Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus

Rugsėjo žingsniai ir tikėkim,

Dienų spalvotame fone

Bus gera plaukt rudens upe.

 

Rugsėjis1
Komanda1

Rugsėjo 13 d. Nors ir pažįstame vienas kitą, tačiau ugdyti klasės dvasią, kūrybiškumą, padėti kitam, gerbti vienam kitą ar tiesiog atjausti – tai mūsų klasės tikslas, kurį mėginame pasiekti  ir žaisdami komandinius žaidimus.

Rugsėjo 15 d. „Žiburėlis“ – greitas ir linksmas būdas susipažinti ir susirasti naujų draugų. Švenčiame kartu su 5b klase

Ziburelis2

Rugsėjo 22 d. „Sporto šventė“. Malonu įveikti sau mestus iššūkius, tad meskime kiekviena sau dar po vieną ir siekime savo tikslų! Tai –sportuokime, žaiskime ir draugaukime!

Rugsėjo 29 d. išvyka į Anykščius. Aplankėme A.Baranausko klėtelę, Vienuolio muziejų, J.Biliūno trobą, lipome į Laimės žiburį ir linksmai leidome laiką Šeimyniškėlių piliakalnio istoriniame muziejuje.

Spalio 3 d. pas mus lankėsi Lesės  gyvūnų globos namų darbuotoja, kuri papasakojo visko daug apie gyvūnus.

Spalio 6 d. lankėmės VU Gyvybės ir mokslų centre esančiame Zoologijos muziejuje. Šis muziejus yra seniausias mokslinis Zoologijos muziejus Lietuvoje, turintis įdomią ir turiningą istorinę praeitį, siekiančią Žygimanto Augusto laikus.

Spalio 27 d. vaidinome, šokome, žaidėme Hellowyn‘o šventėje. Laimėjome „Baisiausio patiekalo“ nominaciją.

Gruodžio 6 d. vykome į Nacionalinį muziejų, dalyvavome edukacinėje pamokoje apie Žalgirio mūšį, turėjome galimybę pasimatuoti riterio šarvus, stebėti karių išdėstymą ir gėrėtis kitomis ekspozicijomis.