Stovyklos

Šis puslapis yra tiems, kurie jau galvoja apie veiklą po mokslo metų ir vasarą nori susirasti naujų draugų, pagilinti anglų kalbos žinias, pažaisti su moliu, tapyti, dainuoti, šokti, pasportuoti naujajame sporto klube, papramogauti, linksmai ir sveikai paatostogauti.

pexels-photo-11523

Stovykla vilniuje

Tiems, kurie jau baigė 1- 5 klases ir vasarą nori susirasti naujų draugų, pagilinti anglų kalbos žinias, pažaisti su moliu, tapyti, dainuoti, šokti, pasportuoti naujajame sporto klube, papramogauti, linksmai ir sveikai paatostogauti,

Sužinoti daugiau...

creative-desk-pens-school

Stovykla rusakalbiams

Детский летний лагерь в Вильнюсе. Для тех, кто и летом хотел бы найти новых друзей, усовершенствовать знания английского  языка, ознакомиться с методикой лепки из глины, научиться рисовать, ...

Узнать больше...

the-ball-stadion-football-the-pitch-39562

Milan Jaunimo vasaros stovykla

Tai yra oficialios futbolo klubo AC Milan stovyklos, rengiamos ne tik Italijoje bet ir daugiau negu 30 šalių visame pasaulyje. Stovyklos yra skirtos skirtingus futbolo įgūdžius turintiems berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 17 metų.

Sužinoti daugiau...

night-camera-lens-map

Mažasis genijus

Veikla  stovykloje nukreipta į vaikų asmenybių atskleidimą, moralinį ugdymą, žmogiškųjų vertybių puoselėjimą, pozityvų ir turiningą bendravimą. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis 120 vaikų.

Sužinoti daugiau...

amusement-park-europa-park-boot-park

vasaros stovykla Giruliuose

Stovyklos idėja – "atrask save"! Stengsimės vaikų atostogas paversti nepamirštamu nuotykiu, kuriame persipintų poilsis ir nauji įgūdžiai, kitoks požiūris į kasdienius dalykus. Norime parodyti, kiek daug idomių dalykų gyvenime galima veikti.

Sužinoti daugiau...

pexels-photo-54123

Golfo stovykla

Europos centro golfo klubas jau penktą vasarą kviečia vaikus į stovyklą. Stovyklos metu vaikai ne tik susipažins su vienu populiariausių žaidimu pasaulyje - golfu, bet ir turiningai gryname ore praleis savaitę su bendraamžiais.

Sužinoti daugiau...