IV g klasė (2015-2016)

Rugsėjo pirmoji.... Visas miestas atgyja. Visame mieste pabyra gėlės...

Gal rugsėjo pirmoji ir yra tuo gražiausia, kad savy turi tiek daug neįkainojamų dovanų – gėlių ir šypsenų...

picasabackground.bmp

Rugsėjo 30 d. ėjome į Valdovų rūmus, kur dalyvavome edukacinėje pamokoje „Radviliada“. Kadangi per literatūros pamokas skaitėme J.Radvano „Radviliados“ ištraukas ir jas analizavome, ši pamoka buvo tarsi apibendrinimas. Gidas papasakojo, kokioje aplinkoje gyveno Radvilos, kaip gimė kūrinys, skaitė ištraukas iš kūrinio.

IMG_0059
IMG_0060

Spalio 8-11 dienomis visų gimnazinių klasių moksleiviai buvo išvykę į Vokietijos sostinę Berlyną. Pirmąjį vakarą vaikštinėjome po Potsdamą. Kitą dieną gidė vedžiojo po Berlyną, pasakojo apie istorinius objektus, Berlyno sienos istoriją, rodė jos likučius. Taip pat lankėmės Kanapių  muziejuje, parlamento pastate Reichstage, buvome prie žydų genocido aukoms skirto monumento. Didžiulį įspūdį paliko vaškinių figūrų muziejaus eksponatai. Trečiosios išvykos dienos rytą aplankėme Technikos muziejų, kur galima susipažinti su įvairių technikos sričių istorija (geležinkelio, aviacijos, laivybos, automobilių, poligrafijos, juvelyrikos, kino, vaistų gamybos ir kitų sričių). Kelionė visiems patiko ir grįžome planuodami naujas išvykas.

berlynas-2
technikos-muziejus1
vaskiniu-figuru-muziejus
Neformalaus ugdymo pamoka kino teatre

Lapkričio 10d. IIIg. Ir IVg. ėjo į kino teatrą su anglų kalbos mokytojomis (Banga Jonaitiene ir Rosita Pažiūrienė). Mokiniai žiūrėjo naujausią Džeimso Bondo filmą „Spectre“. Pažiūrėję filmą, mokiniai per anglų pamoką rašė filmo apžvalgą ir atsiskaitė naujus žodžius bei diskutavo apie filmą.

bond

2015-12-17 IIIg (IVg) moksleiviai su auklėtoja  lankėsi LRT. Gidė papasakojo apie muziejuje sukauptą garso, vaizdo, filmavimo įrangą, kaip buvo kuriamos laidos tik atsiradus televizijai ir vėlesniais laikais, aplankė studijas, kuriose filmuojamos įvairios laidos (Gustavo enciklopedija, Durys atsidaro...). Taip pat moksleiviai sužinojo, kad LRT yra didžiausia studija Baltijos šalyse, stebėjo, kaip vyksta tiesioginė žinių transliacija.

wtrjsrtjrjeryj

2015 gruodžio 22 d. Mokinių taryba organizavo renginį "Gimnazistų Kalėdos". Iš pradžių visi žiūrėjo filmą "Elfas", po to žaidė stalo žaidimus. Taip pat buvo orientacinės varžybos: rungėsi keturios komandos, kurių nariai ne vienos klasės moksleiviai (taip buvo siekiama bendruomeniškumo). Reikėjo pagal pateiktas užuominas rasti nurodytą kabinetą ar kitą gimnazijos vietą, o po to atlikti įvairias užduotis, lavinančias kūną ir protą. Mokinių taryba apdovanojo greičiausiai užduotis atlikusią komandą pereinamąja taure.

Kitą dieną kalėdiniai renginiai tęsėsi - ėjome į filmą "Krampus".

12GG

Kovo 2 dieną ėjome į KNYGOS TEATRO spektaklį „Prabangos“. Jis sukurtas pagal tris J.Savickio (Šis autorius yra privalomas egzaminų programoje) noveles.

Mokiniams spektaklis labai patiko: entuziastingai aptarinėjo patirtus įspūdžius, norėjo išsiaiškinti kilusius klausimus.

prabanga
avizeniene