Su rugsėjo 1-ąja!

 

Čia mano draugai, knygos ir juokas...

Sveika, mokykla, aš tavo pirmokas!

 

 

rugsejo 1

Saugaus eismo pamoka

Mokslo metus pradėjome nuo pokalbių apie saugų elgesį. Pamokoje apie saugų elgesį gatvėje viešėjo policijos pareigūnė, ji turėjo mums užduočių, klausimų ir išbandymų!

Pirmokų krikštynos

Nuo šiol mes tikrų tikriausi pirmokai! Drąsūs, atkaklūs, garbingi, vieningi - tarsi piratai!

Svečiuose penktokai

Kaip smagu sulaukti svečių - mes sulaukėme penktokų! Dabar mokykloje daug drąsiau ir linksmiau - juk turime vyresnių draugų! Penktokai buvo žaidimų vedėjais, viktorinų organizatoriais, pagalbininkais... Smagiai ir naudingai leidome laiką drauge.

Mokausi iš kino

Vieną ankstų pirmadienio rytą pamokas pradėjome kine. Žiūrėjome filmą "Kaimynė šnipė". Kalbėjome apie draugystę, vienatvę, pasiaukojimą...

Matau, girdžiu, liečiu, uodžiu - mokausi

Argi yra puikesnis metas pažinti medžius, jų lapus, nei ruduo?! Kur slepiasi medžių sėklos? Kaip atrodo medžio žievė? Kokių būna kerpių? Kuo kvepia gamta? Iškeliavome į mišką ir viską išsiaiškinome!

Šaukšto Šmaukšto stalo akademija

Vieną gražią rudens dieną pas mus atkeliavo pats ponas Šaukštas Šmaukštas. Išklausėme šio pono paskaitos apie stalo etiketą, įgijome naudingos patirties, išlaikėme egzaminą ir tapome diplomuotais Garbingais valgytojais.

Lengva išmokti, kai gali paragauti!

Mokytis apie vaisius ir daržoves gali būti labai įdomu! Ir skanu! Kas kur auga? Ką mes valgome - vaisių, stiebą, lapą, o galbūt šaknį?

Mūsų laisvalaikis rudenį

Mokykloje mums smagu - esam nuotaikingi, draugiški, smalsūs...

Mūsų laisvalaikis rudenį6

Pyragų diena

Lapkričio 6 dieną dalyvavome tradicinėje Pyragų dienoje. Tikime, kad mūsų noras pasmaguriauti, padės išsipildyti kitų vaikų svajonėms...