Štai ir vėl atskubėjo rugsėjis ir visi sugūžėjote į klasę! Nauji mokslo metai - nauji iššūkiai!

Linkime eksperimentų, atradimų, išradimų bei savęs pažinimo! Mokslo vartai Jums - atviri!

Mokytoja Ilona Zaturskytė ir auklėtoja Inga Bakutienė.

RGS1_4KL

Rugsėjo 14 dieną ketvirtokai lankėsi VGTU Statybos ir inžinerijos laboratorijoje, kur vyko edukacinė pamoka “Trys paršiukai ir muzika. Kasc gali nutikti jų nameliams?”. Praktiškai sužinojo kaip garso skleidžiama vibracija veikia statinius ir mūsų kūnus.

vgtu

Rugsėjo 19 dieną kartu su trečios klasės mokiniais vyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Aktyvi veikla, savarankiškas mokymasis padėjo surasti reikiamos informacijos metiniam projektui “Lietuvos etnografiniai regionai”. Bei patys kepė ir ragavo dzūkiškas bandas. Naujas atradimas!

rumsiskes

Spalio 16 dieną ketvirtokai atliko šventą pareigą - pravedė pirmokų krikštynas! Reikėjo patikrinti ar mažieji pasirengę būti šauniaisiais pirmokais! Atlikę painias užduotis, išmokę priesaiką bei padėję parašą jie tapo pilnateisiais mokiniais, o ketvirtokai - jų draugais!

kRIKSTYNOS

Spalio 26 dieną kartu su tikybos mokytoja lankėsi Senujų Trakų vienuolyne. Čia susipažino su vienuolėmis ir jų veikla, turėjo pamoką apie žymiausius Lietuvos vienuolius ir jų pasiekimus. Ragavo ten pagamintus pietus, po kurių visi draugiškai susitvarkė. Buvo labai smagu vykti ten traukiniu!

vienuoles

Lapkričio 5 d. dalyvavo netradicinėje muzikos pamokoje, kurią vedė smuikininkas, Kauno kamerinio orkestro įkūrėjas Gediminas Dalinkevičius bei gitaros virtuozas Simonas Bušma. Susipažino su garsaus italų kompozitoriaus Niccolo Paganini kūryba bei suprato, kad tokio pobūdžio koncertuose reikia ir atitinkamai elgtis.

044F8096-463C-48E4-989D-14695D1CF0AE

Lapkričio 8 d. vyko linksma ir turininga pamoka, kurią vedė Dino parko atstovė, kuri papasakojo apie dinozaurų erą bei kokia yra paleontologų profesija. Po įdomaus pasakojimo laukė praktinė mažųjų paleontologų veikla - atrask savo dinozaurą. Tiek plaktukų kaukšėjimo ir emocijų senai nebuvo!

0C776F22-1032-478B-BEF4-D851411D2B74

Lapkričio 14 d. vyko integruota pamoka 3 ir 4 klasėje “iBrainstorm programos galimybės”. Ketvirtos klasės mokiniai jaunesniuosius draugus, kartu su savo mokytoja Ilona, išmokė ja naudotis. Trečiokams buvo puiki proga susidaryti savo pasiruošiamųjų darbų, projekto rengimui, planus. O ketvirtokams - tai dar vienas jų metinio projekto “Esu mokytojas” etapas. Mokyti nelengva, bet įdomu!

D8165C24-2A74-4440-ABCA-513209497826