4 klasė (2015-2016)

Mieli mokiniai,

Jau ketveri metai, kai visi kartu einame pažinimo keliu. Linkiu, kad šis kelias jums būtų įdomus ir prasmingas. Džiaukitės kiekviena diena ir atraskite joje savo sėkmę.

Mokytoja Rūta

1-Nuo-mokytojos

Rugsėjo 3 dieną  vykome į į "Generolo gimtadienį". Čia vaikai turėjo parodyti savo kantrybę  griežtoje rikiuotėje, bendradarbiavimą priimant sprendimus, sumanumą ir orientaciją ieškant paslėpto davinio, taiklumą šaudant į taikinį, vikrumą slepiantis nuo sprogimo. Buvo nelengva...

rugsejo-3-d.

Rugsėjo 25 dieną mūsų klasė organizavo pirmokų krikštynas. Viskas prasidėjo nuo Eduardo Mieželaičio inscenizacijos "Zuikis Puikis", kurios metu pirmokai turėjo atlikti užduotis. Na, o vėliau, kas priklauso - pirmokų priesaika: "būti  gerais mokiniais, gerbti mokytojus ir mokyklą", tuomet - užduotis ištvermei ir apdovanojimas "Sėkmės" medaliais. Ketvirtokai pasižadėjo  būti gerais pirmokų draugais. Renginį apvainikavo bendra pirmokų ir ketvirtokų daina "Mokykloje smagu".

rugsejo-25-d.

Spalio mėn. buvo eksponuojama ikimokyklinės ir pradinės pakopos paroda "Rudeninis medis". Joje puikavosi ir mūsų klasės darbeliai.

paroda

Spalio 23 d. sveikatingumo centras G7 organizavo "Kalnų dieną" alpinizmui pagerbti. Kadangi tarp šio centro ir mokyklos vyksta glaudus bendradarbiavimas, ir mūsų mokiniams buvo pravesta edukacinė pamoka.

spalio-23-d.-kalnu-diena

Spalio 23 d. vykome į  LR Seimą, edukacinę ekskursiją.

spalio-23-d.-seimas

Lapkričio 3 d., Aleksandro gimtadienio proga, jo tėveliai klasės draugams dovanojo chemijos pamoką. Svečiavosi jaunieji mokslininkai Atomas ir Begalybė.

lapkricio-3-d.

Lapkričio 9-16 d. savaitę paskelbėm tolerancijos savaite, skirtą artėjančiai Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Šią temą mes integravome į įvairias pamokas.

tolerancijos-savaite

Lapkričio 13 d. Turėjom popamokinę sportinę veiklą su vienuoliktokais ir dvyliktokais, kurios užduotis buvo padėti jiems prisiminti vaikystę.

lapkricio-13

Lapkričio 16-ąją - Tarptautinės Tolerancijos dieną paminėjome kartu su pirmokais. Vieni kitiems dovanojome po muzikinę-sceninę dovaną ir pasirašėme pasižadėjimą "Stengtis nesityčioti vieniems iš kitų".

lapkricio-16-d

Gruodžio 14 d. tėveliai buvo pakviesti į klasės inscenizuotą koncertą "Pingvinų pasaka".

gruodzio-14-d-1
gruodzio-14-d-2

Gruodžio 18 d. mokiniai svečiavosi Katedros eglutėje, kur klausėsi Eduardo Mieželaičio poemėlės "Zuikis Puikis". Po to apsilankė "Drugelių muziejuje", kur galėjo ne tik pamatyti egzotinių drugelių, bet ir pasiklausyti pasakojimo apie jų gyvenimo būdą.

18-d-prie-eglutes
gruodzio-18d-drugeliu-paroda

Gruodžio 23 d. džiaugėmės ateinančiomis atostogomis ir tai progai paminėti kepėme vegetariškas picas.

gruodzio-23-d.

Sausio 11 d. vykome į Europos informacinį centrą, pirmąją edukacinę pamoką, kurioje susipažinome su Europos Sąjungos tikslais, valstybėmis, jų sostinėmis.

sausio-11

Sausio 15 d. susipažinome su Saugomų teritorijų nacionaliniu lankytojų centru. Čia prasidėjo pažintis su nacionaliniais ir regioniniais parkais. Centras sužadino norą bent vieną jų jau šiais metais aplankyti.

sausio-15

Vasario 1 d. vykome į Europos informacinį centrą. Tai jau antroji edukacinė pamoka, kurioje išsamiau kalbėjome apie Europos Sąjungos simbolius ir lankytinus jos objektus.

vasario-1

Vasario 5 d. vyko pradinės pakopos diskoteka, kurią organizavo ir vedė mūsų klasės mokiniai. Gerų emocijų netrūko!

vasario-5

Vasario 9 d. - Užgavėnės! Šią dieną mes atostogaujame. Bet norime padėkoti Žiemai už tai, kad nors trumpam buvo mums pažėrusi sniego!

vasario-9

Kovo 7 d. lankėmės Europos informaciniame centre. Šios pamokos tema "Europos Sąjunga ir aplinka: kaip galiu saugoti gamtą?"

kovo-7

Kovo  9 d. mūsų klasės mokinys Paulius Aleknavičius dalyvavo Vilniaus miesto 4 kl. matematikos olimpiadoje. Laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname!

kovo-9-d.

Kovo 16 d. mokyklos aktų salėje vyko 1-4 kl. raiškiojo skaitymo konkursas "Pavasaris!". Mūsų klasę atstovavo Gabija, Mila ir Barborą. Gabija laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname!

kovo-16.

Kovo-balandžio mėn.  laikotarpiu vyko projektas "Mokytojai ketvirtokams". Jo tikslas - kad ketvirtokai ir būsimi jų 5 klasės mokytojai vieni su kitais susipažintų. Iš pradžių mokytojai lankėsi ketvirtokų pamokose, vėliau, jie patys pravedė po pamoką. Šį projektą apvainikavo panoraminė visų mokytojų bendra pamoka "Lobiai".

projektas-1
projektas-2

Balandžio 4 d. lankėmės Europos informaciniame centre. Tai jau ketvirtoji pamoka, kuri apibendrino mūsų žinias apie Europos Sąjungą.

balandzio-4

Balandžio 13 d. vyko 1-4 klasių estafečių varžybos. Mūsų klasė užėmė antrąją vietą.

balandzio-13-d.