P0216

Klasės vadovė – Banga Jonaitienė anglų klb. mokytoja-metodininkė

Klasės seniūnė – Justė

Pavaduotoja – Urtė

Rugsėjo 28d. ėjome į kino teatrą „Pasaka“ ir žiūrėjome filmą „Arčiau debesų“ pagal edukacinę programą „Mokausi iš kino“.

cloudboy_still_06_2
IMG_20171105_214339324 (1)

Spalio 17 d. dalyvavome tradicinėje viktorinoje “Aplink Vokietiją per 60 min.“, kurią organizavo 7A kl. ir vokiečių klb. mokytoja Neringa. Ir mūsų klasė jau antrus metus iš eilės laimi pirmą vietą!!!!

Spalio 18 d. vykome į tradicinę rudens ekskursiją po Lietuvą. Šį kartą pasirinkome vidurio Lietuvą – aplankėme Kėdainius, Krekenavos regioninį parką ir Pašilių stumbryną. Visus sužavėjo didikų Radvilų istorijos ir jų bažnyčios, Kėdainių senamiestis ir jo senoji gimnazija, regioninio parko interaktyvi ekspozicija ir galingi stumbrai.

Spalio 27 d. vyko 5-7 kl. Helovyno vakarėlis, kurį organizavo šeštokai ir parengė visiems įspūdingą programą. Mūsų klasė burtų keliu ištraukė vaiduoklių kostiumus, kuriais šauniai apsirengė Urtė, Morta, Justė ir Adrianas. Ir laimėjome šiurpiausio kostiumo nominacijoje!!! Emilija išskaptavo moliūgą, o Urtė su Morta iškepė burnoje tirpstančius kraujuojančius morengus.