bendra

7 klasės vadovė – anglų kl. vyr. mokytoja Jelena Šilova

Seniūnas – Lukas 

Seniūno pavaduotoja – Emilė

SVEIKINAME IR DIDŽIUOJAMĖS!!! 

Mūsų gimnazijos 7 klasės mokinys Paulius Aleknavičius ir vėl džiugina puikiais matematikos pasiekimais! XX-joje Lietuvos 7–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje Paulius užėmė antrą vietą! 

Sveikiname ir linkime sėkmės!

PAULIUS diplomas

Edukacinė išvyka į kino teatrą 

2018-10-03 d. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ žiūrėjome filmą „Alfa“. Susipažinome su mūsų protėvių gyvenimu prieš 20 tūkst. metų ir sužinojome kaip šuo tapo geriausiu žmogaus draugu.

alfa

Projektas „Pažink Lietuvą“: kelionė po Žemaitiją 

2018 m. spalio 12 d. anksti ryte išvykome į Žemaitiją. 

Kelionę pradėjome kopdami į legendomis ir padavimais garsėjantį Šatrijos kalną, grožėjomės nuo aukščiausio pagal santykinį aukštį Lietuvos kalno atsiveriančia 20 km apylinkių vaizdų panorama.

Vykome į Laukstėnų žvėrinčių. Susipažinome su beveik laisvės sąlygomis gyvenančiais miško gyvūnais: stirnomis, lūšimis, danieliais, muflonais, apuokais, stumbrais, vilkais, ruduoju lokiu ir kitais gyvūnais.

Daug įspūdžių paliko Šaltojo karo muziejus, kuriame pamatėme šaltojo karo metu slėptą požeminę Sovietų Sąjungos branduolinių raketų paleidimo bazę ir sužinojome apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltąjį karą.

Vakare atvažiavome pailsėti, atsipalaiduoti ir pasisemti energijos originaliame Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke. Vaikščiojome per 5 skirtingų tipų labirintus, apžiūrėjome įvairias padidinto dydžio geometrines figūras.   

KITOKIA POPIETINĖ VEIKLA

2018 m. spalio 18 d. po pamokų išvykome į užsiėmimą „Pabėgimo kambarys“, kurį mums padovanojo gimnazija, o organizavo „Mažasis genijus“. Šis užsiėmimas buvo skirtas vieningos komandos ugdymui ir formavimui. Septintokai ne tik linksmai leido laiką, bet ir mokėsi priimti svarbius visai komandai sprendimus ir spręsti įvairias užduotis kartu. 

IŠVYKA Į KINO FILMĄ „TARP PILKŲ DEBESŲ“  

2018-10-23 d. kino teatre „Skalvija“ žiūrėjome daugiau nei penkerius metus kurtą filmą „Tarp pilkų debesų“. Filmas sukurtas pagal lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys romaną. 

filmo-tarp-pilku-debesu

HELOVYNAS 

2018-10-25 d. dalyvavome madų šou, skirtame Helovynui. Mūsų klasės mergaitės sukūrė ir pristatė žiūrovams kolekciją „Senovinių lėlių istorijos“.