I – II g klasės

I G klasė

II g klasė

Koordinatorė - dailės vyr. mokytoja Asta Stravinskytė

klase
rug 1

Saulėtoji rugsėjo pirmoji žydi ir džiugina kardeliais, rožių žiedais ir spalvotais balionais. Šypsenomis pasitinka mokytojai, bendraklasiai.

Vėl pamokos ir pertraukos...Užduotys vadovėlių puslapiuose ir nerimo minutės prieš kontrolinį...

Kaip suspėti išmokti visas užduotas temas iš istorijos ir geografijos...Dykumos ir vandenynai...Imperijos klesti ir žlunga...Stebuklingi miestai, kalnai ir ugnikalniai...Dar neperskaitytos knygos.

Sveikinu visus su nauja pradžia!

Rugsėjo 29 dieną lankėmės nakvynės namuose. Susitikome su namų pavaduotoja, susipažinome su socialine pagalba benamiams, su įstatymų baze. Klausėme apie gyvenimo sąlygas, įsidarbinimo galimybes, išgirdome ir sėkmės istorijų. Apžiūrėjome patalpas bei nunešėme higienos priemonių bei saldumynų.

nakvyn nam

Spalio 12 – 15 dienomis vykome į Vokietijos miestą Drezdeną. Gėrėjomės vaizdingais Elbės uolynais, primenančiais milžiniškas skulptūras ir vadinamais Saksonijos Šveicarija. Vėliau vaikščiojome Saksonijos sostinėje Drezdene, praėjome Briulio terasą, vadinamą Europos balkonu iš kurios atsiveria Elbės panorama, Kurfiurstų sieną, Semper operą. Kitą dieną lankėmės Vroclavo vandens pažinimo parke “Hydropolis”.