Mano MOKINY!

Ar tu girdi?

Į tavo širdį noriu pasibelsti.

Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.

Tai, ką žinau ir moku, ką galiu,

Norėčiau, kad turėtum tu.

Tiktai priimk, kaip žemė priima lietutį,

Kaip medis- saulės šilumą ir šviesą.

Tiktai priimk.

Ką moku ir galiu, norėčiau, kad turėtum tu.

Labai džiaugiuosi, kad atėjot,

Skambučio aido pakviesti.

Čia jūsų laukia klasė, knygos

Žinių keliai neatrasti.

Mielas(-a) pirmoke !

Nuoširdžiausiai tave sveikiname  šiandien pirmąkart įžengus į Mokslo šalį !

Būk joje laimingas(-a), raidės ir skaičiai tegul tampa tavo gerais draugais, tegul tavo pasaulio pažinimo kelionė mūsų mokykloje būna sėkminga ir linksma, tegul čia tau būna visuomet gera, saugu  ir smagu!

Tavo mokytoja Sandra, auklėtoja Rūta

Rugsėjo 6d. pirmoje A klasėje viešėjo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Irina Gaidelienė.

Ji papasakojo pirmokams apie saugų eismą ir elgesį keliuose. Pirmokai gavo dovanų knygelę, kurią pažadėjo perskaityti namuose su tėveliais ir pakartoti, ką išgirdo per policijos pareigūnės vizitą.

Rugsėjo 28 dieną pirmos A klasės mokiniai nuo pat ryto kalbėjosi apie piratus. Mat po pietų jie gavo tikrų pirmokų krikštą. Vyriausieji pradinukai ketvirtokai mokyklos salėje pirmokus pakvietė į piratų laivą, kur mažieji jų draugai, norėdami tapti tikrais mokiniais, turėjo įveikti įvairias kliūtis, atsakyti į įvairius klausimus, atlikti įdomias ketvirtokų sumanytas užduotis. Viskas vyko sklandžiai ir smagiai ir ketvirtokai priėmė visus pirmokus į tikrų mokinių gretas. O šie pasižadėjo būti mandagiais, drausmingais ir tikrais mokiniais, kurie laikosi savo klasės susitarimų ir gražiai mokykloje gyvena.

_20171016_141024

Spalio 16d. visi pirmokai puikiai praleido pirmąją naujos savaitės dieną, kuri, paprastai būna tokia „nerangi“ ir šiek tiek “aptingusi“-mat pirmadienis... Kartu su draugais iš 1 b ir 2-os klasių vykome į “Skalvija” kino teatrą žiūrėti animacinio filmo “Kaimynė Šnipė” pagal projektą “Mokausi iš kino”.

http://www.mokausiiskino.lt/puslapis/529/kaimyne-snipe

Po filmo, sugįžę į mokyklą, klasėje surengėme filmo aptarimą ir diskusiją, remiantis filmo siužetu.

kaimyne

“Prie stalo elgtis dera kultūringai ir mandagiai”. Taip dažnai girdime suaugusiuosius  sakant vaikams. Tą jiems kartoja tėveliai, seneliai, darželyje vis primena auklėtojai, mokykloje-mokytojai. Tačiau jiems ne visada pasiseka, iš tiesų sėdint prie stalo, taip elgtis. Todėl spalio 17d. mes pasikvietėme į svečius ....poną Šaukštą Šmaukštą. Taip, taip-poną Šaukštą iš Danguolės Kandrotienės knygos „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“. Jis pirmos A klasės mokiniams paaiškino, kur ir kodėl ant stalo valgytojui dedami virtuvės įrankiai,  kaip su jais yra valgoma ir ką reiškia vienaip ar kitaip sudėti lėkštėje peilis ir šakutė. Dar kalbėjome apie tai, kaip gražiai elgtis prie stalo ir kultūringai valgyti. Išmokę visas pono Šmaukšto pamokas, gavome dovanų-Danguolės Kandrotienės knygą, kurioje viskas yra surašyta, koks turi būti kultūringas valgytojas.

Spalio 25 d. gimnazijoje lankėsi  „Nebijok ir svajok“ kūrybinė grupė, kuri visiems pradinukams parodė muzikinį-edukacinį spektaklį „Viešnagė pas Sniego karalienę arba kompiuterio išdaiga“. Tai pamokanti istorija apie tai, kas atsitinka, kai vaikai per daug laiko praleidžia prie kompiuterio ekrano.

Lapkričio 6d.- tradicinė pyragų diena Vilniaus privačioje gimnazijoje.  

Šiandien 1A klasės mokiniai nuo pat ryto, tik atėję į mokyklą,  nešė savo namuose keptus pyragus ir kepinius  į gimnazistų fojė. Ten 10.45val. vyko „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta ir visų pamėgta iniciatyva „Pyragų diena“.  Vaikai, kas pageidavo, kaip ir kasmet, galėjo aukoti pinigėlius „Išsipildymo akcijai 2017“ , už tai vaišinosi pačių namuose gamintais pyragais ir kepiniais. Smagu dalintis ir padėti kitiems!

PATYČIŲ PREVENCIJOS PAMOKA PIRMOKAMS

2017m.Lapkričio 14d. pirmokus aplankė ir klasėje patyčių prevencinę pamoką pravedė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Irina Gaidelienė. Pirmokėliams buvo aiškiai ir įdomiai pristatyta mokyklos patyčių prevencijos programa ,o pamokos pabaigoje mokiniai gavo žinių įsisavinimo patikrinimo užduotį, kurią kiekvienas turėjo atlikti individuliai.

SPALVINGOS PIRMOKŲ DAILĖS IR TECHNOLOGIJŲ  PAMOKOS

Pirmokai džiaugiasi savo dailės ir technologijų pamokų rezultatais-dailiais piešiniais ir darbeliais, kuriais puošia savo klasę. Kiekvieną pirmadienį į dailės ir technologijų pamokas ateina anglų kalbos mokytoja Rita Laurinaitytė, kuri veda vieną dailės ir technologijų pamoką kartu su mokytoja Sandra. Pirmokai ne tik piešia ir atlieka įvairius darbelius, bet ir mokosi įvairių naujų angliškų žodžių, frazių, sakinių, susijusių su pamokos tema.

PIRMOKAI PAMOKOSE JAU NAUDOJASI PLANŠETINIAIS KOMPIUTERIAIS

Jau nuo spalio mėnesio pamokose pirmokai aktyviai naudojasi planšetiniais kompiuteriais ir jiems tai labai patinka! Taip ir įdomiau, ir įvairiau mokytis. Labai smagu, kai mokytoja parenka užduočių iš EMA elektroninių pratybų matematikos ar pasaulio pažinimo pamokose. Anglų kalbos pamokose taip pat mokiniai dažnai taip mokosi. O išmoktų mokomųjų dalykų kartojimui ir įgytų įgūdžių tobulinimui ar laisvalaikiui mokiniai savo planšetėse turi matematikos, anglų kalbos, piešimo ir visokiausių  kitokių kompiuterinių programėlių, kurios leidžia pakartoti, ką išmoko ir įtvirtinti pamokose įgytus įgūdžius.

INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS, PASAULIO PAŽINIMO IR MUZIKOS PAMOKA 1A KLASĖJE

2017 m. Lapkričio 23d. pirmoje klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir muzikos pamoka, kurios tema - „Dantukai“. Pamokoje svečiavosi pirmokų Saulės ir Gintaro mama, odontologė Ieva Day-Strrat. Ji vaikams įdomiai papasakojo apie dantukus, jų priežiūrą ir higieną. Mokiniai su mokytoja Sandra mokėsi naują raidę D d, linksmai dainavo dainelę apie dantukus. Pamokos pabaigoje mokiniai padėkojo viešniai ir patys linksmai vaišinosi obuoliais.

SVEČIUOSE- AFRIKOS BŪGNŲ MUZIKA

2017m. Lapkričio 29d. muzikos pamoka 1A klasėje buvo kiek kitokia! Perkusininkas iš perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ ir vakarų Afrikos būgnų mokyklos Gediminas Mačiulskis su pirmos klasės mokiniais grojo tikrais Afrikos būgnais, vaikai buvo supažindinti su Afrikos muzika, lavino ritmą ir muzikalumą, atlikdami įvairius ritminius ir muzikinius Afrikietiškos muzikos kūrinėlius vaikams. Visi ir dainas dainavo afrikietiškai: „ Wawanko siko lia iko“

KALĖDŲ POPIETĖ 1A KLASĖJE 

Pirmos A kl. mokiniai 2017m. Gruodžio 21d. šventė Kalėdinę šventę kartu su animacinio filmuko vaikams „Ledo šalis“ herojais“ – princese Elza, Kalėdų Seneliu ir besmegeniu Olafu. Pirmokai dainavo herojams tris išmoktas Kalėdines daineles-„Kalėdų senelis“, „Senis besmegenis“, „Kalėdų varpeliai“. Filmo personažai su vaikais vaidino, šoko, dainavo, dalyvavo įvairiose atrakcijose, fortepijonu grojančios pirmos klasės mergaitės Kamilė, Liepa, Ieva, Danielė ir Izabelė herojams padovanojo muzikos kūrinėlius, atliktus pianinu. Senis Besmegenis Olafas vis svajojo su vaikais likti ir vasarai. Kalėdų senelis jį atkalbinėjo, vaikai aiškino, kad Olafui bus ne kas pas mus vasarą. Princesė Elza dainavo visiems pasakiškas dainas.  Vaikus svečiai apdovanojo šventinėmis taip lauktomis dovanomis. Po to visi linksmai fotografavomės. O klasėje vaišinomės ir džiaugėmės šventine nuotaika.

INTEGRUOTA LIETUVIŲ KALBOS, PASAULIO PAŽINIMO, ETIKOS IR MUZIKOS PAMOKA 1A KLASĖJE 

2018m. Sausio 12d.,9.00val. klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo , etikos ir muzikos pamoka, skirta Sausio 13-ajai- Laisvės gynėjų dienai –paminėti. Pamokos pradžioje languose įsižiebė liepsnelės-tai atminties apie tautos didvyrius simbolis. Taip prisijungėme prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija!“. Kitą tokį simbolį-neužmirštuolės žiedelį- vaikai įsisegė į švarkelių atlapus. Popierines neužmirštuoles klasės atstovai pamokos pradžioje nunešė į gimnazijos Laisvės pievelę. Ten sniege pražydo daugybė neužmirštuolių, praeiviams bylojančių-„Mes prisimename, kodėl esame laisvi!“. Vaikai pamokoje susipažino su 1991m. Sausio 13-osios įvykiais, tų tragiškų Lietuvai dienų dalyviais, aiškinosi šių įvykių reikšmę ir prasmę Lietuvos valstybei. Šeši pirmokai buvo išmokę atmintinai eilėraštį „Sausio 13-oji“, jį gražiai padeklamavo. Mokiniai mokėsi pagarbos jausmo raiškos-pagerbė mūsų tautos didvyrius, žuvusius tą kraupią Sausio 13-osios naktį štai kaip: keturiolika mokinių po vieną, pagarbiai, nešė didvyrių vardų ir pavardžių korteles su žvakute, jas iš eilės rikiavo prie Lietuvos vėliavos, o Kamilė, kaskart mokiniui tariant didvyrio vardą ir pavardę, muzikos instrumentu-trikampiu- išgaudama garsą, tarsi dar kartą priminė-„Mes nepamiršome!“. Vėliau –tylos minutė didvyriams pagerbti ir atminti. Mokytoja paskaitė Vytauto V. Landsbergio pasaką „Sausio 13-osios sniegenos“. Susikaupę pirmokai gražiais balseliais vingiavo dainos „Lietuva“ melodiją, o pamokos pabaigoje lietuvių kalbos sąsiuviniuose dailia rašysena išrašė keturiolikos Lietuvos gynėjų-didvyrių- vardus. Po pamokos, per pertrauką,  kai kurie moksleiviai nešė mokytojai savo piešinius apie tos nakties įvykius. Pamoka pavyko ir tikrai jautriai palietė mokinukų širdies stygas.

 SVEČIUOSE- Liaudies instrumentų ansamblis su edukacine programa „Lietuvos šalelėj“

Pasitikdama Lietuvos Valstybingumo 100 - ąsias metines, VŠĮ „Liaudies instrumentų studija“ parengė jau 4-ąją programą vaikams pavadinimu „Lietuvos šalelėj“. Muzikinėje – istorinėje programoje  pasakojama apie Lietuvos atsiradimą ir kilmę, didingus kunigaikščius, tuo metu gyvenusius žmones, jų gyvenimo būdą ir buitį. Sudalyvauti edukacijoje Sausio 19d., 12val.  turėjome galimybę ir mes, visi gimnazijos pradinukai 

Lietuvą sudaro 5 regionai: Aukštaitija, Suvalkija, Žemaitija, Dzūkija ir Mažoji Lietuva. Linksmų dainelių, mįslių, padavimų, užduočių pagalba trumpai buvo atskleidžiamas kiekvieno regiono ypatumas. Į edukacinę programą buvo įtraukiama informatyvi muzikos medžiaga - muzikos instrumentai (aukštosios bei bosinės kanklės, birbynė, lumzdelis, smuikas, skudučiai, būgnas, tambūrinas, trikampis) bei netradicinės muzikavimo priemonės (akmenukai, dombrelė, sekminių ragelis, ragas, terkšlė, pliauškė, tarka, skrabalų dėžutė, kalimba). Pasakojimus jungė vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai, kurie pristatė spalvingus personažus: linksmą juokdarį Henę, puodžių Izidorių, velniuką Puntį, oželį kvaišelį, malūnininką Aloyzą, žveją Baltrų. Minėti veikėjai turėjo savo istoriją ir tikslą - papasakoti legendą, paminėti vietovardį, atskleisti amatą ar paprotį. Programos metu vaikai buvo įtraukiami į pasakojimą: dainavo muzikines melodijas bei skanduotes, atkartojo ritminius piešinius, minė mįsles, diskutavo, mąstė, turėjo progą ir patys pagroti įvairiais instrumentais.

Programoje buvo gyvai atliekama lietuvių kompozitorių kūryba, kurią pristatė profesionalūs atlikėjai: Aušra Kiuraitė – Svilainienė (vokalas), Gabrielė Kupšytė (vokalas), Dainora Kinderienė (bosinės kanklės), Jolanta Čibinskienė (aukštosios kanklės), Renatas Jaraminas (lumzdelis, birbynė, mušamieji), Rima Jočienė (smuikas), Rima Bagdonaitė (smuikas).

„Liaudies instrumentų studija“ projektu norėjo paskatinti jaunuosius klausytojus domėtis Lietuvos praeitimi ir istorija, ją pažinti, gerbti, vertinti ir mylėti krašto kultūrą, puoselėti tradicijas, pasidalinti žiniomis su savo artimaisias, ateityje tapti puikiais savo tėvynės patriotais.

EDUKACIJA „SKAITYMAS-TAI SUPERGALIA“ IR „STOP KADRO“ ANIMACIJA

2018m. Vasario 5d. pamokos prasidėjo neįprastai. Sulaukėme viešnių. Svečiavosi tekstų autorė, kūrybinio rašymo bei istorijų pasakotoja ir mentorė Viktorija Urbonaitė bei jos kolegė, profesionali fotografė, vizualinių menų dėstytoja Laima Penek. Drauge jos įkūrė kūrybos namus „Kregždynas“, bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvos žurnalais bei leidyklomis. Gyvena Lisabonoje, šiuo metu trumpam svečiuojasi Lietuvoje. Daugiau apie jas galima paskaityti čia: www.facebook.com/kregzdynas

Viktorija vedė mokiniams edukaciją „Skaitymas – tai supergalia“. Vaikai ieškojo atsakymų, kuo skiriasi filmas ir knyga, kaip skaitant auga vaizduotė, kūrybiškumas. Buvo aptariama, kaip knygos gali keisti gyvenimus. Vyko įdomi diskusija. Mokiniai išgirdo istorijų, kaip išlaisvinti kūrėją. Mokėmės istoriją papasakoti per žaidimą.

Profesionali fotografė Laima Penek pasakojo,  kas yra fotografija ir kaip galima fotografuoti, ko reikia norint tapti fotografu, papasakojo linksmų nuotykių iš fotografų gyvenimo. Kartu su fotografe, naudodamiesi iMotion programėle, vaikai mokėsi kurti  Stop kadro animaciją – judančią istoriją. Mokiniai sužinojo, kas yra 24 kadrai per sekundę, grupelėse kūrė trumpą istoriją, kuri pavirto animacija.

LIETUVOS ŠIMTMEČIO PAMINĖJIMO SAVAITĖ 

Prieššventinėmis, Vasario 12-15 dienomis, visi mokyklos mokiniai minėjo svarbią Lietuvai datą. Vasario 12d. dailės ir technologijų pamokos metu pradinukai gamino trispalvę segę, kuria vėliau visą šventinę savaitę puošėsi. Vasario 13d. klasėje draugams pristatinėjo su tėveliais paruoštą fotoprojektą “Įdomiausias su šeima aplankytas Lietuvos kampelis”. Trečiadienį, Vasario 14d., vyko lietuviško maisto mugė, kurioje kartu su 2B klasės mokiniais pristatinėjo ir ragavo tradicinius lietuviškus valgius. Vasario 15d. klasėse vyko netradicinės pamokos apie Lietuvą, kuomet pradinukai “apsikeitė” mokytojomis ir kiekvieną pamoką vedė vis kita mokytoja. Labai smagu vaikams buvo, kad kasdien reikėjo apsirengti vis kitais Lietuvos vėliavos spalvos rūbais. Pirmadienį-geltonai, antradienį-žaliai,trečiadienį-raudonai, o ketvirtadienį-visų-geltonos, žalios ar raudonos-spalvų rūbais. Puikiai, turiningai ir įdomiai paminėjome Lietuvos Šimtmetį! 

UŽGAVĖNIŲ ŠURMULYS 

1A klasės mokiniai, kartu su kitais mokyklos pradinukais, Vasario 13d. dalyvavo Užgavėnių šventės šurmulyje. Buvo organizuotos nuotaikingos Užgavėnių estafetės, dainuojamos tradicinės šios šventės dainos, aiškinami šventės papročiai ir tradicijos, aptariami šventės herojai ir persirengėliai, mokoma suvokti šios tradicinės lietuvių šventės prasmę. Grįžę į klasę, vaišinomės tėvelių iškeptais Užgavėnių blynais. Vaikams buvo smagu ir gera būti kartu, linksmintis Užgavėnių žaidimų ir estafečių šventiniame šurmulyje. 

PAŽINTIS SU MOKYKLOS BIBLIOTEKA 

Mokslo metai jau seniai įpusėję. Mes jau kur kas geriau skaitome! Vasario 27d., lietuvių kalbos pamokos metu lankėmės mokyklos bibliotekoje. Bibliotekos darbuotoja-bibliotekininkė-paaiškino pirmokams apie tai, kaip turi elgtis mokinys, atėjęs į biblioteką ir norėdamas tapti jos skaitytoju. Bibliotekininkė papasakojo, kaip yra sudaryta biblioteka. Vaikai aptarė tvarkingo ir drausmingo bibliotekos skaitytojo savybes, pabrėžė, kad visi bibliotekos lankytojai turi tausoti knygas. Bibliotekoje vyko skaitymo valandėlė. Pirmokams buvo smagu ir gera būti kartu bibliotekoje ir dalintis įspūdžiais apie knygas, jas vartyti ir skaityti. Tikimės, kad jau dabar nebereikės ieškoti kelio į mokyklos biblioteką!

KAZIUKO MUGĖS LINKSMYBĖS 

Pavasarėja...O kartu su pavasariu ir Kaziuko mugės šurmulys. 

Kovo 2d. –Kaziukas mokykloje,valio! Mokiniai ilgai laukė šios dienos. Jie kartu su tėveliais ruošė savo Kaziuko mugės prekes, jas išsidėliojo ant iš anksto pasiruoštų prekystalių, užrašė savo prekių kainas ir prekiavo, vėliau vaikščiojo po mugę patys ir pirko iš savo draugų. Mugėje apsilankė ir mūsų mokinukų broliai ir sesės iš vyresniųjų klasių, mažesnieji iš darželio, taip pat mokinių tėveliai ir seneliai. Jie noriai ir su šypsenomis pirko mugės prekeivių siūlytas prekes. Mugėje apsilankė ir mokyklos direktorė! Ji išėjo iš mugės nešina pilnu krepšiu Kaziuko gėrybių! 

EDUKACINĖ MUZIKOS PAMOKA M.K.ČIURLIONIO MENO MOKYKLOJE 

Kovo 16d. iš mokyklos pėsčiomis, pasivaikščiodami nuvykome į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklą. Prieš tai, dar  klasėje, trumpai susipažinome su šia mokykla. Joje 10val. vyko edukacinis koncertas „Muzikos instrumentų karalystėje“. Jo metu vaikai susipažino su pagrindiniais muzikos instrumentais, kuriais po vieną kūrinuką pagrojo šioje meno mokykloje besimokantys mokiniai. Pirmokams buvo labai įdomu susipažinti su muzikos instrumentais ir ypač malonu klausyti, kai jais groja vaikai. 

EKSKURSIJA Į KAUNĄ 

Prieš pat pavasario atostogas, Kovo 30d., autobusu abi pirmosios  pradinukų klasės vykome į Kauno prekybos, laisvalaikio  ir pramogų centrą „Mega“, kur lankėmės pramogų miestelyje Curiocity ir kontaktiniame zooparke. 

CURIOCITY – didžiausias Baltijos šalyse, net 1500 kv. m ploto, vaikų edukacinis pramogų centras, kuris randasi p/c „Mega“, skirtas kokybiškam šeimos laisvalaikiui, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvus! Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti! Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančiose 12-oje pažinimo erdvių integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. ZOOPARK – pirmasis Lietuvoje kontaktinis zoologijos sodas, kuriame lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami tiesioginį kontaktą – juos  galima glostyti, maitinti, bendrauti ir stebėti. Unikalus edukacinis projektas, ugdantis vaikų kantrybę, švelnumą, rūpestingumą, atsakingumą, pažinimą. Galimybė iš arti susipažinti su gyvūnų pasauliu, rūpinantis ir stebint augintinių gyvenimą. Gyvūnų terapijos turi gydomųjų savybių. Zoopark gyventojai užauginti namuose, pripratę prie žmonių dėmesio. Gyvūnais rūpinasi profesionalūs veterinarai ir prižiūrėtojai. Gyvūnai maitinami kokybišku, iš Lietuvos ūkininkų perkamu maisteliu. 

Vaikams buvo labai įdomu susipažinti su kontaktinio zooparko gyventojais ir  išgirsti daug naujo apie juos, taip pat labai patiko netikėtos, įdomios ir draugiškos pramogos su klasiokais  Curiocity pramogų miestelyje.

IŠVYKA Į FILMĄ “SENGIRĖ” 

Balandžio 24d., autobusu keliavome į „Skalvijos“ kino teatrą Vilniuje. Stebėjome lietuvių režisieriaus Mindaugo Survilos edukacinį kino filmą apie Lietuvos miško gyvenimą „Sengirė“. Vėliau, sugrįžę į klasę, vaikai, vadovaujami mokytojos Sandros, pagal projekto „Mokausi iš kino“ organizatorių parengtą klausimyną ir įvairias užduotis, dalyvavo diskusijoje apie peržiūrėtą filmą, atsakinėjo į pateiktus klausimus, dalijosi filmo įspūdžiais.

IŠKILMINGA MOKYKLOS 25-MEČIO JUBILIEJAUS ŠVENTĖ 

Karštą Gegužės 6-osios dieną, visi Gimnazijos mokiniai, nuo mažiausio darželinuko iki didžiausio abituriento, dalyvavo iškilmingame mokyklos 25m. sukakties Jubiliejaus koncerte. Vaikams buvo smagu ir gera būti kartu, iki tol jie ilgai ir atsakingai ruošėsi šventiniam renginiui ir štai tą dieną labai gražiai sudalyvavo koncerte, kurio pavadinimas buvo „Kaip užauga žmogus?“

Švenčiame Mokslo metų pabaigą:

IŠVYKA Į VILNIAUS TARPTAUTINĮ ORO UOSTĄ 

Mokslo metai jau visai į pabaigą...Todėl, jiems gražiai besibaigiant, nusprendėme turiningai papramogauti. Pirmoji mūsų mokslo metų pabaigos pramoga-Gegužės 25d. puiki pažintinė išvyka į Vilniaus Tarptautinį Oro uostą. Ten mūsų laukė gidė, kuri pravedė labai įdomią ekskursiją po oro uosto teritoriją, supažindino su šios įstaigos darbo specifika, įvairiomis vietomis, kur paprastas keleivis negali patekti, pvz., oro uosto gaisrine, lėktuvų pakilimo ir nusileidimo taku, lėktuvų remonto dirbtuvėmis, keleivių kontrolės postu ir kt. Vaikams buvo labai įdomu susipažinti su daug paslapčių turinčiu lėktuvų pasauliu. Taip pat labai patiko gidės pasakojimai, klausimai, atsakymai, atminimo dovanėlės. Labiausiai mūsų klasės berniukams patiko oro uosto gaisrinės didžiulis gaisrinės automobilis, į kurį vaikai galėjo įlipti. Tokio didelio automobilio neturi nė vienas gaisrinės postas!

Švenčiame sėkmingą Mokslo metų pabaigą:

IŠVYKA Į KINO, MUZIKOS IR TEATRO MUZIEJŲ 

Antroji mūsų mokslo metų pabaigos smagioji kelionė buvo Gegužės 28d.-į Lietuvos Teatro, muzikos ir kino muziejų, kuris yra Vilniuje. Muziejuje  mus pasitiko ilgametė šios edukacijos vadovė. Ji trumpai papasakojo vaikams, į kokį muziejų jie atvyko. Vėliau buvo pasakojama apie lėlių teatrą, kokios lėlės vaidina tokiame teatre, kuo lėlių teatras skiriasi nuo kitų. Po gražaus ir išsamaus pasakojimo, kurio metu vaikai gyvai galėjo paimti ir pasižiūrėti įvairias lėles, edukacijos vadovė kvietė vaikus surepetuoti ir suvaidinti lietuvių liaudies pasaką „Jaučio trobelė“. Ekskursijoje vaikai sužinojo daug naujo apie lėlių teatrą, lėlių rūšis, turėjo galimybę gyvai apžiūrėti įvairių rūšių lėles. Ypač daug gražių emocijų užplūdo, kai vaikai patys vaidino su tikromis lėlių teatro lėlėmis.

Švenčiame sėkmingą pirmųjų Mokslo metų pabaigą-

IŠVYKA Į ĮDOMIOSIOS CHEMIJOS LABORATORIJĄ „MĖGINTUVĖLIS.LT“ 

Paskutinė, ir, tikriausiai pati pačiausia, mokslo metų pabaigos išvyka buvo Gegužės 30d., į Šiaurės miestelyje, Vilniuje, gražioje patalpoje, pritaikytoje vaikams, įsikūrusią chemijos stebuklų laboratoriją „Mėgintuvėlis.lt“. Joje vyko „Mėgintuvėlio pasakos spektakliukas“. Jo metu mokiniai susipažino su chemijos mokslu, su Mėgintuvėliu, kuris ir buvo pagrindinis spektakliuko herojus. Mėgintuvėlis mėgino, išdykavo, eksperimentavo, bandė ir tyrinėjo, neleido vaikams nuobodžiauti. O tie jo pokštai ir stebuklai, pasirodo, vadinami eksperimentais! Mėgintuvėlis labai mėgsta vadovauti viskam laboratorijoje ir viską išmėginti: tai jis kokio tirpaliuko įpila, tai jis ugninius burbulus išpučia, tai jis įvairius rūkstančius stebuklus išdarinėja. O vaikų laukė eksperimentinės dirbtuvės: jie rankose nešiojo burbulus, valgė pop corn ir iš burnos rutuliojosi šalti dūmai, kolbutėse eksperimentavo su spalvotomis dujomis ir burbulais, o pabaigoje visi gavo galimybę pastovėti...muilo burbule! Edukacijoje vaikai sužinojo daug naujo apie stebuklingąjį chemijos mokslą, tris gamtos stichijas, labai noriai ir smagiai dalyvavo visuose Mėgintuvėlio pasakos eksperimentuose.