1 klasė (2015-2016)

DSC02154

Kam skirta viską pradėt pirmą kartą:

Mokytis, piešti, skaičiuoti, rašyt?

Kam lemta augti ir keistis?

Jums, pirmokėliai, sėkmės Jums visiems.

Tegul visos žemės raidės taps geriausios Jūsų draugės.

Mokytoja Ilona Zaturskytė

Auklėtoja Inga Bakutienė

ŠVENTĖ

Pagaliau visi susitiko Rugsėjo 1 – osios šventėje. Gal kiek nedrąsiai įžengė į klasę, susipažino su naujais draugais. Mokytojos linki, kad butų įdomu, jauku ir gera pirmoje klasėje.

rugsejo-1d.-1kl.
SUSITIKIMAS

Rugsėjo 11 dieną pirmokai apsilankė gimnazijos bibliotekoje, kur susipažino su įvairiomis knygelėmis, sužinojo kas tai yra biblioteka ir kokios jos taisyklės bei prašymai skaitytojui. Pasižadėjo kuo greičiau išmokti skaityti ir būti aktyvūs jos lankytojai. Ačiū Eglei už šiltą priėmimą.

biblioteka-koliazas-1kl
KRIKŠTYNOS

Rugsėjo 25 dieną mokinukai sulaukė netikėtų svečių – ketvirtokų. Praėjus mėnesiui atėjo laikas patvirtinti pirmoko statusą krikštynomis. Buvo smagu ir netikėta bei reikėjo pasistengti įrodyti vyresniesiems draugams, kad nemažai jau išmoko ir yra pasiruošę toliau krimsti kietus mokslo riešutukus. Ačiū ketvirtokams už nuostabią šventę!

krikstynos
PROJEKTAS

Rugsėjo mėnesį vyko pirmasis projektas „Mokykla seniau ir dabar“. Šio projekto metu pirmokai domėjosi kaip mokėsi jų tėveliai bei seneliai, tyrinėjo jų nuotraukas bei pasakojo draugams ką sužinojo, lygino kokia mokykla buvo tuo metu ir kokia yra dabar. Ačiū tėveliams už nuoširdumą ir prisiminimus!

projektas-mokykla
EDUKACINĖ PAMOKA - IŠVYKA

Rugsėjo 30  dieną apsilankė „Žaislų muziejuje“ ir susipažino su senoviniais žaislais. Išklausė įdomių gidės pasakojimų. Turėjo galimybę patys pažaisti su įvairiausiais žaislais bei žaidimais. Grįžo kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

zaislu-muziejus
SVEČIAS

Spalio 13 dieną pirmokus aplankė Priešgaisrinės tarnybos atstovė, kuri pravedė įdomią pamokėlę apie tai kaip reikia elgtis, kad nekiltų gaisrai, kaip apsisaugoti ir ką tokiu atveju daryti. Stebėjo animuotą informatyvią medžiagą bei galėjo užduoti rūpimus klausimus. Susitikimo pabaigoje gavo šaunias dovanas – patiems pasigaminti gaisrininkų mašinas.

Su-gaisrinninke
PROJEKTAS

Spalio mėnesį vyko antrasis projektas „Mano mėgstamiausias stalo žaidimas“, kurio tikslas buvo labiau pažinti vienas kitą ir skatinti aktyviau tarpusavyje bendrauti. Vaikai nešėsi savo mėgstamus žaidimus, mokė klasės draugus, patyrė džiugių emocijų.

spalio-projektas
KALNŲ DIENA

Spalio 23 dieną visus pradinukus aplankė svečiai alpinistai, kurie pristatė kas tai per sporto šaka, kokios jos priemonės, parodė praktiškai bei keletui laimingųjų leido išbandyti lipimą virve. Visada džiugu sulaukti netikėtų svečių.

kalnu-diena
PRIEŠ ATOSTOGAS

Paskutinę dieną prieš pirmąsias atostogas pirmokai praleido turiningai – pasiruošė vaišių stalą, atidarė klasėje kino teatrą. Tokiu būdu smagiai ir džiaugsmingai pasitiko laisvadienius. Gero Jums poilsio!

pries-atostogas
AKCIJA

Lapkričio 6 dieną vyko „Pyragų diena“, kurią gimnazijoje organizavo Mokinių taryba, jos metu pirmokai mielai prisijungė prie akcijos ir pasitarę su tėveliais paaukojo norimą sumą „Išsipildymo akcijai“. Taip mokėmės suprasti kitus, kuriems yra sunkiau, ir padėti. Taip pat ačiū visiems už be galo skanius pyragus ir pyragaičius!

Aukojo
KLAUSOMĖS

Lapkričio 9 dieną mūsų nuostabioji bibliotekininkė Eglė vykdė Šiaurės šalių bibliotekų savaitę ir ta proga visus pakvietė į aktų salę “Skaitymui auštant” (žvakių šviesoje). Tikrai įdomu neįprastoje aplinkoje klausyti ištrauką apie pradinukų draugystę ir pagalvoti - kuom svarbus yra draugas, esantis šalia.

skaitome-prie-zvakiu
EDUKACIJA

Lapkričio 10 dieną pirmokai svečiavosi Kelių policijoje ir išklausė pamokos „Saugus kelyje“. Galėjo patikrinti savo jau turimas žinias ir išmokti kažką naujo. Tikimės bus saugūs pėstieji ir keleiviai!

keliu-policija
AKCIJA

Lapkričio 16 dieną ketvirtokai pakvietė pirmokus pažymėti Tarptautinę Tolerancijos dieną. Vieni kitiems dovanojo muzikines - scenines dovanas bei pasižadėjo stengtis nesityčioti iš kitų.

Tolerancijos-diena-su-ketvirtokais
SVEČIUOSE

Lapkričio 25 dieną buvo skirtas laikas pabendrauti su šeštokais, kurie tokiu netradiciniu būtų taip pat pažymėjo Tolerancijos dieną. Mokyklos kieme pravedė pirmokams žaidimus bei pakvietė į svečius pasišildyti skania arbata bei paskanauti vaišių. Smagu sulaukti vyresniųjų dėmesio!

Tolerancija-sestokai
KŪRYBA

Lapkričio 27 dieną pirmokai sulaukė kvietimo gimnazijos bibliotekoje padaryti Kalėdinę eglutę iš knygų. Tai buvo labai įdomus ir smagus kūrybinis procesas. Ačiū Eglei už kvietimą!

Bibliotekos-eglute
IŠVYKA

Gruodžio 1 dieną mokinukai vyko aplankyti Vilniaus Kalėdinės eglės ir paklausyti ten skaitomų pasakų. Po to lankėsi Drugelių parodoje, buvo tarp jų, stebėjo. Neišdildomas įspūdis.

Eglute-drugeliai
PAŽINTINĖ EKSKURSIJA

Gruodžio 4 dieną labai patiko lankytis Karo akademijoje ir susipažinti su būsimų kariūnų gyvenimu,veikla. Lankėsi muziejuje, gyvenamuosiuose kambariuose....Kas žino, gal auga nauja kariūnų karta?

Karo-akademija
ŠVENTĖ

Gruodžio 10 d. įvyko pirmasis klasės koncertas “Zuikių mokykla”. Buvo nuostabi popietė, kurios metu parodė ką išmoko per muzikos, grojimo bei šokių pamokas. Sulaukė sveikinimo ir dovanų nuo Kalėdų senelio. Tikėkimės kitais metais bus dar šaunesni ir geresni!

Kaledos-12-10
POPIETĖ

Gruodžio 18 diena – saldi diena! Prieš smagiąsias Kalėdų atostogas buvo gera pasimėgauti pačių su tėveliais keptais pyragais ir pažiūrėti praėjusio koncerto – pasidžiaugti savimi, kaip mažaisiais aktoriais.

Pyragai-12-18
ROBOTIKA

Gruodžio 21 dieną pradinukus aplankė įdomioji ROBOTIKA, kurios metu buvo galima susipažinti su šia veikla bei išbandyti jau sukonstruotus robotukus. Kitais metais lauksime vėl ir mokysimės patys!

Robotika-12-21
TVARKA

Gruodžio 21 dieną visi draugiškai tvarkėsi savo klasę. Reikia išmokti saugoti savo daiktus ir juos prižiūrėti. Todėl išeinant atostogauti kiekvienas išsivalė savo stalus, kėdes ir spinteles. Ačiū!

Klases-tvarkymas-12-21
IŠVYKA Į KINO TEATRĄ

Gruodžio 22 dieną draugiškai nusprendė vykti į kino teatrą pasižiūrėti animacinio filmo „Munis – mėnulio globėjas“. Smagu pabūti kartu!

Kino-teatras-12-22
AKCIJA

Sausio mėnuo buvo skirtas pasirūpinti mažaisiais draugais – paukšteliais. Pirmokai vykdė akciją, kurios metu gamino lesyklėles, kabino kieme ir nuolatos prižiūrėjo, kad netrūktų lesalo.

Acija-pauksteliams-01-men
PARODA

Sausio 29 dieną lankėsi Nariuotakojų parodoje. Čia stebėjo įvairiausius vorus, vabalus, skorpionus, klausėsi įdomios informacijos apie juos. Buvo galima kai kuriuos ir paliesti. Neišdildomi įspūdžiai!

Nariuotakojai-01-29
EDUKACINĖ PAMOKA

Vasario 3 dieną pirmokai turėjo įdomiąją pamoką „Užgavėnių kaukės puošimas spalvotu smėliu“. Buvo smagu, įdomu ir nauja. Laukiame ir toliau įdomesnių pamokų.

Uzgaveniu-kauke-02-03
DISKOTEKA

Vasario 5 dieną ketvirtokai nusprendė pradžiuginti visus pradinukus smagia diskoteka. Buvo šaunu, žaisminga ir puiku šėlti pagal mėgiamą muziką.

Diskoteka-02-05
OLIMPIADA

Norime pasidžiaugti mūsų draugais, kurie šauniai pasirodė savo pirmojoje olimpiadoje www.olympis.lt. : Ignu, Povilu, Gedartu, Simonu, Martynu V., Martynu A., Simona, Medeina, Indre, Gabija. Laukiame nesulaukiame ir kitų konkursų!

image

Kovo 4 dieną pirmokai linksmai praleido laiką Kaziuko mugėje. Ilgai ruošėsi su tėveliais - gamino, kepė, konstravo. Ir galiausiai bandė visą tai parduoti ir uždirbti savo pirmuosius pinigėlius. Sekėsi puikiai, o teigiamų emocijų pilnos kišenės!

Kaziukas02
MINĖJIMAS

Kovo 10 d. pirmokai minėjo Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu su visa gimnazijos bendruomene. Kiekvienas prisilietė prie svarbiausio šalies simbolio - vėliavos, pajuto bendrumo dvasią.

Kovo-11
KONKURSAS

Kovo 16 d. klasės išrinkti atstovai dalyvavo skaitovų konkurse "Pavasaris", kuriame reikėjo konkuruoti ir su vyresniaisiais draugais. Ačiū Simonai, Vakarei Emilijai, Martynui bei Ignui už drąsą, nuoširdumą deklamuojant pasirinktus eilėraštukus. Ir džiaugiamės Ignu Misiūnu, laimėjusiu trečiąją vietą.

Skaitovu-konkursas-1kl
INTEGRUOTA PAMOKA

Kovo 18 d. pirmokai turėjo integruotą etikos ir tikybos pamoką „Šv. Velykos“. Jos metu sužinojo svarbiausią informaciją apie šią šventę, kaip ji švenčiama bažnyčioje ir namuose. Aktyviai dalyvavo pamokoje ir patys pasidalindami savo patirtimi ir žiniomis.

 

etikos,tikybos pamoka
spektaklis
SPEKTAKLIS

Balandžio 5 d. buvo linksma ir įsimintina popietė su Anties teatru, kuris vaikams pristatė interaktyvų vadinimą „Zuikio vestuvės“. Tiek daug juoko ir gerų emocijų aktoriai padovanojo pirmokams!


 

EDUKACINĖ IŠVYKA

Balandžio 11 d. pirmokai svečiavosi A. Mickevičiaus vaikų bibliotekoje. Čia susipažino su visa vykdoma veikla, kiek daug ir įvairių yra knygų, lankėsi visose bibliotekos erdvėse. Norinčių čia lankytis tikrai atsiras. Ačiū mūsų bibliotekininkei Eglei už šią ekskursiją.

A.Mickeviciaus biblioteka

 

muzikos, pasaulio p. pamoka
INTEGRUOTA PAMOKA

Balandžio 12 d. vyko įdomioji muzikos ir pasaulio pažinimo pamoka „Metų laikai“. Tikrai buvo įdomu pasikartoti žinias ir paklausyti kaip metų laikai atsispindi muzikoje. Patiems nupiešti tai ką girdi ir įsivaizduoja.


 

VARŽYBOS

Balandžio 13 d. pirmokai turėjo savo pirmąsias estafečių varžybas. Kiek azarto, emocijų ir vienas kito palaikymo! Svarbu ne laimėjimas, o dalyvavimas!

estafetes

 

rasytojas
SUSITIKIMAS

Balandžio 26 d. vyko įdomus susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla, kuris pristatė savo populiariąją knygą „Apie ragana Šiokątokią“. Pirmokai buvo sužavėti šia knygą, skaitė kartu su rašytoju ištraukas, uždavinėjo aktualius klausimus ir žinoma sulaukė taip trokštamų autografų.


 

AKCIJA

Balandžio 26 d. pirmokėliai pagaliau susitiko su organizacija “Rainiukas”, kuri gelbėja paliktus gyvūnus. Ilgą laiką rinko taip trūkstamas priemones, maistą ir galiausiai padovanojo. Kiek džiaugsmo buvo susipažinti su vienu iš išgelbėtu šuneliu, kuris jau turi savo šeimininką. Sėmės Jums ir toliau!

rainiukas

 

Mamu koncertas
KONCERTAS

Gegužės 5 d. pirmokai parodė visą savo meilę ir dėkingumą savo mamytėms. Koncerto metu dovanojo nuoširdų žodį, mielą dovaną ir skambią dainą! Visos gėlės tik Jums, mamos!


 

EDUKACINĖ IŠVYKA

Gegužės 6d. kartu su tikybos mokytoja Erika pirmokai lankėsi Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Čia sužinojo kaip elgtis Dievo namuose, pasikartojo išmoktą informaciją, o ir sužinojo daug naujo.

Povilo ir Petro baznycia

 

oro uostas
EKSKURSIJA

Gegužės 11d. įdomi ir aktyvi išvyka Vilniaus tarptautiniame oro uoste. Buvo įdomu stebėti kaip visi čia dirba, kaip atrodo lėktuvai iš vidaus, o dar kaip juos remontuoja! Daug džiugių emocijų sukėlė oro uosto ugniagesių komanda!


 

KONCERTAS

Gegužės 21 d. pagaliau įvyko visus metus ruoštas teatralizuotas koncertas „Animacijos paveikti“ – pirmokai pasijuto linksmaisiais pingvinukais iš animacinio kino filmo „Linksmosios pėdutės“. Kiek jaudulio, emocijų ir pasididžiavimo savimi!

teatralizuotas koncertas

 

Kaunas
KLASĖS IŠVYKA

Gegužės 26 d. buvo skirta klasės išvykai į Kauną. Čia aplankė Tado Ivanausko muziejų, prisiminė išmoktus gyvūnus. Tada lankėsi Zoologijos sode – kaip linksma gyvai stebėti žvėrelius, paukštelius ir žinoma papramogauti.


 

SVEČIAI

Gegužės 27 d. pirmokus aplankė priešmokyklinukai, kuriems buvo labai smalsu sužinoti ir pamatyti kaip gyvena pirmokai ir kas jų laukia kitais metais. Kokios knygos, pratybos, o ką išmoks rašyti ir skaičiuoti?

su priesmokyklinukais

 

paskutinis skambutis
SKAMBUTIS

Gegužės 27 d. džiugi diena palydėti dvyliktokus, skambant paskutiniam jų skambučiui. Sėkmės Jiems jų naujame gyvenimo kelyje!


 

DOVANA

Gegužės 31 d. - jau nedaug liko iki išsvajotų atostogų! O kad būtų smagiau – tėveliai dovanojo pirmokams eksperimentų pamoką! Visą džiaugsmą vainikavo cukraus vatos gaminimas ir degustavimas! Sėkmės Jums, pirmokėliai, nuotykių ir gerų emocijų per vasarą ir lauksime grįžtančių!

eksperimentai