3 klasė (2015-2016)

Rugsėjo 1- osios šventė... Pirmoji pamoka...

Pasiilgę vieni kitų, besišypsantys, smalsūs, susikaupę...

Mes jau trečiokai!

Sėkmės mums visiems!

Mokytojos Loreta ir Rūta

Loretos_rgs1
INTEGRUOTAS METŲ PROJEKTAS

Rugsėjo pirmosiomis dienomis startavo projektas, kurio metu kiekvieną savaitę integruosime du mokomuosius dalykus. Pirmąjį trimestrą- dailę ir technologijas bei anglų kalbą. Kursime darbelius ir kalbėsime pamokose ne tik lietuviškai, bet ir angliškai. Veikla vyks ne tik klasėje, bet ir kieme. Pamokas ves dvi mokytojos.

Loretos_pirm
IŠVYKA Į LR SEIMĄ

Spalio 16 dieną lankėmės LR Seime. Susipažinome su Lietuvos valstybės valdymo sistema,  institucijos struktūra, apžiūrėjome rūmuose eksponuojamą parodą, gavome atsakymus į mums rūpimus klausimus.

seimas_3kl
DALYVAVIMAS PARODOJE

Nuo spalio 19 dienos mūsų klasės kolektyvinis darbas eksponuojamas kūrybinių darbų parodoje „Rudeninis medis“ gimnazijos pirmajame aukšte. Pavadinome jį Rudeniniu draugystės medžiu.

trecioku_darbai
ALPINIZMO PARODOMOJI PAMOKA

Spalio 23 dieną supažindinimas su alpinizmu vyko gimnazijos sporto salėje. Turėjome galimybę išgirsti pasakojimą apie šią sporto šaką, pamatyti ir pačiupinėti laipiojimo kalnais metu naudojamus įrankius.

Loretos2
INTEGRUOTAS PROJEKTAS “KELIONĖ TRAUKINIU“

Rugsėjo ir spalio mėnesiais vykdėme integruotą projektą „Kelionė traukiniu“. Pradėjome jį dar rugsėjo pirmosios šventės dieną- užsirašėme kiekvienas metų svajonę- siekį ant traukinio ratuko ir stende jau nuo tos dienos atsirado mūsų metų svajonių- siekių traukinys su ratukais. Traukinio tema buvo ryški ir kitose mūsų pamokose. Lietuvių kalbos pamokų metu skaitėme tekstus apie traukinius, matematikos pamokose sprendėme uždavinius, pasaulio pažinimo pamokų metu aptarinėjome traukinių rūšis, diskutavome apie saugų elgesį perone, dailės ir technologijų pamokose kūrėme traukinius iš plastilino.

Loretos3
GAMINOME PYRAGĄ

Lapkričio 6 dieną viena iš dailės ir technologijų pamokų vyko „Kukulio“ studijoje. Gaminome pyragą „Tinginys“. Keletai valandų jį palikę šaldytuve, kitos tą dieną vykusios dailės ir technologijų pamokos metu ne tik pasiserviravome stalą, bet ir skanavome pyragą su arbata. Ši pamoka buvo integruota su anglų kalba, taigi aptarėme, kaip gaminome „Tinginį“ ne tik lietuviškai, bet ir angliškai.

Loretos4
DALYVAVOME AKCIJOJE

Lapkričio 6 dieną prisijungėme prie „Išsipildymo akcijos“. Tie, kurie norėjome ir galėjome, aukojome norimą pinigėlių sumą ir už tai buvome pavaišinti pyrago gabalėliu ar keksiuku. Šią „Pyragų dieną“, parėmusią gražią akciją, gimnazijoje organizavo Mokinių tarybos nariai.

Loretos5

Laukdami didžiųjų metų švenčių, trečiokai surengė kalėdinę šventę, kurią pavadino "Mūsų kalėdinė knyga". Knyga ne veltui - popietė buvo kupina vaikų kūrybos: pamokančių istorijų, eilėraščių, laiškų. Na o iliustracijomis tapo mokinių dainos, fortepijono muzika, baleto šokis...

Akviles333
KALĖDINIS PAŠTAS

Tik pažiūrėkite, kiek laiškų! Per šias Kalėdas stengėmės pasveikinti kiekvieną klasės draugą, todėl atidarius pašto dėžutę, nuo laiškų gausos netekome žado. Tikimės, kad Naujaisiais metais visi linkėjimai išsipildys!

IMG_0129-1