6B klasė (2016-2017)

Rugsėjo 1-oji

Klasės auklėtoja Banga Jonaitienė (Anglų klb. mokytoja-metodininkė)

Spalio 13 d. vykome į edukacinę pramoginę ekskursiją į istorinius Anykščius. Lankėmės Šeiminiškėlių piliakalnyje – šaudėme iš lankų, žaidėme žaidimus. Aplankėme J.Biliūno klėtelę, išklausėme apsakymų ištraukas. Kopėme į Laimės žiburį ir labai smagiai pasivažinėjome vasaros rogutėmis.

Spalio 25 d. su gamtos mokytoja R.Ščiukaitiene dalyvavome projekte „Nuo mūsų priklauso pasaulio ateitis“, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Jo tikslas suteikti žinių ir įgūdžių apie globalaus pasaulio iššūkius ir problemų sprendimo būdus teoriškai bei praktiškai. Vaikai susidomėję klausė ir aktyviai dalyvavo diskusijoje apie globalias šių dienų socialines, ekonomines, politines ir aplinkosaugos problemas. Mokiniai stebėjo ir noriai dalyvavo atliekant eksperimentus ir bandymus, demonstruojančius šių problemų keliamus pavojus ir pasekmes.

Spalio 28 d. dalyvavome Helovyno šventėje, kurią organizavo septintokai. Pristatėme Helovyno kostiumus, baisiausią patiekalą, šventės dekoracijas, šiurpiausią juoką ir papasakojome kaip šią dieną švenčia Airijoje.

Labai didžiuojamės Aleksandra, kuri laimėjo geriausio kostiumo konkurse. Taip pat gavome padėkos raštą už geriausią Helovyno dekoraciją ir jos pristatymą.

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos diena. Visą savaitę mokykloje per etikos pamokas buvo renkamas kiekvienos klasės tolerantiškiausias mokinys ir progimnazijos bei gimnazijos mokytojas. 8 klasės mokiniai visus sukvietė į renginį paminėti tolerancijos dieną ir buvo paskelbtas kiekvienos klasės tolerantiškiausias mokinys. Mūsų klasėje juo tapo Justė Juronė! Nuoširdžiai sveikiname!

20161118_141716

Gruodžio 21-ąją šeštose klasėse vyko tradicinė panoraminė pamoka „Visuomenė anksčiau ir dabar“. Mokiniai visą trimestrą per įvairias pamokas kalbėjo apie visuomenės praeitį ir dabartį, žymius pasaulio veikėjus, dailininkus bei rašytojus ir jų įtaką pasauliui. Ši pamoka buvo netradicinė, nes mokiniai buvo suskirstyti į šešias grupes ir dalyvavo protų mūšyje. Geografijos, dailės, matematikos, gamtos, istorijos, lietuvių, anglų bei vokiečių kalbos mokytojai parengė mokiniams užduotis, kurios apibendrino visas įgytas žinias.

KALĖDINIAI RENGINIAI

Visi nekantriai laukė šventinės klasės valandėlės, kurios metu keitėmės dovanėlėmis, ragavome savo pasigamintų užkandžių ir klausėmės Jokūbo bei Artūro gitaros grojimo.

Linksmybės tęsėsi neoninėje diskotekoje naktiniame klube.

Taip pat smagiai leidome laiką dalyvaudami Lankų kovose,  „Skypark“ batutų centre ir vykome į „Skalvijos“ kino teatrą žiūrėti filmą „Nebijok būti savimi“.

Literatūros pamoka. Pasiruošimas integruotai pamokai-projektų pristatymas. Kalbame apie lietuviško rašto puoselėjimą ir kultūros platinimą.

sausio 13 oji

Sausio 13 -ąją pradėjome pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. ryte klasėse uždegėme atminties žvakutes.

Per lietuvių klb. pamoką su lietuvių klb. mokytoja D.Ambrakaitiene mokiniai kalbėjo ir rašė savo mintis apie laisvę, jos svarbą bei pasiaukojimą tėvynei.

Sausio 18 d. vykome į ekskursiją į Vilniaus biblioteką

Sveikiname ir didžiuojamės respublikinio dailės darbelių konkurso laureatais!!!!

Mūsų klasės mokiniai su dailės mokytoja A.Stravinskyte dalyvavo respublikiniame  dailės darbelių-miniatiūrų „Karnavalinis kostiumas“ konkurse.

Nika Sarbyeyeva, Morta Aleksiejūnaitė, Joris Meisner ir Emilija Jacikevičiūtė užėmė 2 vietas ir gavo padėkos raštus.

Vasario 14 d. visi gimnazijos mokiniai buvo pasitikti su muzika, raudonomis širdelėmis, saldainiais ir gera nuotaika. Po pamokų dalyvavome protų mūšyje, skirtame meilės dienai.

rusu-olimpiada

Sveikiname Aleksandrą Kudriavcevą užėmusią 2-ą vietą Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiadoje (mokytoja Ž.Bortkevič)

Pavasarį džiaugsmingai pasitikome su Kaziuko muge – savo keptais keksiukais, meduoliais ir šypsenomis.

Kovo 29 d. minėdami Žemės dieną, šeštokai pakvietė dalyvauti žinių viktorinoje, kurioje mokiniai į daugelį klausimų atsakinėjo anglų kalba. Gamtos mokytoja R. Ščiukaitienė paruošė užduotis kapitonų mūšiui, o geografijos mokytojas R.Šalna parodė mokomąjį filmą apie žmogaus ir gamtos santykį.

Per  trumpas pertraukėles mokiniai dainavo vokiškai bei deklamavo rusų kalba.

Mūsų klasė laimėjo 1 vietą. Sveikiname!!!

Baigiantis mokslo metams išvykome į 2 dienų pažintinę kelionę į Lenkiją. Aplankėme Žalgirio mūšio lauką, Gdanską, Gdynią ir Gerložo girią. Mes ne tik daug pamatėme ir sužinojome, bet ir pramogavome - važinėjomės vasaros rogutėmis.

Ankstesni metai: 2015-2016 m.m. 5A klasė   5B klasė   5C klasė