bendra

Klasės vadovė – vyr. anglų kalbos mokytoja Jelena Šilova.

Klasės seniūnė – Mila.

Seniūno pavaduotojas – Arsieniy.

Rinkimai 1

Gimnazijos prezidento rinkimai (2017-09-29 d.)

Šeštokai aktyviai dalyvauja gimnazijos gyvenime. Įdėmiai išklausę ir kritiškai įvertinę visų pretendentų į gimnazijos prezidentus programas, savo balsą atidavėme Austėjai. Sveikiname naująją gimnazijos prezidentę ir linkime jai sėkmės!

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VU ZOOLOGIJOS MUZIEJUJE

2017-10-11 d. gamtos ir žmogaus pamoka vyko ne klasėje, o VU Zoologijos muziejuje.  Pagilinome gamtos ir žmogaus temas apie stuburinius, bestuburius gyvūnus ir voragyvius.

"Ö KAIP VOKIŠKAI?"

2017 m. rugsėjo 17 d. dalyvavome viktorinoje "Aplink Vokietiją per 60 minučių!". Šioje viktorinoje pasitikrinome žinias apie Vokietijos geografiją, kultūrą ir kalbą.

2017 m. lapkričio 25 d. Kauno technologijų universitete įvyko Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuojama matematikos olimpiada 5 - 8 kl.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokinys Paulius Aleknavičius užėmė antrą vietą.

Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės!

Džiaugiamės auksiniu rudeniu...

Išvyka į Trakus

2017-10-20 d. turėjome nuostabią, kupiną teigiamų emocijų, dieną: smagiai leidome laiką Trakuose. Lankėmės Trakų pilyje, išmokome gaminti karaimų patiekalą – kibinus, kuriuos suvalgėme “Senojoje kibininėje”. Tačiau daugiausiai įspūdžių mums paliko apsilankymas Alpakų ūkyje! Ten ne tik sužinojome daug įdomių dalykų apie šiuos nuostabius gyvūnus, bet ir turėjome galimybę juos pamatyti, paglostyti, pamaitinti, pavedžioti… Na, kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Tad siūlome pasižiūrėti nuotraukas.

Helovyno šventės organizavimas 5-7 klasių mokiniams

Penktadienį, 2017-10-27 d., pakvietėme 5-7 klasių mokinius į renginį, skirtą Helovynui. Kiekviena klasė turėjo apsirengti tam tikrais teminiais kostiumais. Mūsų kostiumų tema – angelai ir demonai, todėl ir renginį vedė nuostabioji geroji angelė ir išdykęs velniukas! Po pamokų, nešdami moliūgus ir helovyniškas vaišes, į aktų salę pradėjo rinktis raganos ir raganės, siaubo filmų herojai, vaiduokliai... Na o po nuotaikingo renginio, visų smagiai leido laiką diskotekoje!

Edukacinis užsiėmimas “Baltijos gintaro meno centre”

2017-11-21 d. istorijos mokytoja Irena pakvietė mus į Baltijos gintaro meno centrą. Ten turėjome galimybę pamatyti Baltijos gintaro susidarymo istoriją, pažvelgti į pries 50 mln. metų egzistavusį pasaulį ir išvysti tuomet gyvavusią florą ir fauną, užsikonservavusią gintaruose. Visi buvo sužavėti ypatingu eksponatu – driežiuku gintare. Gintaro dirbtuvėje pasigaminome gintarinį amuletą ir sugalvoję norą, įmetėme žiupsnį gintaro dulkių į ugnį! Tikime, kad mūsų visų norai išsipildys!

Gimnazijos projektas „Stiprinkime imunitetą druskų kambaryje“

Gimnazija rūpinasi mūsų sveikata, todėl kiekvienais metais dovanoja mums seansus Druskų kambaryje! Šiemet į Druskų kambarį ėjome kiekvieną dieną nuo gruodžio 11 iki gruodžio 15 d. Ten ne tik stiprinome imunitetą, bet ir ilsėjomės po pamokų, žiūrėdami įvairius filmus.

druska

Ruošiamės Kalėdoms...

Laukti Kalėdų papuoštoje klasėje daug smagiau! Pirmiausia, papuošėme mūsų nuostabią eglutę, kurią klasei padovanojo Gabytė. Ačiū Tau!!! Po to ėjome į kiemą rinkti medžių šakų. Iš jų sukūrėme kalėdinę dekoraciją. Na, o kadangi mūsų gimnazija šiemet švenčia 25 metų jubiliejų, nusprendėme pasigaminti dekoraciją šiai progai. Tad nieko nelaukdami, iš atneštų eglės šakų, kankorėžių ir uogų, sukūrėme skaičių 25!

Kalėdinė mugė

2017-12-15 d. mūsų gimnazjoje šumuliavo Kalėdinė mugė, kurią organizavo 5-7 kl. Seniūnų taryba.

Šventinė išvyka į Rygą su karamelės degustacija Jelgavoje (2017-12-21 d.)

Vasario 12-15 d. šventėme valstybės šimtmetį!!!

Vasario 12-15 d. minėjome labai svarbią datą - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį: aktyviai dalyvavome visuose šventinės savaitės renginiuose. Pirmadienį piešėme Lietuvą, antradienį – rašėme laiškus Lietuvai, trečiadienį ruošėmės akcijai „Šimtmečio įvykiai“: rinkome svarbiausius mums paskirto dešimtmečio įvykius, kuriuos pristatėme ketvirtadienį, šventinio renginio „Švęskime ir džiaukimės kartu“ metu. Šventinę dieną vainikavo pilietiškumo pamoka su Liutauru Vasiliausku.

2018 m. vasario 28 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje "Mano gaublys 2018".