Mano MOKINY!

Ar tu girdi?

Į tavo širdį noriu pasibelsti.

Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.

Tai, ką žinau ir moku, ką galiu,

Norėčiau, kad turėtum tu.

Tiktai priimk, kaip žemė priima lietutį,

Kaip medis- saulės šilumą ir šviesą.

Tiktai priimk.

Ką moku ir galiu, norėčiau, kad turėtum tu.

Labai džiaugiuosi, kad atėjot,

Skambučio aido pakviesti.

Čia jūsų laukia klasė, knygos

Žinių keliai neatrasti.

Mielas(-a) pirmoke !

Nuoširdžiausiai tave sveikiname  šiandien pirmąkart įžengus į Mokslo šalį !

Būk joje laimingas(-a), raidės ir skaičiai tegul tampa tavo gerais draugais, tegul tavo pasaulio pažinimo kelionė mūsų mokykloje būna sėkminga ir linksma, tegul čia tau būna visuomet gera, saugu  ir smagu!

Tavo mokytoja Sandra, auklėtoja Rūta

Rugsėjo 6d. pirmoje A klasėje viešėjo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Irina Gaidelienė.

Ji papasakojo pirmokams apie saugų eismą ir elgesį keliuose. Pirmokai gavo dovanų knygelę, kurią pažadėjo perskaityti namuose su tėveliais ir pakartoti, ką išgirdo per policijos pareigūnės vizitą.

Rugsėjo 28 dieną pirmos A klasės mokiniai nuo pat ryto kalbėjosi apie piratus. Mat po pietų jie gavo tikrų pirmokų krikštą. Vyriausieji pradinukai ketvirtokai mokyklos salėje pirmokus pakvietė į piratų laivą, kur mažieji jų draugai, norėdami tapti tikrais mokiniais, turėjo įveikti įvairias kliūtis, atsakyti į įvairius klausimus, atlikti įdomias ketvirtokų sumanytas užduotis. Viskas vyko sklandžiai ir smagiai ir ketvirtokai priėmė visus pirmokus į tikrų mokinių gretas. O šie pasižadėjo būti mandagiais, drausmingais ir tikrais mokiniais, kurie laikosi savo klasės susitarimų ir gražiai mokykloje gyvena.

_20171016_141024

Spalio 16d. visi pirmokai puikiai praleido pirmąją naujos savaitės dieną, kuri, paprastai būna tokia „nerangi“ ir šiek tiek “aptingusi“-mat pirmadienis... Kartu su draugais iš 1 b ir 2-os klasių vykome į “Skalvija” kino teatrą žiūrėti animacinio filmo “Kaimynė Šnipė” pagal projektą “Mokausi iš kino”.

http://www.mokausiiskino.lt/puslapis/529/kaimyne-snipe

Po filmo, sugįžę į mokyklą, klasėje surengėme filmo aptarimą ir diskusiją, remiantis filmo siužetu.

kaimyne

“Prie stalo elgtis dera kultūringai ir mandagiai”. Taip dažnai girdime suaugusiuosius  sakant vaikams. Tą jiems kartoja tėveliai, seneliai, darželyje vis primena auklėtojai, mokykloje-mokytojai. Tačiau jiems ne visada pasiseka, iš tiesų sėdint prie stalo, taip elgtis. Todėl spalio 17d. mes pasikvietėme į svečius ....poną Šaukštą Šmaukštą. Taip, taip-poną Šaukštą iš Danguolės Kandrotienės knygos „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“. Jis pirmos A klasės mokiniams paaiškino, kur ir kodėl ant stalo valgytojui dedami virtuvės įrankiai,  kaip su jais yra valgoma ir ką reiškia vienaip ar kitaip sudėti lėkštėje peilis ir šakutė. Dar kalbėjome apie tai, kaip gražiai elgtis prie stalo ir kultūringai valgyti. Išmokę visas pono Šmaukšto pamokas, gavome dovanų-Danguolės Kandrotienės knygą, kurioje viskas yra surašyta, koks turi būti kultūringas valgytojas.

Spalio 25 d. gimnazijoje lankėsi  „Nebijok ir svajok“ kūrybinė grupė, kuri visiems pradinukams parodė muzikinį-edukacinį spektaklį „Viešnagė pas Sniego karalienę arba kompiuterio išdaiga“. Tai pamokanti istorija apie tai, kas atsitinka, kai vaikai per daug laiko praleidžia prie kompiuterio ekrano.

Lapkričio 6d.- tradicinė pyragų diena Vilniaus privačioje gimnazijoje.  

Šiandien 1A klasės mokiniai nuo pat ryto, tik atėję į mokyklą,  nešė savo namuose keptus pyragus ir kepinius  į gimnazistų fojė. Ten 10.45val. vyko „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta ir visų pamėgta iniciatyva „Pyragų diena“.  Vaikai, kas pageidavo, kaip ir kasmet, galėjo aukoti pinigėlius „Išsipildymo akcijai 2017“ , už tai vaišinosi pačių namuose gamintais pyragais ir kepiniais. Smagu dalintis ir padėti kitiems!