1 klasė (2016-2017)

Mieli, mokiniai,

Tegul  mokslo šalies kelias jums būna įdomus, spalvingas ir džiaugsmingas! 

1

Rugsėjo 30 d. vykome į Žaislų muziejų, susipažinome su žaidimų ir žaislų istorija.

_aisl_-muziejus

Spalio 11 d. vykome į Vilniaus centrinį paštą, kur susipažinome su Lietuvos pašto istorija.  Išsiuntėme pirmąjį savo parašytą laišką.

centrinis-pastas

Spalio 14 d. vykome į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų. Žiūrėjome ir vaidinome spektaklį "Gintaro šalies paslaptys".

gintaro-_alies-paslaptys

Spalio 20 d. įvyko pirmasis mūsų pasirodymas gimnazijos scenoje. Spektakliu "Ožka, ožiukai ir vilkas" užbaigėme penkias savaitės trukusį projektą "Tautosaka".

o_ka-o_iukai-ir-vilkas

Spalio 21 d. įvyko krikštynos ir tapome tikrais pirmokais!

Lapkričio 8 d. į klasę buvo atvykusi pareigūnė, kuri mokė, kaip saugiai elgtis gatvėje. Paaiškino, kokie svarbūs gyvybei yra atšvaitai.

saugus-eismas

Lapkričio 8 d. paminėjome Europos sveikos mitybos dieną. Daug buvo pokalbių ir diskusijų apie sveiko maisto naudą mūsų sveikatai. Aptarėme maisto pasirinkimo piramidę, surengėme sveiku maistu dekoruotų lėkščių parodą.

lapkricio-8-d

Lapkričio 14 d. mūsų mokykla prisijungė prie projekto "20-oji Šiaurės šalių savaitė", puoselėjančio garsinį skaitymą. Mūsų klasėje skaitovu buvo 2 klasės mokinys Povilas. Jis skaitė ištrauką iš T.Jauson knygos "Tėtis ir jūra".

lapkricio-14-d

Lapkričio 15 d. mokyklos aktų salėje įvyko susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla, kuris pristatė knygą "Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla". Su rašytoju nusifotografavo 1 kl. ir 2 kl. Tomai ir Domai.

lapkricio-15-d

Visą lapkričio mėnesį didelį dėmesį skyrėme patyčių prevencijai. Projektą pradėjome lapkričio 16 dieną minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną ir visą savaitę atlikdami suplanuotas užduotis. Per klasės valandėlę vaikai buvo supažindinti su mokykloje vykdoma patyčių prevencijos programa. Vieną pasaulio pažinimo pamoką taip pat skyrėme šiai temai. Ją vedė socialinė pedagogė Girmantė.

tolerancija

Lapkričio 22 ir 29 dienomis lankėmės ADI keramikos studijoje. Čia gaminome žaisliukus mūsų klasės kalėdų eglutei.

keramikos-studija

Adventas – laukimo metas. O ko vaikai laukia? Šv.Kalėdų!!! Belaukdami mes pasipuošėm klasę, vykdėm adventinio kalendoriaus užduotis, stengėmės būti rūpestingais, draugiškais ir išradingais.

 Su artėjančiom šventėm sveikinam jus visus!!!

adventas1
adventas2

Gruodžio 9 d. gimnazijos aktų salėje įvyko mūsų klasės kalėdinis pasirodymas “Tegyvuoja šventė!”.

klases-svente

Sausio 25 d. mūsų klasėje lankėsi „Nasa kosmonautas“. Mokiniai, susiskirstę į 4 komandas, susikūrę pavadinimą, savo šūkį, išsirinkę kapitoną, atlikinėjo kosmonauto užduotis. Taip pat  "kosmonautas" mokė, kaip atpažinti mėnulio fazes.  Vėliau mokė išlankstyti lėktuvėlį, vyko lėktuvėlių lenktynės, kuris toliau nuskris. Paskui, pagal trafaretą, dvi komandos kūrė raketas. Išėję į lauką, jas paleido.

sausio 25 d.

Sausio 26 d. mūsų klasėje lankėsi „mokslininkė“. Mokiniai stebėjo eksperimentus su skystu azotu, gamino ledus, valgė juos. Pajautė didelio spaudimo oro srovės galią, lazerio  galią.  Matė vaivorykštę pro spektrinius akinius.

Sausio 26 d.

Sausio 30 d. svečiavosi Kęstutis Kasparavičius. Rašytojas papasakojo savo gyvenimo istoriją, kaip jis rašo ir iliustruoja knygas. Vaikams bus malonu perskaityti jo knygas ir susipažinti su Kęstučio Kasparavičiaus kūryba.

Sausio 30 d.

Vasario 28 d., paskutinę žiemos dieną, nušurmuliavo Užgavėnės. Mes  jau nuo ryto buvom nusiteikę užgavėniškai. Na, o vėliau su kitais gimnazijos draugais ėjome į lauką „budinti žemės“, deginti Morę. Grįžę įspūdžius pavaizdavome piešiniuose. 

Kovo 1 d.  susipažinome su egzotiniais gyvūnais. Visiems buvo labai smalsu! Ačiū Palangos zoologijos sodui už edukaciją "Po stiklu".

kovo 1 d.

Kovo 3 d. gimnazijoje vyko Kaziuko mugė. Kaip ir kasmet, ji buvo puiki!

Kaziukas

Kovo 8 d. vykome į Saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą. Vaikai susipažino su centru, su gamtosaugos tikslais ir raudonąja knyga..

lankytoju centras 1

Kovo 10 d. gimnazija iškilmingai paminėjo kovo 11-osios dieną, pagerbė Lietuvos vėliavą. Klasėje vyko raiškiojo skaitymo konkursas "Lietuva - mano delne...". Sveikiname Patriciją, Elzę Sofiją ir Dominyką pakliuvus į antrąjį šio konkurso etapą, kur varžysis su 2-4 klasės mokiniais.

kovo 10 diena

Kovo 15 dieną gimnazijoje vyko 1-4 kl. Meninio skaitymo konkursas „Lietuva mano delne...“

II - asis  etapas.  Vienuolika poetinio žodžio mylėtojų deklamavo  nuostabius eilėraščius apie Lietuvą. Galime pasidžiaugti, jog mūsų klasės mokinė Elzė Sofija Katilauskaitė užėmė I-ąją vietą.

Skaitovu konkursas

Kovo 20 dieną „Abėcėlės šventėje“ pasidžiaugėme, kad jau mokame skaityti ir rašyti. Vaikai pristatė perskaitytų knygų mėgiamus veikėjus.

kovo 20 d.

Kovo 20-24 d. prisijungėme prie projekto „Savaitė be patyčių“, kurios metu daug dėmesio skyrėm kalbėjimui apie tai, kas puošia žmogaus gyvenimą: grožis, gėris, pagalba, rūpestis, išklausymas. Daug diskutavom, bendradarbiavom.

savaite be payčių

Kovo 24 dieną su visa klase vykome į Siemens areną, kur vyko didžiulis renginys „Robotiada 2017“. Čia vaikai susipažino su įvairiais robotais, kūrybinėse dirbtuvėse patys konstravo robotukus iš LEGO.

robotiada

Kovo 27 dieną paminėjome Tarptautinę teatro dieną. Teatro mokytojas Saulius suorganizavo „Šaradų turnyrą“.

kovo 27 d.

Kovo 28 dieną, gimnazijos salėje vyko muzikinė studija, kur vaikai susipažino su liaudies instrumentais.

kovo 28 d.

Kovo 30 dieną vaikus linksmino nuotaikingas Drevinuko teatro spektaklis „Drevinukas sapnų šalyje“.

kovo 30 d.

Balandžio 7 dieną, gimnazijoje lankėsi kinologai, kurie supažindino su elgesio su šunimis taisyklėmis. Vėliau vyko diskoteka su kilnia akcija, kurios tikslas - surinkti lėšas šuniukų-kačiukų prieglaudai.

balandžio 7 d. - 1
balandžio 7 d.-2

Gamta bunda, o mes džiaugiamės gimnazijos teritorijoje pastatytu šiltnamiu. Čia ir mes turime savo lysvelę.

Šiltnamis

Gamta bunda, o taip atrodo mūsų klasės „darželis“.

gamta bunda 2

Šiandieną per pamoką naudojome mikroskopus: tyrinėjome įvairų paviršių. Buvo labai įdomu.

mikroskopai

Sveikiname Tomą Plytinės kartodromo baigiamosiose varžybose užėmusį 1-ąją vietą.

Tomo

Balandžio 28 d. gimnazijos aktų salėje vyko 1-4 klasių ilgalaikio projekto „Aš labai myliu Lietuvą“ konferencija. Mūsų klasę atstovavo ir pranešimus tema „Lietuvos gyvūnai“ skaitė Kotryna, Ieva, Elzė-Sofija ir Nerijus. Su dideliu susidomėjimu vaikai klausėsi ir kitų klasių pranešimus temomis: „Lietuvos didieji miestai“, „Lietuvos istorinės asmenybės“, „Lietuvos istoriniai įvykiai“.

Konferencija

Gegužės 11 d. įvyko pavasarinis klasės koncertas „Skambėk, Pavasarėli!”. Čia, integruotame spektaklyje „Baltasis skruzdėliukas“, vaikai ne tik vaidino, bet ir dainavo bei šoko.

Šventė

Gegužės 24 d. kartu su antrokais vykome į Lietuvos ansamblio organizuotą edukacinį renginį „Tautos drabužiai žmogų puošia“.

05-24

Gegužės 30 d., paskutinę mokslo metų dieną praleidome smagiai ir skaniai, kepėme picas!

Pica

Gražių ir turiningų jums atostogų!