7 klasė (2015-2016)

7-KLASE1

Klasės auklėtoja: EVA KATKIENĖ

7 klasės savivalda:
  • Seniūnas: DANIELIUS SIMAITIS
  • Seniūno pavaduotoja: OLGA PAVLOVA
  • Budėjimo grafiko komisarai: JONAS VINCIŪNAS, LUKAS RYBAKOVAS
  • Renginių planavimas: LIEPA SKUODŽIŪNAITĖ
  • Pietų organizatorius: MARIUS FEDOROVIČIUS
  • Muzikinio penktadienio koordinatorius: JUOZAS
int_7kl

Rugsėjo mėnesį dalyvavome Komandos formavimo užsiėmimuose. Mokėmės pažinti save ir kitą, veikėme kartu, kaip komanda. Mokėmės imtis iniciatyvos, klausytis vienas kito, drąsiai reiškėme savo nuomonę.

KOMANDOS-DIENOS01
KOMANDOS-DIENOS102
KOMANDOS-DIENOS203
KOMANDOS-DIENOS304

Spalio 1-oji mūsų klasei buvo labai prisimintina. Gyvūnų globos dienos progai nusprendėme aplankyti vieną seniausių, pirmąją Lietuvoje įsteigtą beglobių gyvūnų prieglaudą LESĖ. Išklausėme savanorės Rasos pasakojimą apie gyvūnus esančius prieglaudoje. Aplankėme gyvūnus, nuvežėme dovanų.

Lese01
Lese102

Spalio 9 d. keliavome vingiuojančiu keliu nuo Kauno iki Panemunės pilies, aplankydami visas ten esančias pilis. Tas kelias garsėja ypatingo grožio gamta, įdomiais architektūros paminklais ir išskirtine istorija.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pavažiavę 41 kilometrą nuo Kauno pasiekėme Veliuonos miestelį, kuriame aplankėme balto mūro bažnyčią, Paminklą Vytautui Didžiajam.

pirmas

Pavažiavę tolėliau aplankėme Raudonės miestelį, su jame garsėjančia Raudonės pilimi, kurioje šiuo metu yra įsteigta ir veikia valstybinė mokykla.

antras
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nuvykę į kiekvieną pilį grožėjomės jos architektūra, bokštais, na ir žinoma gamta.

Clipboard01(1)
trecias

Paskutinė užduotis buvo pati smagiausia, reikėjo užkopti į Palemono klaną ir sukurti su klasės draugu šaunią įsimintiną asmenukę.

ketvirtas
20151009_145420(0)---Copy
IMG_1086---Copy
IMG_1972---Copy
IMG_1082---Copy

Prieš pat atostogas spalio 22 d. visai progimnazinei pakopai suorganizavome Helovyno renginį filmukų tema "ADVENTURE TIME". Patys kūrėme scenarijų, repetavome ir šeip linksmai leidome laiką.

Helovynas_mano

Daugiau nuotraukų ir akimirkų iš renginio galite rasti FOTOGALERIJOJE...

Spalio 23 dieną mokykloje lankėsi kalnų meistrai, kurie mums parodė, kad miegoti galima įlipus tik į pusę kalno!

kalnu_dienos

Lapkričio 26 d. lankėmės Vilniaus Edukologijos universitete, Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto, įkurtoje oranžerijoje.

oranzerija

Tolerancijos savaitei turėjome susidraugauti su antrokais.

Draugystes-popiete-su-septintokais

Gruodžio 10 d. keliavome aplankyti kalėdinio miesto, kartu aplankėme kalėdinę eglutę. Buvome kino teatre Pasaka, kur žiūrėjome pamokantį filmą "Atleisk" apie paauglių patyčias.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
atsiprasau2er

Gruodžio 11 d. mokytoja pakvietė mus susipažinti su „Apple“ kompanijos įkūrėjo Styvo Džobso gyvenimu, asmenybe bei išradimais. Kino teatre žiūrėjome biografinį filmą „Steve Jobs“.

steve-jobs

Gruodžio 14 d., artėjant Naujųjų metų šventei, septintokams buvo organizuota paskaita apie saugų elgesį su pirotechnikos priemonėmis.

pirotechnika

Džiaugiamės, kad gimnazija rūpinasi mūsų sveikata. Nuo šių mokslo metų mūsų gimnazijoje veikia druskų kambarys ir visiems gimnazijos mokiniams yra sudarytos sąlygos jį lankyti!

Gruodžio 14-18 d. intensyviai sveikatinomės druskų kambaryje! Buvo smagu: stiprinome imunitetą, žiūrėjome savo pamėgtus filmus ir buvome tarp geriausių draugų!!!

drusku-kambarys

Gruodžio 18 dieną visa progimnazinė pakopa vykome į naktinį klubą, kuriame dalyvavome Neoninėje diskotekoje.

 

diskoteka
disco

Gruodžio 22 dienos turbūt nepamiršime niekada, nebuvo pamokų, visai! Žiūrėjome filmą Keliaujantys paukščiai ir buvo taip smagu Vichy vandens parke.

keliaujantys_pauksciai
vichy-vandens

Gruodžio 23 dieną susirinkome Forum Cinemas Vingis kino teatre ir žiūrėjome tai ką norėjome...

Sausio mėnesį grįžus po atostogų labai nesinori mokytis, bet kai pamokos tokios tai ir matematiką įdomesnė. Grupinis darbas.

matematika2

Šiais metais ir vėl atvyko Nariuotakojų kolekcija į mūsų mokyklą. Kolekcija atnaujinta, tad labai įdomu buvo stebėti, vorus, šimtakojį ir vabalus.

nariuotakojai

Anglų kalbos pamoka su VU dėstytoja Doloresa. Tema "Holywood"

anglu1

Lietuvių kalbos mokytojos, Danguolės Ambrakaitienės,  iniciatyva gimė paroda su 7 klasės vaikų mintimis ir piešiniais, apie Tėvynę, drąsą ir pasiaukojimą, remiantis Maironio ir J. I. Kraševskio kūriniais. Parodą pamatyti galima 3 aukšto prieigose, priešais mokytojų kambarį.

LTprojektas
LTproj02
Ltproj03

Vasario 11 d. buvome galerijoje-dirbtuvėse “Vitražo Manufaktūra”. Kurioje kūrybingai praleidome laiką mokantis vitražo meno! Edukacinės pamokos metu:

  • Susipažinome su stiklo ir vitražo atsiradimo istorija.
  • Nusileidome į įspūdingus XVI a. požemius.
  • Susikūrėme individualų vitražą.
stiklas01
stiklas02
stiklas01(1)

Dalyvaujame kovo 11 d. skirtuose renginiuose:

  • Himno giedojimas ir vėliavos pagerbimo ceremonija. 
kovo11_01(1)
kovo11_02

Dalyvavome žinių viktorinoje, skirtoje Lietuvos 26-ąjam gimtadieniui. Tarp 5-12 klasių užėmėme PIRMĄJĄ vietą.

2016-03-14_10.22.07

Kovo 18 dieną, prieš pat atostogas mokykloje šventėme Žemės dieną. Puikus buvo renginys, kurį mums suorganizavo 6 klasės moksleiviai. Reikėjo: mums sukurtą kūrinį pristatyti; viktorinoje dalyvauti. Šį kart viktorinoje užėmėme antrąją vietą.

2016-03-18_13.57.58
7-oje klasėje

Tęsiant panoraminio ugdymo tradiciją kovo 31 d. VšĮ Vilniaus privačioje gimnazijoje įvyko panoraminė pamoka „Graikų kultūra anksčiau ir dabar“. Ši pamoka vyko su 7 klasės mokiniais, o jiems vadovavo net ne vienas, o 6 mokytojai.

Minėtos pamokos metu mokiniai ne tik galėjo apibendrinti įvairių mokomųjų dalykų – istorijos, geografijos, dailės, biologijos, anglų bei lietuvių kalbos- gautas žinias apie graikų kultūrą, bet ir rasti įvairių sąsajų bei graikų kultūros atspindžių šiuolaikinėse gyvenimo srityse.

Kadangi vienos pamokos metu buvo aptariami net 6 mokomieji dalykai, tai ir užduotys buvo skirtingos. Mokiniai pristatė sparnuotuosius posakius, aptarė savo dailės darbelius, o biologijos pristatymą atskleidė netgi persirengę graikais. Maža to, kai kuriuos mokinius taip įkvėpė graikų kultūra, kad patys tapo kūrėjais ir parašė savo mitų apie graikų dievus.

„Nuostabi pamoka. Buvo galima mokytis stebint vieniems kitus. Buvo labai smagu“,- kalbėjo po pamokos septintokai. Mokytojai taip pat džiaugėsi vaikų žiniomis ir noru dirbti netradiciškai, mąstyti apibendrintai, todėl žadėjo tokių pamokų ir ateityje.

Parengė lietuvių k. vyr. mokytoja Danguolė Ambrakaitienė

panoramine-7kl
panoramine-7kl2
panoramine-7kl3
panoramine-7kl4
panoramine-7kl5

Pratęsiant Graikų temą, matematikos pamokoje sprendėme senovės Graikijoje naudotus loginius žaidimus, kai kvadratas yra padalinamas į tam tikras dalis. Informacija paimta iš 7 klasės vadovėlio Laikas, II dalis.

Matematika-Graiaki

Greenlight for girls Day @Vilnius

Mūsų mokyklos 6 – 7 klasių merginos dalyvavo pačiame pirmame g4g Day renginyje Vilniuje. Šios programos, remiamos AIG bendrovės ,  tikslas yra skatinti paaugles mergaites domėtis tiksliaisiais mokslais ir jas skatinti siekti karjeros šiose srityse. Susitikimas įvyko Fizikos ir Technologinių mokslų centre 2016 m. gegužės mėn. 24 d.

TURISTINIS ŽYGIS

7-tą klasę užbaigėme turistiniu žygiu į gamtą. Traukiniu vykome į Pamerkius, įsikūrėme Grikucio sodybos pievelėje, prie Merkio upės, pasistatėme palapines. Plaukėme 4 valandas baidarėmis. Naktinėjome ilgai, į naktinį žygį ėjome...