MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

NUPLASNOJO VASARĖLĖ ŽALIASPARNĖ 

PASKUI GERVES, PASKUI PEMPES, PASKUI GARNĮ...

RUDENĖLIS, ATKELIAVĘS PRO PALAUKĘ, 

VAIKUČIUS VISUS MOKYKLON VĖLEI ŠAUKIA.

MARGASPALVĖS PIEVŲ GĖLĖS LIKIT SVEIKOS!

Į MOKYKLĄ MOKYKLĖLĘ ŽENGTI LAIKAS.

PAKELĖJ GALVELĘ KELIA PIEVŲ SMILGA.

MES PRATĘSIM MOKSLO KELIĄ ILGĄ ILGĄ.

NUPLASNOJO VASARĖLĖ ŽALIASPARNĖ

PASKUI GERVES, PASKUI PEMPES,

PASKUI GARNĮ...

RUDENĖLIS PAMOJAVO VASARĖLEI.

ŽENGTE MARŠ VISI MOKYKLON ANTROKĖLIAI!

RUDENĖLIS PAMOJAVO VASARĖLEI.

ŽENGTE MARŠ, ŽENGTE MARŠ MOKYKLĖLĖN!

 

Štai su tokia linksma daina savo klasėje pradėjome antruosius mokslo metus, kurie, tikimės, bus sėkmingi, pilni pozityvių įspūdžių, mokslo žinių atradimų, gražios draugystės ir šypsenų!

NETRADICINĖ PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA SU ŠYPSENOMIS!

Rugsėjo 21d. laukėme su nekantrumu, nes iš anksto žinojome, kas mūsų tą dieną laukia. Ogi malonioji ir įdomioji, netradicinė, ilgoji Pasaulio pažinimo pamoka alpakų ūkyje, netoli Trakų. 

Po dviejų pamokų, linksmai nusiteikę, išvykome į Alsakėlių kaimą, už Trakų miestelio, kur yra linksmasis Alpakų ūkis. Kodėl linksmasis? Vaikai po išvykos jį taip pavadino. Nes per visas kelias netradicinės pamokos valandas šypsenos nuo visų pamokos dalyvių veidų neišblėso nė minutei! Taip! Nes šie gyvūnai tokie mieli ir gražūs, kad vaikai netramdė emocijų. Mokytoja vis norėjo surikiuoti visus bendrai nuotraukai su gyvūnėliais, tačiau veltui, nes niekaip neišsivadavome iš to mielo džiugesio būnant su šiomis mielomis gražuolėmis.

Ekskursiją pradėjome įdomiu ūkio AlpakosTrakai savininkų pasakojimu apie šiuos kupranugarių šeimos gyvūnus, mus taip pat supažindino su saugiu elgesiu apžiūrint juos, vėliau mes galėjome laisvai su alpakomis vaikščioti, džiaugtis, jas maitinti, su jomis bėgioti, bendrauti. Po to susipažinome ir su šių gyvūnų vilna, kas iš jos gaminama, įsigijome suvenyrų. 

Vėliau buvo galima tęsti gamtos pažinimo pamoką susipažįstant su čihuahua veislės šuniukais, kurių veislynas taip pat šioje didelėje sodyboje. Tiesa, įdomu tai, kad visa ūkio teritorija labai graži, visai prie pat ežero, tačiau šeimininkai visai nepjauna ten žolės su žoliapjove. Jie švelniai „žoliapjovėmis“ vadina savo 33 alpakas. 

Visiems, kuriems mielas gyvūnijos pasaulis, labai rekomenduojame nuvažiuoti pasisvečiuoti pas šiuos mielus gyvūnėlius!