bendra

Klasės vadovė – vyr. anglų kalbos mokytoja Jelena Šilova.

Klasės seniūnė – Mila.

Seniūno pavaduotojas – Arsieniy.

Rinkimai 1

Gimnazijos prezidento rinkimai (2017-09-29 d.)

Šeštokai aktyviai dalyvauja gimnazijos gyvenime. Įdėmiai išklausę ir kritiškai įvertinę visų pretendentų į gimnazijos prezidentus programas, savo balsą atidavėme Austėjai. Sveikiname naująją gimnazijos prezidentę ir linkime jai sėkmės!

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VU ZOOLOGIJOS MUZIEJUJE

2017-10-11 d. gamtos ir žmogaus pamoka vyko ne klasėje, o VU Zoologijos muziejuje.  Pagilinome gamtos ir žmogaus temas apie stuburinius, bestuburius gyvūnus ir voragyvius.

"Ö KAIP VOKIŠKAI?"

2017 m. rugsėjo 17 d. dalyvavome viktorinoje "Aplink Vokietiją per 60 minučių!". Šioje viktorinoje pasitikrinome žinias apie Vokietijos geografiją, kultūrą ir kalbą.

2017 m. lapkričio 25 d. Kauno technologijų universitete įvyko Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuojama matematikos olimpiada 5 - 8 kl.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokinys Paulius Aleknavičius užėmė antrą vietą.

Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės!

Džiaugiamės auksiniu rudeniu...

Išvyka į Trakus

2017-10-20 d. turėjome nuostabią, kupiną teigiamų emocijų, dieną: smagiai leidome laiką Trakuose. Lankėmės Trakų pilyje, išmokome gaminti karaimų patiekalą – kibinus, kuriuos suvalgėme “Senojoje kibininėje”. Tačiau daugiausiai įspūdžių mums paliko apsilankymas Alpakų ūkyje! Ten ne tik sužinojome daug įdomių dalykų apie šiuos nuostabius gyvūnus, bet ir turėjome galimybę juos pamatyti, paglostyti, pamaitinti, pavedžioti… Na, kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Tad siūlome pasižiūrėti nuotraukas.

Helovyno šventės organizavimas 5-7 klasių mokiniams

Penktadienį, 2017-10-27 d., pakvietėme 5-7 klasių mokinius į renginį, skirtą Helovynui. Kiekviena klasė turėjo apsirengti tam tikrais teminiais kostiumais. Mūsų kostiumų tema – angelai ir demonai, todėl ir renginį vedė nuostabioji geroji angelė ir išdykęs velniukas! Po pamokų, nešdami moliūgus ir helovyniškas vaišes, į aktų salę pradėjo rinktis raganos ir raganės, siaubo filmų herojai, vaiduokliai... Na o po nuotaikingo renginio, visų smagiai leido laiką diskotekoje!

Edukacinis užsiėmimas “Baltijos gintaro meno centre”

2017-11-21 d. istorijos mokytoja Irena pakvietė mus į Baltijos gintaro meno centrą. Ten turėjome galimybę pamatyti Baltijos gintaro susidarymo istoriją, pažvelgti į pries 50 mln. metų egzistavusį pasaulį ir išvysti tuomet gyvavusią florą ir fauną, užsikonservavusią gintaruose. Visi buvo sužavėti ypatingu eksponatu – driežiuku gintare. Gintaro dirbtuvėje pasigaminome gintarinį amuletą ir sugalvoję norą, įmetėme žiupsnį gintaro dulkių į ugnį! Tikime, kad mūsų visų norai išsipildys!

Gimnazijos projektas „Stiprinkime imunitetą druskų kambaryje“

Gimnazija rūpinasi mūsų sveikata, todėl kiekvienais metais dovanoja mums seansus Druskų kambaryje! Šiemet į Druskų kambarį ėjome kiekvieną dieną nuo gruodžio 11 iki gruodžio 15 d. Ten ne tik stiprinome imunitetą, bet ir ilsėjomės po pamokų, žiūrėdami įvairius filmus.

druska

Ruošiamės Kalėdoms...

Laukti Kalėdų papuoštoje klasėje daug smagiau! Pirmiausia, papuošėme mūsų nuostabią eglutę, kurią klasei padovanojo Gabytė. Ačiū Tau!!! Po to ėjome į kiemą rinkti medžių šakų. Iš jų sukūrėme kalėdinę dekoraciją. Na, o kadangi mūsų gimnazija šiemet švenčia 25 metų jubiliejų, nusprendėme pasigaminti dekoraciją šiai progai. Tad nieko nelaukdami, iš atneštų eglės šakų, kankorėžių ir uogų, sukūrėme skaičių 25!

Kalėdinė mugė

2017-12-15 d. mūsų gimnazjoje šumuliavo Kalėdinė mugė, kurią organizavo 5-7 kl. Seniūnų taryba.

Šventinė išvyka į Rygą su karamelės degustacija Jelgavoje (2017-12-21 d.)

Vasario 12-15 d. šventėme valstybės šimtmetį!!!

Vasario 12-15 d. minėjome labai svarbią datą - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį: aktyviai dalyvavome visuose šventinės savaitės renginiuose. Pirmadienį piešėme Lietuvą, antradienį – rašėme laiškus Lietuvai, trečiadienį ruošėmės akcijai „Šimtmečio įvykiai“: rinkome svarbiausius mums paskirto dešimtmečio įvykius, kuriuos pristatėme ketvirtadienį, šventinio renginio „Švęskime ir džiaukimės kartu“ metu. Šventinę dieną vainikavo pilietiškumo pamoka su Liutauru Vasiliausku.

2018 m. vasario 28 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje "Mano gaublys 2018".

2018 m. kovo 6 dieną 6 klasės mokiniai su auklėtoja Jelena Šilova ir dailės mokytoja Asta Stravinskyte lankėsi mūsų gimnazijos absolvento ir bendraklasio Martyno brolio, Tado Tručilausko, dailės darbų parodoje „U3M“, eksponuojamoje GRAFO galerijoje. Tadas pristatė 43 darbus, išsiskiriančius siurrealistinių pasakojimų elementais, susipynusiais realaus pasaulio ir sapnų motyvais, bei unikaliu stiliumi – didelė dalis paveikslų sudėlioti koliažo principu. Didžiuojamės jauno menininko pasiekimais ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės.

2018 m. kovo 7 d. įvyko PANORAMINĖ PAMOKA „MIESTAS“. Buvo integruoti net 10 mokomųjų dalykų: muzika, matematika, anglų kalba, rusų k., vokiečių k., geografija, istorija, gamta ir žmogus, lietuvių kalba, dailė. Pamokų metų mokiniai įvairiais aspektais analizavo labai svarbų šiuolaikiniam žmogui, o kartu ir visai žmonijai objektą – miestą. Jie išsiaiškino koks miestas vaizduojamas literatūroje, kokiuose miestuose gyvena žmonės skirtingose Žemės vietose ir gyveno skirtingais istorijos laikotarpiais, kas labiausiai miestą teršia ir kuo mes galime pagelbėti miestui, apskaičiavo atstumus tarp įvairių miestų, prisiminė, kokiomis kalbomis kokiuose miestuose kalbama, taip pat angliškai, vokiškai ir rusiškai įvardijo svarbiausius objektus. Mokinių darbas pamokų metu buvo vertinamas ne pažymiais, bet SALDAINIAIS!!!

Velykinė edukacija „Kiaušinių marginimas vašku“ (2018-04-18 d.). Užsiėmimo metu susipažinome su šv. Velykų tradicijomis ir jų ištakomis, sužinojome kaip buvo marginami kiaušiniai, diskutavome apie spalvas ir simbolius, vaizduojamus ant kiaušinių ir mokėmės marginti kiaušinius vašku.

Šokio pamokų akimirkos: ruošiamės Jubiliejiniam koncertui, skirtam mūsų gimnazijos 25-mečiui.

Tradicinė mokslo metų pabaigos kelionė: Gaujos nacionalinis parkas – Tartu. 

2018 m. birželio 13 ir 14 d. leidomės į pažintinę kelionę po Latviją ir Estiją. Pirmąją dieną skyrėme pažinčiai su Latvija. Aplankėme Gaujos nacionalinį parką, kėlėmės keltuvu per Gaujos slėnį tam, kad pamatyti legendomis apipintą „Gutmanio“ olą ir didingą Turaidos pilį. Vėliau atvykome prie vienintelių žinomų Baltijos šalyse požeminių ežerų. Daug įspūdžių paliko apsilankymas Vėjinių ir Ezeralos urvuose. Antrąją dieną susipažinome su Tartu senamiesčiu ir aplankėme „AHHA“ mokslo centrą, kuriame įdomiai ir žaismingai leidome laiką eksperimentuodami, tyrinėdami, atrasdami, stebėdami ir pramogaudami. Mūsų kelionę vainikavo išvyka į Ledynmečio centrą. Jame susipažinome su klimato kaitos padariniais žmogaus ir gyvūnų gyvenimui, Estijos reljefui, pamatėme ledo urvus, prieš ledynmetį gyvenusių gyvūnų muliažus. Namo grįžome vėlai vakare: pavargę, bet laimingi. 

LINKIME VISIEMS ŠILTOS IR LINKSMOS VASAROS!