4 klasė (2016-2017)

Rugsėjo pirmoji
Mes jau ketvirtokai! Prisiminę greit praėjusią vasarą pakartojome ir būdvardžius, aptarėme kokie gi mes atėjome į ketvirtą klasę: pailsėję, įdegę, linksmi, paaugę, laimingi... Tokie stengsimės išlikti visus metus!

rugsejo-1
_domios-pamokos

Įdomios pamokos
Ketvirtokams labai patinka temos, kuriomis galima kalbėti per visas pamokas. Viena jų - geometrinės figūros. Per matematiką skaičiavome plotus ir perimetrus, per anglų kalbą mokėmės pavadinimus, per dailę lankstėme ir mokėmės kruopštumo...

O buvo taip...

Dar trečioje klasėje, pavasarį, sėjome moliūgus. Dygo jie klasėje ant palangės, o vaisius per vasarą augino vaikų soduose ir daržuose.
Šį rudenį derlių atsinešėme į klasę pasidžiaugti ir parodyti kitiems. Kad moliūgai būtų dar gražesni, juos puošėme per dailės pamokas.

Pirmokų krikštynos

Prieš pat rudens atostogas surengėme gimnazijos mažiausiems - pirmokams krikštynas.
Linkėdami sėkmės, draugų, gerų rezultatų, pirmokams paruošėme keblių klausimų, į kuriuos pirmaklasiai atsakė puikiai ir gavo "Tikro pirmoko" pažymėjimus.

pirmok_-krik_tynos

Kaip statomi tiltai?

Viena iš temų, kuria kalbėjome per daugelį pamokų - "Kaip tiesiami keliai, statomi tiltai?". Turėjome daug ką išsiaiškinti: kokia reikalinga technika, kokių būna kelių ir tiltų, kaip buvo seniau... Atlikome keletą bandymų ir žinoma, apsilankėme Lietuvos kelių muziejuje.

Žiūrėjome spektaklį

Lapkričio 10 d. žiūrėjome spektaklį pagal lietuvių liaudies pasaką "Mergelė ir velnias". Puiku, nes kaip tik mokomės rašyti atpasakojimus ir kurti pasakojimus!

_i_r_jome-spektakl_

Skaitymas "Auštant"

Lapkričio 14 dieną, tik susirinkę į mokyklą, dalyvavome Šiaurės šalių bibliotekų savaitės akcijoje, skaityme garsiai "Auštant". Buvo puiki dienos pradžia!

skaitymas-au_tant

Akmens amžius

Besimokydami apie akmens amžių, nieko nelaukę iškeliavome į Lietuvos nacionalinį muziejų. Čia sužinojome kaip tais laikais žmonės gyveno, kuo maitinosi, rengėsi. Po edukacijos pasitikrinome žinias - rezultatai puikūs!

Kalėdų laukimas

Taip mes leidome advento dienas ir vakarus, laukėme šv. Kalėdų...

Kalėdų šventė "Kalėdinės žinios"

Šv. Kalėdų proga tėvelius pakvietėme žiūrėti Kalėdines žinias. Patys kūrėme žinių reportažus, o žinios žiūrovus pasiekė iš viso pasaulio!

Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 - tąją, Laisvės gynėjų dieną, paminėjome uždegę žvakutes ir klausydami dainų apie Lietuvą...

Senovės civilizacijos

Besimokydami apie senovės civilizacijas, nuvykome į Kauną. Mykolo Žilinsko dailės galerijoje apžiūrėjome egiptologijos ekspoziciją. Čia, be įdomių pasakojimų, matėme tikrą papirusą, sarkofagą, ir netgi mumiją! Teisybę pasakius - buvo šiek tiek baugu... 🙂

Temų pristatymai

Ketvirtokai ruošia puikius temų pristatymus! Vieni dirba kompiuterinėmis programomis, kiti - karpo, piešia, klijuoja... Bet svarbiausia - visų darbai atlikti su dėmesiu ir meile! Na o savo darbų pristatymų laukiame ir taip jaudinamės, kaip atlikėjai prieš pasirodymą scenoje 🙂

Elektroninės pratybos

Penktadienis ketvirtokų klasėje - elektroninė diena 🙂 Kodėl? Nes penktadieniais mes dirbame, plušame elektroninėse pratybose, ieškome informacijos internete, ruošiamės temų pristatymams.

Pakeliui į penktą klasę

Mokslo metams ritantis į antrą pusę, ketvirtokai jau ruošiasi tapti penktokais. Kad penktoje klasėje būtų drąsiau - jau dabar susipažįstame su mokytojais, pamokomis. Ne tik žinių, bet ir daug gerų emocijų sukėlė "gamta ir žmogus" pamoka apie elktros grandinę.

Kelionė laiku su 3D virtualios realybės akiniais Valdovų rūmų muziejuje.