Su rugsėjo 1-ąja!

Čia mano draugai, knygos ir juokas...

Sveika, mokykla, aš tavo pirmokas!

rugsejo 1

Saugaus eismo pamoka

Mokslo metus pradėjome nuo pokalbių apie saugų elgesį. Pamokoje apie saugų elgesį gatvėje viešėjo policijos pareigūnė, ji turėjo mums užduočių, klausimų ir išbandymų!

Pirmokų krikštynos

Nuo šiol mes tikrų tikriausi pirmokai! Drąsūs, atkaklūs, garbingi, vieningi - tarsi piratai!

Svečiuose penktokai

Kaip smagu sulaukti svečių - mes sulaukėme penktokų! Dabar mokykloje daug drąsiau ir linksmiau - juk turime vyresnių draugų! Penktokai buvo žaidimų vedėjais, viktorinų organizatoriais, pagalbininkais... Smagiai ir naudingai leidome laiką drauge.

Mokausi iš kino

Vieną ankstų pirmadienio rytą pamokas pradėjome kine. Žiūrėjome filmą "Kaimynė šnipė". Kalbėjome apie draugystę, vienatvę, pasiaukojimą...

Matau, girdžiu, liečiu, uodžiu - mokausi

Argi yra puikesnis metas pažinti medžius, jų lapus, nei ruduo?! Kur slepiasi medžių sėklos? Kaip atrodo medžio žievė? Kokių būna kerpių? Kuo kvepia gamta? Iškeliavome į mišką ir viską išsiaiškinome!

Šaukšto Šmaukšto stalo akademija

Vieną gražią rudens dieną pas mus atkeliavo pats ponas Šaukštas Šmaukštas. Išklausėme šio pono paskaitos apie stalo etiketą, įgijome naudingos patirties, išlaikėme egzaminą ir tapome diplomuotais Garbingais valgytojais.

Lengva išmokti, kai gali paragauti!

Mokytis apie vaisius ir daržoves gali būti labai įdomu! Ir skanu! Kas kur auga? Ką mes valgome - vaisių, stiebą, lapą, o galbūt šaknį?

Mūsų laisvalaikis rudenį

Mokykloje mums smagu - esam nuotaikingi, draugiški, smalsūs...

Mūsų laisvalaikis rudenį6

Pyragų diena

Lapkričio 6 dieną dalyvavome tradicinėje Pyragų dienoje. Tikime, kad mūsų noras pasmaguriauti, padės išsipildyti kitų vaikų svajonėms...

MŪSŲ LAISVALAIKIS ŽIEMĄ 

KNYGŲ POPIETĖS

Mes labai mėgstame skaityti knygas! Skaitome jas kasdien, džiaugiamės, dalinamės, pasakojam... Dar mums labai patinka klausytis skaitomos knygos - klausydami įsivaizduojame, piešiame, užsirašome ir išsiaiškiname naujus žodžius. Kiek daug jau sužinojome!

knygų popietės
augintinis
AUGINTINIS

Susipažinkite - tai mūsų augintinis Džekas. Džekas - afrikinė sraigė, kuri gyvena mūsų klasėje. Afrikinės sraigės yra draugiškos ir nebailios, o be to - jos užauga labai didelės. Štai kodėl mes vis matuojam kiek Džekas paaugo.

ŽINIOS APIE GAMTĄ IŠVYKOJE

Lankėmės Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre. Sužinojome daug naujų ir įdomių dalykų -  kas tos saugomos teritorijos, kodėl ir nuo ko jas saugo? Ne tik daug pamatėme, bet ir girdėjome daug paukščių ir gamtos garsų...

žinios apie gamtą išvykoje
finansinio raštingumo pamoka
FINANSINIO RAŠTINGUMO PAMOKA

Kas geriausiai išmano visus piniginius reikalus? Žinoma, kad bankininkai! Todėl pamoką apie pinigus, kišenpinigius mums vedė darbuotoja iš banko. Sužinojome kodėl svarbu taupyti, žaidėme žaidimą ir atsakėme į daug klausimų. 

KALĖDINĖ ŠVENTĖ

Per Kalėdas sekėme pasaką, kurią patys ir iliustravome. Sulaukėme ne tik Kalėdų senelio su dovanomis, bet ir būrio linksmų Trolių!

kalėdinė šventė
skaitymas - supergalia
SKAITYMAS - SUPERGALIA

Skaitymas - supergalia! Tai mums dar kartą patvirtino kūrybinio rašymo mentorė Viktorija. Diskutavome kuo skiriasi knyga ir filmas, kaip skaitant auga vaizduotė, kūrybiškumas.

FOTOGRAFŲ NUOTYKIAI

Kas yra fotografija ir kaip fotografuoti? Fotografija dabar ir seniau. Ko reikia norint tapti fotografu. Į visus šiuos klausimus mums atsakė ir linksmų užduočių paskyrė fotografė Laima Penek.

fotografų nuotykiai
švenčiame kartu su Lietuva
ŠVENČIAME KARTU SU LIETUVA

Atkurtos Lietuvos šimtmetį šventėme visą savaitę! Pradėjome nuo tautiškų sagių - jas pasisiuvome patys. Šventėme Užgavėnes, pristatinėjome draugams įdomias aplankytas Lietuvos vietas, degustavome senovišką, lietuvišką maistą... Mintinai išmokome eilėraštį - jį paskyrėme Lietuvai.

KAZIUKO MUGĖ

Kaip smagu ne tik apsipirkti, bet ir ruošti, puošti ir parduoti!

Kaziuko mugė