7b klasė (2017-2018)

P0216

Klasės vadovė – Banga Jonaitienė anglų klb. mokytoja-metodininkė

Klasės seniūnė – Justė

Pavaduotoja – Urtė

Rugsėjo 28d. ėjome į kino teatrą „Pasaka“ ir žiūrėjome filmą „Arčiau debesų“ pagal edukacinę programą „Mokausi iš kino“.

cloudboy_still_06_2
IMG_20171105_214339324 (1)

Spalio 17 d. dalyvavome tradicinėje viktorinoje “Aplink Vokietiją per 60 min.“, kurią organizavo 7A kl. ir vokiečių klb. mokytoja Neringa. Ir mūsų klasė jau antrus metus iš eilės laimi pirmą vietą!!!!

Spalio 18 d. vykome į tradicinę rudens ekskursiją po Lietuvą. Šį kartą pasirinkome vidurio Lietuvą – aplankėme Kėdainius, Krekenavos regioninį parką ir Pašilių stumbryną. Visus sužavėjo didikų Radvilų istorijos ir jų bažnyčios, Kėdainių senamiestis ir jo senoji gimnazija, regioninio parko interaktyvi ekspozicija ir galingi stumbrai.

Spalio 27 d. vyko 5-7 kl. Helovyno vakarėlis, kurį organizavo šeštokai ir parengė visiems įspūdingą programą. Mūsų klasė burtų keliu ištraukė vaiduoklių kostiumus, kuriais šauniai apsirengė Urtė, Morta, Justė ir Adrianas. Ir laimėjome šiurpiausio kostiumo nominacijoje!!! Emilija išskaptavo moliūgą, o Urtė su Morta iškepė burnoje tirpstančius kraujuojančius morengus.

Gruodžio 13 d. vyko integruota lietuvių klb, istorijos ir dailės pamoka "Senovės Egipto paslaptys".

Belaukiant švenčių...Gavome padėką už išmonę ir labiausiai spindinčią klasę. Dėkui Urtei ir Mortai už originalias idėjas ir vizijas puošiant klasę.

Paskutines dienas prieš Kalėdų atostogas praleidome pramogaudami – keitėmės dovanėlėmis, lankėmės itališkoje picerijoje, kuri kepa metrines picas ir žiūrėjome filmą „Žmogžudystė rytų eksprese“.

Minint Sausio 13- ąją dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  8.00 ryto uždegėme žvakutes ir papuošėme neužmirštuolėmis Atminties pievelę.

Sausio 18 d. vokiečių klb. mokytoja Neringa suorganizavo išvyką septintokams bei aštuntokams į parodą „Išradėjų šalis – moksliniai tyrimai Vokietijoje“, kuri vyko VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Mokiniai susipažino su vokiečių istoriniais atradimais ir šiuolaikinėmis inovacijomis įvairiose mokslo srityse. Jie galėjo patys eksperimentuoti, atlikti specialiai parodai paruoštas užduotis vokiečių ir lietuvių kalbomis.

Vasario 12-15 d. šventėme valstybės šimtmetį!

Visą savaitę gimnazijoje vyko įvairios šventinės akcijos – „Piešiu Lietuvą“, „Rašau Lietuvai“, „Šimtmečio įvykiai“, „Pasveikinkim vieni kitus“.

Baigiamojo renginio metu skaitėme laiškus gimtinei, dainavome dainas bei kalbėjome apie svarbiausius šimtmečio įvykius. Pasveikinę vieni kitus su švente, išskubėjome į filmą „Grąžinkite nepriklausomybę“.

Kovo 11-osios proga 7B klasės mokiniai prieš pamokas sveikino gimnazijos bendruomenę dovanodami mokinių rankų darbo trispalves apyrankes.

Susitikimas su nepilnamečių reikalų inspektore visada suteikia mokiniams daugiau informacijos apie saugų elgesį viešojoje internetinėje erdvėje, bendravimą su nepažįstamais žmonėmis, savigynos momentus, organizacijas, teikiančias pagalbą ir k.t. O visuomeninės organizacijos atstovė išsamiais pavyzdžiais iliustravo pavojus internetinėje erdvėje. Buvo naudinga ir įdomu.

Kovo 23 d. vyko panoraminė pamoka “Kelionė”, kurioje dalyvavo net 6 mokomųjų dalykų mokytojai. Panoraminės pamokos tikslas -  sužinoti, kokių kelionių būna, gebėti jas planuoti, suvokti, kaip kelionės plečia žmogaus akiratį , apibendrinti kelionių svarbą jų poveikį žmogaus tobulėjimui, ekologijai. Septintokai noriai atliko užduotis, buvo aktyvūs pamokoje, tikslingai naudojosi šiuolaikinėmis technologijomis. Panoraminė pamoka, užtrukusi dvi valandas, mokiniams neprailgo, jie išėjo žinodami atsakymus į daugelį klausimų, susijusių su kelionėmis.

Mokslo metų pabaigai, birželio 12-15 d., pasitinkant vasaros atostogas, išsiruošėme į pramoginę kelionę - Vokietijos pramogų parkus ir Bremeno miestą.

Kelionės metu linksmai leidome laiką autobuse, žiūrėdami filmus, žaisdami žaidimus, klausydami gidės pasakojimų ir atsakydami į užduodamus klausimus. Pasiekę Vokietiją aplankėme Serengečio safario parką, kuriame  laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidomės į safarį: pamatėme ilgakakles žirafos, nerangius, bet greitus raganosius, tigrus, leopardus, liūtus. Pabuvome linksmoje ir smagioje Beždžionių šalyje. O kur dar atrakcionai, vandens pramogos ir tiesiog pabuvimas parke!

Vakare aplankėme Brėmeną, o ekskursija po senamiestį pėsčiomis visus sužavėjo: viduramžiška pagrindinė Brėmeno turgaus aikštė, Šnūro gatvelės ir svarbiausia- Brėmeno muzikantų skulptūra pildanti norus.

Kitą dieną pramogavome Heidės pramogų parke. Visi, pagal savo pomėgius, surado įvairiausių atrakcionų, kuriuose įveikė savo baimes, linksminosi, geriau pažino vienas kitą. O vakarop leidomės į kelionę link namų. Kelionė buvo išties įspūdinga!