8 klasė (2015-2016)

8-klase

Klasės auklėtoja: Jelena Šilova

Klasės seniūnė: Rugilė Ambrakaitytė

Seniūno pavaduotoja: Ariel Šmuilovičiūtė

Klasės renginys: Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

Klasės akcija:  „Futbolas – jėga, tai visiems mums sveikata!”

 

Edukacinė kelionė „Panemunės keliu...“

(2015 m. spalio 9 d.)

panemune-1

Pažintinės išvykos „PANEMUNĖS KELIU“ metu susipažinome su vaizdinga Lietuvos gamta,  įvairiais architektūros paminklais bei išskirtine krašto istorija.

panemune-2
panemune-3
panemune-4
panemune-5
H e l o v i n a s

Spalio 22 d. dalyvavome septintokų organizuotame „Helovino“ renginyje.

helovinas-1
helovinas-2
helovinas-3
Kalnų diena

Š.m. spalio 23d., penktadienį, G7KLUBAS  pakvietė visus mokinius į  parodomąją Kalnų dieną gimnazijos sporto salėje. Susitikome su alpinistais, kurie ne tik papasakojo apie savo darbą, bet ir leido išbandyti kai kurias veiklas.

kalnai-1
kalnai-2

Lapkričio 27 d. mūsų klasė organizavo renginį, skirtą Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimui. Lapkričio mėnuo buvo paskelbtas tolerancijos mėnesiu.  1-12 klasių mokiniai gavo užduotis, kurias atliekant, turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais, o vyresnių klasių mokiniai ne tik susidraugavo su jaunesnių klasių mokiniais, bet papasakojo jiems kas yra tolerancija, ką reiškia būti tolerantišku. Renginio metu mokiniai rodė savo sukurtus filmukus apie tai, kaip jiems sekėsi atlikti užduotis. Renginys buvo draugiškas ir šiltas, pasidalinome gerumo akimirkomis, šypsenomis.

tolerancija-1
tolerancija-2

Gruodžio 10 d. kartu su rusų kalbos mokytoja lankėmės Literatūriniame Aleksandro Puškino muziejuje. Pagilinome savo žinias apie A. Puškino gyvenimą, kūrybą, sužinojome, kas jį sieja su Lietuvą.

Puskinas

Gruodžio 11 d. informatikos mokytoja pakvietė mus susipažinti su „Apple“ kompanijos įkūrėjo Styvo Džobso gyvenimu, asmenybe bei išradimais. Kino teatre žiūrėjome biografinį filmą „Steve Jobs“.

steve-jobs

Džiaugiamės, kad gimnazija rūpinasi mūsų sveikata. Nuo šių mokslo metų mūsų gimnazijoje veikia druskų kambarys ir visiems gimnazijos mokiniams yra sudarytos sąlygos jį lankyti! Gruodžio 14-18 d. intensyviai sveikatinomės druskų kambaryje! Buvo smagu: stiprinome imunitetą, žiūrėjome savo pamėgtus filmus ir buvome tarp geriausių draugų!!!

drusku-kambarys

Džiaugiamės, kad mūsų aštuntokai yra labai kūrybingi. Tai įrodo jų darbų parodos:

Paroda “Sampas – gėrybių malūnas aštuntokų akimis“

malunas-8
malunas-1
malunas-2
malunas-4
malunas-5
malunas-6
malunas-7

Didžiuojamės Rugilės dailės darbų paroda „Saulėlydžiai“

Rugile-1
Rugile-2
Rugile-3

Gruodžio 14 d., artėjant Naujųjų metų šventei, aštuntokams buvo organizuota paskaita apie saugų elgesį su pirotechnikos priemonėmis.

pirotechnika

Naujuosius metus nusprendėme sutikti linksmai, magiškai bei spalvingai, todėl gruodžio 18 d.  kartu su šeštokais bei septintokais smagiai leidome laiką Neoninėje diskotekoje.

diskoteka

Gruodžio 23 d. tobulinome anglų kalbos įgūdžius, žiūrėdami filmą “Star Wars. Episode  VII”.

star-wars

Laisvės gynėjų dienos minėjimas.

Dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmos pamokos metu, kartu su geografijos mokytoju Robertu Šalna, uždegėme žvakutes. Per dailės pamoką lankstėme laisvės paukščius, kuriuos užkabinome ant simbolinio medžio.

sausio-13

Edukacinė išvyka į Bernardinų bažnyčią (2016 m. vasario 10 d.)

Bernardinai-1
bernardinai-2
bernardinai-3

„Meilė Lietuvai“ (Vasario 16 d. ir Vasario 14 d. minėjimas)

vasario-16-1
vasario-16-2

Integruota anglų kalbos, etikos ir rusų kalbos pamoka „Neįprastos profesijos“ (2016 m. vasario 22 d.)

integruota-pamoka
Kovo 11-oji…

Iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės 26-ąjį gimtadienį. Lietuvos gimtadienio šventei buvo skirta visa diena, kurioje aktyviai dalyvavome ir mes. Trečios pamokos metu, ėjome į mokyklos sporto salę, kurioje vyko iškilminga vėliavos pagerbimo ceremonija- skambant mokyklos himnui ir tautinėms dainoms. Kiekvienas iš mūsų galėjo palaikyti vėliavą savo rankose ir taip pajusti  ypatingą šventinę dvasią. Per 4 pamoką dalyvavome nacionaliniame istorijos konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Šventinę dieną vainikavo Žinių viktorina valstybingumo tema. Mūsų klasę atstovavo Ariel, Rugilė, Titas ir Lukas. Laimėjome III vietą!

kovo-11

BENDRADARBIAVIMO PROJEKTAS 8 KLASEI  „ŽENGIAME Į GIMNAZIJOS PAKOPĄ“ (2016 m. vasaris – balandis)

Vasario – balandžio mėnesiais dalyvavome projekte 8 klasei “Žengiame į gimnazijos pakopą“. Projekto metu susipažinome su dalykų įvairove, kuri yra gimnazinėje pakopoje bei mokytojais, kurie veda tas veiklas. Turėjome galimybę artimiau susipažinti su būsima koordinatore ne tik mokyklinėje aplinkoje, bet ir išvykų metu.

projektas-1
projektas-2

Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą.

Kovo 17 d. lankėmės Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Žiūrėjome baletą „Barbora Radvilaitė“ ir gilinome istorijos žinias.

Barbora

Panoraminė pamoka „Laiko kapsulė“ (2016 m. gegužės 31 d.)

2016 m. gegužės 31 d. aštuntokams į mokyklą reikėjo atsinešti tik planšetinius kompiuterius ir atmintukus. Bet kam? Pasirodo, jų laukė staigmena – panoraminė pamoka, kurios metu jie sukūrė laiko kapsulę ateities kartoms. Buvo integruoti net 8 dalykai: anglų kalba, rusų kalba, lietuvių kalba, istorija ir politologija, chemija, biologija, technologijos. Laiko kapsulės formatas – USB atmintukas, - pasirinktas neatsiktinai. Juo siekiama parodyti, kad XXI amžius yra sparčiai besivystančių technologijų amžius, todėl didelį kiekį informacijos galima patalpinti mažame atmintuke. Aštuntokai siekė parodyti ateities kartoms kaip gyvena, su kokiomis problemomis susiduria šiuolaikiniai žmonės.

Koldūnų gaminimas “Kukulio” studijoje
(2016 m. birželio 2 d.)

2016 m. birželio 2 d., sėkmingai išlaikę anglų kalbos kalbėjimo įskaitą, aštuntokai susirinko „Kukulio“ studijoje, kurioje, kartu su rusų kalbos mokytoja Larisa, gamino tradicinį rusų patiekalą - koldūnus.

koldunai 5
  • koldunai 4
  • Koldunai 1
Aštuntokų išleistuvės (2016 m. birželio 9 d.)

2016 m. birželio 9 d., aštuntokai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai susirinko aktų salėje, kurioje įvyko iškilminga pagrindinio ugdymo programos I-osios dalies baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija. Ceremonijai pasibaigus, mūsų gimnazijos teatro studija parodė spektaklį „Robinas Hudas“. Po renginio mokinių laukė staigmena – šventinis tortas ir pramogos Plytinės kartodrome.

SĖKMINGOS JUMS KELIONĖS, AŠTUNTOKAI!!!