Vyko viktorinos, IT pamokos, žaidimai ir atradimai, susiję su Lietuva. Po pamokų kiekvienoje klasėje šurmuliavo lietuviškos muzikos diskoteka, kurios metu buvo galima svečiuotis ir bendrauti.

ikimokyklinukų projektas

Visa ikimokyklinė pakopa vykdo projektą "Mano Lietuva", kuris vyksta sausio-kovo mėnesiais. Jo tikslas ugdyti vaikų patriotiškumą, tautiškumą, taip pat paminėti ir Lietuvos šimtmečio nepriklausomybę. Akimirkos iš ketvirtokų pranešimo apie Lietuvos pilis.

vasario 16

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA

Vasario 9 d.  I gimn. klasės mokiniai Simonas Utkevičius ir Jonas Vinciūnas dalyvavo Vilniaus Radvilų gimnazijoje surengtoje respublikinėje 7-12 klasių mokinių integruotoje tikybos-dailės-geografijos konferencijoje "Kad tavo kelias būtų žinomas žemėje".

Mokiniai skaitė pranešimą "Šv.Velykų, Dangun žengimo, šv.Kalėdų, Šv.Elenos salų geografinės ypatybės religinės toponimikos kontekste". Simui ir Jonui pavyko išsamiai ir įdomiai atskleisti pasirinktą temą.

Konferencijos vertinimo komisija jiems skyrė aukščausią balą, o renginio pabaigoje jie buvo apdovanoti laureatų diplomais.

Mokiniams konferencijai pasiruošti padėjo geografijos mokytojas metodininkas Robertas Šalna, tikybos mokytoja Neringa Augustinavičienė.

Didžiuojamės mūsų dailininkais

Sveikiname vaikų ir jaunimo piešinių konkurso "Zoomorfinės Užgavėnių kaukės", kurį organizavo Vilniaus etninės kultūros centras, nugalėtojas:

Vaivą Paulauskaitę (8 kl.), kuri savo amžiaus grupėje užėmė II vietą!

Smiltę Titovaitę (8 kl.), kuri laimėjo III vietą!

Mokines ruošė vyr. dailės mokytoja Asta Stravinskytė